panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wiesz ja robię te mroczne misje i już tak ze dwa albo trzy razy było, że już już, tuż tuż i miałabym wszystkie, a tu trzask prask i nowe dowalone. I teraz tak mam, 4 do skończenia, zrobione od 97 do 83% i już się boję.:oops:
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie bój się , damy radę .xD
     
  3. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    To co ja mam powiedzieć dziewczynki kochane ?
    Patrzcie na moje poszpitalne.8)Mnie tam nikt w brakach nie pobije.8) I też myślę, że kiedyś dam radę. xD

    [​IMG]
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek :)
    szarlat mi sie skrocil do jednej sekundy....koszt 16,8 tys szarlatu 8)
    [​IMG]
    teraz tylko jeszcze zdobyc bonus dla mlota i szafa gra8)
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Rysiu,dziękuję ja też ten sezon przebomblowałam zabrakło 200pkt do końca,za późno się ogarnęłam,w następnym się postaram korzystac na bieżąco:p

    Norbi gratulacje:)
     
  6. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dzięki piękne Elu :)
    Komentarz jest tu zbędny;), maszynka super, już nie będę musiał liczyć ile, kiedy i czy wystarczy:p
    a tak a propos to właśnie skończyłem sezon :D
    No i ekstra, teraz tylko dobre bonusy do stodoły i można ogarnąć dożynki bez problemu;)
     
  7. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Pomocna będzie i to bardzo nie będę musiała na kartkach liczyć.Rysiu jesteś super.
     
  8. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Przepraszam za wprowadzenie w błąd. :( Po 10 jest a pola pełni są zamknięte na kłódki.-.-
    :)
    Ryśku. Podziękowania za maszynkę do sezonów. Jest rewelacyjna.
    ---------------------------------------------------------------------------------------

    Edycja: 10.25 Pełnia się znalazła :cry:xD
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ani się obejrzysz i będzie po.:)

    Super, grateczki.:D
    Ciekawa jestem ile ja będę gryki potrzebowała, na razie jeszcze 150 mln.;)xD
    Dobrze, że się znalazła, bo przyszłam po 10, włączam, a tam kłódeczki, już myślałam, że znów coś pomieszałam.:oops:
    Dzień dobry.:D
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Gratulacje :)
    u mnie do szarłatu to jeszcze trochę...

    -----------------
    obejrzałam nowy poradnik i moim zdaniem spokojnie daje się to ogarnąć
    szkoda tylko że o pełni zapomniałam, zrobię sobie jeszcze kilka ptaszarni...
     
  11. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Też zerknęlam. Mówię o nostalgicznych. Pierwsze co zrobiłam, to pognałam do stodoły sprawdzić stan pogłowia po " sezonie". Cały zrobiłam z własnych zapasów, więc...Na szczęscie zwierzaków wystarczy. Z jedną "służbową"menażerią dużo nie zwojuję. A na polach same warsztaty.
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    coś trzeba wybrać, jak komuś brakuje produktów, to postawi warsztaty, a jak zwierzaczków to zagrody - na szczęście do pierwszej dobówki są tylko wylotki i lecą na farmie ze wszystkiego... chyba poza oazami... a mogłyby polecieć z oaz, to wtedy gwarantowana sprzedaż SP...
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Niewiele straciłaś, bo opóźniła się nieco.xD
    Szczęśliwie zwierzaki mam, nawet mogę wspomóc potrzebujących.:pxD
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja to zwierząt i produktów nawet jak mam po kilka tysięcy to mam wrażenie że mam zawsze za mało...
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hurtownik jednym słowem mówiąc . xD
    U mnie raczej detalicznie w stodole , ale dam radę , jak zawsze zresztą .xD
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie jestem hurtownik... raczej zwierzaków i produktów nie sprzedaję... bardzo rzadko, jak jest jakaś super cena to tak...
    ale nie lubię mieć w stodole mało...….
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wiem Zosiu , żartowałam , nie gniewaj się .
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moim skromnym zdaniem bonus +2 daje wieksze korzysci finansowe anizeli ten 9h .....
     
  20. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Tym bardziej że produkt przeliczany na zwierza którego trzeba wsadzić jest tańszy.