panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A czemu sowa
    tu powiem
    teraz chyba mogę :oops:
    Jeśli chodzi o wymiany i prezenty super :inlove:
    ale balon tragedia :cry:
    nic nie można było wyłapać ciekawego
    no i coraz trudniej o zwyczajne zagrody kolorowe jak chlew czy obora czy myszy


    O dzięki za podpowiedź
    jak nazbieram badyla to wypróbuję :)
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Zmykam, kolorowych:)
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Mi się event podobał, miałem kilka "nowości" z których zostało mi w sumie nic, ale mogłem się trochę wreszcie odwdzięczyć niektórym farmerom:). Balon bardzo słaby, nie bardzo mi tam poszło, ale i moje oferty nie były najlepsze. Dynamiczny mhmmm :p no przyznam, że kilka razy zwróciłem uwagę na parę nicków które dziwnym trafem z konta założonego w sobotę prosili o wszystkie możliwe nowości, w grze orientowali się naprawdę dobrze i wiedzieli konkretnie co jest wartościowe, w dowodzie, że potrzebują coś do ogrodu ozdobnego pokazywali farmę na której faktycznie jest prawie pusta mapka a po lewej widać 179 zadań które nie zostały nawet otworzone.
    Kieruję się zasadą, że nie zaglądam nikomu do portfela i nie obchodzi mnie na co ludzie wydają swoje przedmioty i komu, ale trochę dziwiła listą chętnych do pomocy dla takich osób.
    Tak czy inaczej bardzo się cieszę, że miałem okazję pobuszować trochę w dynamicznym i wyłapać kilka osób którym z czystym sumieniem mogłem wysłać jakieś rzeczy.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 stycznia 2020
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hm ,dlatego ja takim graczom nic nie wysyłam , starym farmerom , których znam , to tak .
     
  5. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    A to już pojęcie względne;)xD

    Dobry:D
     
  6. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    masz Ewuniu racje ja tez nie wysyłam wszystkim
    tylko tym którym znam , nie miałam jeszcze tak abym się z kimś umawiała na wymianę , a tego nie dostała
    pozdrawiam i życzę miłego dnia
     
  7. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    dzień dobry:)

    przeglądanie balona mnie nie wciągnęło :)
    wymiana między farmerami super sprawa nie wiem jak się rewanżować
    więc czekam aż darczyńca gdzieś się zdradzi czego szuka i jak znajdę wysyłam:)

    pnącze mam, ,bonusy mam wszystkie :)zbieram na owieczki :)
    itemy 2x wzięłam a talarów przybywa :) będzie kolejny
    szkoda że waluty konkursowej nie ma więcej

    miłego wszystkiego

    .
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Basiu jak zebrałaś już wszystko co Cię interesuje z plansz to rób szympansa ,tam w II karcie są w górnej linii dwa znaki zapytania.
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Myślę, że to raczej tajemnica poliszynela.:p:)
    Jasne że możesz, to będą wieści z pierwszej ręki.:)
    U mnie też balon był wyjątkowo skąpy, ale wymiany i prezenty super. A dynamiczny? No cóż, coraz bardziej opanowany przez ..... no właśnie napisać nie mogę, bo to nieregulaminowe, ale dokładnie wiecie o co chodzi.
    To oczywiście jest dobra metoda, też nie wysyłam, ale popatrz ile osób karmi tych "graczy" inaczej.
    Myślę, że powinno się z tym coś zrobić, bo to jednak nie jest w porządku.
    Jedna sprawa to niedotrzymywanie umowy, a druga sprawa to zakładanie co GT kolejnej farmy tylko po to, żeby zagrać biednego potrzebującego świeżaka.
    Dzień dobry.:D
     
  10. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    Tak Elu i takim sposobem się dorabiają i nie wchodzę w dynamiczny
    dużo ludzi pisze , że zostało oszukanych
    dlatego ja wolę u Ciebie i Piotra się wymieniać
    jak mam zawsze się podzielę :)
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  12. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    dzięki tak zrobię:)
    żenada po prostu

    .
     
