panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Po 5, czy 6 latach?
    Wątpię czy archiwa dostawcy poczty mają takie dane.
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na mojej poczcie mam wiadomości nawet z 2009 roku. W sumie kawał czasu, ale zdarzało się już wracać do tych staroci.
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    W koszu?
    Niemożliwe.
    Czy jakoś specjalnie oznaczone i wiszą?
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ja mam z 2015 roku takie potwierdzenia transakcji
    wcześniej nie grałam to nie wiem ;)
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No wiesz nie interesują takie kilkudniowe, a jak będą 9 godzinne i to jeszcze nie jeden produkt a kilka to kto wie, może się skuszę.:pxD Ale na razie jeszcze nie ogarniam.:oops:
    Przepraszam, już poprawiłam, choć jak wstawiałam to sprawdzałam i wydawało mi się, że jest dobrze.:sleepy:
    Ale jak masz dostęp do swojego maila to nie ma problemu, problem powstaje w momencie kiedy tracisz dostęp do maila i musisz udowodnić, że jesteś właścicielem konta agniecha$.
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wiszą bez oznaczeń, ale do kosza tez nie wyrzuciłam.
    W folderze "odebrane" sobie są.
    Śmieci z kosza wyrzucam na bieżąco ;)
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja jedyne co dostaje na tę pocztę to właściwie tylko newslettery od BP, które od razu kasuję.
    xD:cry:xD
    Jeśli nawet takie potwierdzenie miałem, to poszło do kosza.
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję. Widocznie coś się potentegowało i wyszło inaczej ;)
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jednych pikseli się pozbyłam by zyskać nowe.
    Czyż nie na tym ta gra polega.
    Ja pewnie i mam,ale jak zakładałam konto to na potrzeby gry i nie pamiętam hasła,napisałam do operatora co zrobić by odzyskać email i nie ma odpowiedzi.Nic to jak powiedział Wołodyjowski Basi,jak co to moja przygoda z farmą się skończy,będzie szkoda:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak znam życie to za słabe okulary.;)xD
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Czyli abo na maksa do 14 jedziesz na warsztatach
    i reszta do 16 korzystasz z bonusu za sezon na zagrody( czyli tak po łebkach )

    lub część pól w zagrody część w warsztaty
    jak dla mnie bez sensu
    i stawiała bym na zagrody
    no ale to Twój sezon to się męcz ;)
    A aha
    a jak można stracić maila :oops:

    nie strasz o_O:cry:xD
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ja już swoje guziki wykorzystałem na drzewka, jak miałem na wszystkich polach ;).
    Aga, item będzie dawał co 23 godziny nowy bonus na 23 godziny, a jak zbierzesz go z pnączami przyspieszającymi dojrzewanie itemów to nawet częściej i wtedy bonus na zwierzaki przez pewien, zazębiający się czas po zbiorze, będzie dawał nawet +4 zwierzaki i tak możesz go zbierać w koło Macieju aż do 16 stycznia :)
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    :cry:Nie męcz mnie, ja tego nie ogarniam na razie, oczekuję szczegółowej instrukcji co robić.xD
    A to całkiem prosto, nie mój przypadek ale z bliskiego życia wzięty. W komputerze zapamiętujesz hasło do skrzynki mailowej, wyjeżdżasz na trochę, wracasz, a tu niespodziewajka, komputer żąda hasła, a Ty po prostu nie pamiętasz jak to tam było, czy z dużej czy z małej litery, czy cyferki trzy czy cztery, no i po skrzynce mailowej.:oops:
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dokładnie tak samo jak ja... zgadzam się z Elą w 100%, nawet w 200%
    takich opisów w 2-3 linijkach to już kilka przeczytałam i dalej nie rozumiem co i kiedy trzeba zrobić
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No przecież napisałam

    no ale powtórzę
    wystawiasz zagrody i tylko zagrody :p
    i zbierasz rano najlepiej
    item sezonowy potem dajesz + dla zagród plus motylka i lecisz z plusami aż do 16 ;)xD
    ale przybędzie Ci zwierzaczków ho ho ho
    Można odzyskać hasło przecież
    no ale to trzeba mieć zapisaną weryfikację czy sms czy innym adresem pocztowym
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak rano zbierasz? Przecież item może dopiero od 14 dać +2. Aj chyba groszek posieję.:pxD:cry:
    Wbrew pozorom nie zawsze jest to możliwe.:(
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    so am I,so am I(i ja też )
    W ten to oto sposób mam hasła zapisane na 5 kontach do których haseł nie pamiętam i jak przychodzi co do czego to i tak kosztuje mnie to 5 zyla
     
  18. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Hej Łukasz, ja mam jeszcze trzy guziki, zaraz po północy (o ile wysiedzę ;) )użyję guzika bo będę odbierał manufakturę, zawsze to dodatkowe guano i wełna angorska :), a jutro rano jak będę zbierał irysa to użyję 200% pd do plonów i tak wykorzystam wszystko co tam mam. Pozdrawiam Cię.
     
  19. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Zaciekawiło to wylezę z krzaków :) zapomniałam, że tam jakiś bonus do zwierza ma być i warsztaty powystawiałam - i szczerze mówiąc nie chce mi się myśleć co i jak bo pogubiłam się ileś itemów uleprzeń i sezonów temu ;) guziki głupio wypaćkałam dziś na kilka warsztatów i to w kumulacji- wszystkie wrrrrr potem doczytałam, że od jutra event Ale w sumie to ja o tyh hasłach - jest taki genialny ....no programik, czy jak to zwać- takie coś, co na tableta ściągnęłam kiedyś i tam można było sobie wszystkie hasełka powpisywać potem to zahasłowane i zabezpieczone było sobie na pulpicie ....wywaliłam przypadkiem i teraz nie pamiętam nawet jak się nazywało - muszę poszukać bo fajne toto było....te zapamiętane hasła w przeglądarkach to mi ginąć potrafią jakimś cudem
     
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dlatego ja mam specjalny zeszyt ze wszystkimi hasłami do wszystkiego co mam w Internecie :D. Hakerzy mi nie straszni bo nikt mi się do szafki nie włamie :), poza tym to cześć sąsiadka.