panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Ja zapisuję i zapamietuję hasła. Jak dotąd jeszcze nie zapomniałem a wklepuję za każdym logowaniem. Nie daję opcji zapamiętaj
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Też mam wszystko w notatniku.
    Windowsowym.
    xD:cry:xD
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Kamil, a nie lepiej zostawić jeszcze te guziki, przynajmniej 2? W końcu sezon trwa jeszcze 39 godzin. Ja bym proponował Ci tak - rano jak zbierzesz irysa to wystaw wszystkie fabryki, które masz, a w których produkcja normalnie trwa dłużej niż 9 godzin. Po północy rusza mini event, że wszystkie fabryki będą dawały przedmiot po 9 godzinach, a wiadomo po podlaniu jeszcze szybciej, można dodatkowo użyć z rzemiosła dżemu z guawy i pierniki - to jeszcze przyspieszy czas dorastania fabryk. I wtedy jak urosną Ci wszystkie fabryki, które wystawisz, te na polach i te w manufakturze, to dopiero wtedy użyj guziki, żeby dały plus dla przedmiotów z warsztatów - zyskasz dużo więcej niż tylko wełnę i guano. Oczywiście zrobisz, jak będziesz chciał, ale w ten sposób bardziej wykorzystasz bonus ;).
    Także Cię pozdrawiam ;)
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I dlatego właśnie napisałam że rano :) nie dopisałam że 10 -go zaczynasz ;)
    łatwiej będzie pamiętać o zbiorze itemu

    zamiast groszku daj warsztaty xD
    trzymaj do wieczora do 9 -go wykorzystasz bonus 9 godzinny bo widzę że bardzo Cię on męczy xD
    na noc zagrody by na rano 10 stycznia były gotowe do zbioru

    odpalasz item i te inne i zbierasz zagrody

    za chwilę to i ja się zamotam
     
  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    A dziękuję za pomysł, chciałem nawet tak na początku, ale problemem u mnie jest fakt, że nie mam za dużo zwierzaków, a już na pewno paszy do nich. Wpadłem więc na pomysł, że skupię się na zarabianiu sianogroszy na uprawach, a pieniądze przeznaczę na pewnie tańsze produkty na targu których będzie więcej niż normalnie.
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też nigdy nie daję opcji zapamiętaj, wszystko mam w głowie i za każdym razem wpisuję, aż do czasu aż mnie Alzheimer całkiem nie zaatakuje.:pxD
    Ja już jestem zamotana, ale jakąś koncepcję mam.;)xD
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    akcja strat warsztaty (jeżeli dobrze rozumiem) to dzisiejszej nocy o 0:01 - stawiamy gdzie się da najdłuższe możliwe warsztaty i stawiamy je na początek tylko z wodą - trzeba spać do rana - o 7:13 możemy je zebrać i wtedy już wstawić do slotu 2 skracacze do warsztatów i wodę i tak do 9.1 rano max do 14tej (to jak długo to zależy od jutrzejszego poradnika na event ten nie-hodowlany)
    a nawet jeżeli łaskawie zajmą eventem jedno pole, to od 9.01 od 14 należałoby mieć wszystko w zagrodach (tu każdy musi sam wybrać co jest mu potrzebne) lub podzielić areał trochę na zagrody a trochę na warsztaty....

    kiedyś robiłam tak, że zapamiętywałam wszystko i bez większego problemu, nawet szczyciłam się, że tyle potrafię zapamiętać….
    i pewnego pięknego poranka obudziłam się nie pamiętałam nic.... ani jednego adresu, ani jednego numeru, nawet niektórych nazwisk... o hasłach nie wspomnę - to było na szczęście przed era komputerów i komórek, a hasła były tylko do banku (na szczęście miłe bankowe panie mi pomogły dostać się do mojej kasy...)
    wtedy założyłam szary notes, w którym powoli odtworzyłam wszystkie kontakty z ludźmi i inne potrzebne informacje
    dziś mam: szary notes, notatki w telefonie, notatki w tablecie i co kilka dni sprawdzam swoją wiedzę tam zapisaną
     
    Ostatnie edytowanie: 7 stycznia 2020
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No jest to też pomysł, możliwe, że cena produktów się trochę obniży, ale nie liczyłbym na szalone promocje, w końcu kolejny sezon za pasem i tam znów będą potrzebne produkty..
     
  9. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Zdaje sobie z tego sprawę dlatego będę kupował ostrożnie, nie muszę wszystkiego wykupić od razu, nawet po kilkanaście sztuk i tak mi pomoże w osiągnięciu celu więc nastawiam się na małe zakupy.
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    Dołożyli nowe misje,zaś będę miała siania.
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Żebyś się nie nudziła .xD
     
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    /.,
    Dokładnie wiedzą że lubię robić misję
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja też lubię , ale mam takie zaległości , że lata świetlne mi to zajmie , zanim je wszystkie zrobię .xD
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Mnie nie ruszają.
    Nie zaglądam do spółdzielni.
    Mam wyczyszczone tylko mroczne.
     
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ja też tak myślałam,wcześniej robiłam dla interesujących mnie nagród.Od dwóch lat wzięłam się za nie konkretnie i zostały do zrobienia hodowlane, menażerie z farmy 3 szt i siewne 4 szt.
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Z mrocznymi też jestem w tyle , bo doszło ich dużo podczas mojej nieobecości
    Ja lecę od dołu z misjami i na razie robię niedokończone starocie .
     
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Akurat te nie są wymagające w towar to pójdą w miarę szybko.
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Misje
    jakie misje xD
    Robię wybiórczo jak mają coś ekstra w nagrodach

    ale w mrocznych za nic a się w nich zakochałam ;)


    Dobry
    [​IMG]
    ale mnie przytuliło i nie chce puścić >:(:cry:;)
     
  20. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dużo zdrowia życzę nawet jak robisz wybiórczo to coś znajdziesz dla siebie.Może te dwie pomarańczowe zagrody biedronek i traszek FL trochę jest jak dobrze policzyłam to 150.