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    Zawsze tak było że pojawiali się nowi gracze o dziwo wiedzących o nowościach więcej niż ja gdzie sporo czasu spędzam na farmie i forum.
    Ostatnio jednak jest wysyp tych graczy,więcej niż grzybów po deszczu w sezonie
     
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    @panoramaogrodnicza Elu przeczytałem Twój post z pytaniem czy można coś z tym zrobić. Nie zrozum mnie źle, nie bronię tych osób, tu większa wina jest osób które wysyłają i dają zielone światło dla reszty osób, że nowym się pomaga i to hojnie i to nie owczarnią pomarańczową, kurnikiem czy brzoskwinią, a mantami, mrowiskiem, paprociami i wszystkim co nowe. Nie łamią żadnego regulaminu bo który punkt? Piszą post, że szukają i nie mają i są nowi, ktoś im dobrowolnie wysyła i koniec no i tu się bajka kończy. Jak widziałem, że ktoś szukał czegoś przyziemnego to nie sprawdzałem nawet kto tylko wysyłałem, ale zawsze mi się zapala lampka jak widzę, że ktoś prosi o nowości, a ranga na forum żółtodziób, albo konto założone tuż przed GT i chociaż mam te nowości co szukają to nigdy nie wysyłam.
    Ktoś zapyta: a jak rozpoznać nowego od podszywającego się starego gracza?. Wydaje mi się, że nikt na pierwszych 100 poziomach nie potrzebuje manty bo nawet nie może do niej zrobić paszy, mrowisko? A na którym to poziomie się zaczyna pierwsze zadanie z nimi? Przedmioty ozdobne mogę zrozumieć (mówię tutaj o zwykłych jak komuś brakuje), ale od razu petardy PD jak to nazywacie?
    Myślę, że to ludzie którzy są chętni podarować jakieś swoje przedmioty powinni to robić z większą uwagą co i komu wysyłają. Wtedy proceder "na świeżaka" się chociaż w jakimś stopniu skończy.
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Stoki narciarskie nie dla mnie
    czyli [​IMG]

    wieczorem przygotuje pokaz

    Możemy
    ale nic nie zrobimy

    wiemy co i jak to wygląda z perspektywy nowego gracza
    sami nimi kiedyś byliśmy
    i tą zasadą się wystarczy kierować i będzie lepiej

    no i taka rozmowa to nie tu na forum
    po co podpowiadać inne rozwiązania dla ''nowego ''

    Trafne spostrzeżenia :)
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ależ dlaczego?
    śniegu nie lubisz ;)xD
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Aga,sporo punktów sezonowych do zbioru ,więc nie kaloszki tylko buty narciarskie i hajda na końxD
    Na leżenie na hamaku za zimno, pupka przemarznie i wilka złapiesz;)
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Lubię nawet bardzo
    ale siać nie lubię a sporo do wysiania za nic co by mnie interesowało ;)
    Sezonów nie robię
    całe szczęście :pxD

    ale to nie hamaczek
    a mięciutka milutka cieplutka kanapa
    ino nóżki mi dyndają xD
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a mnie tam fabryka z pachołkami interesuje i szynszyle też bo wymieniłam wszystkie luźne w balonie.... zostały mi dwie w menażerii

    wczoraj grałam do północy i zostało mi 16 gierek i dziś mam znowu więcej - już praktycznie oprócz SG to wszystkie nagrody zgarnęłam i gram tylko szympansa, ale jest jeden raz 4321 a 2-4 razy 5221 lub 5311.... ale idę grać :)
     
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Mogłem Cię poratować szynszylkiem gdybym tylko wiedział.

    @olgs3 postawiłem właśnie dwie tajemnicze zagrody Rysowanka, trafiłem je na planszy, jest szansa na kosterę więc jak ją dostanę to tak jak obiecałem