panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Miałaś obrazki szukać a nie F5 xD


    ja sieję ,nie wiem kiedy zacznę gierkę o ile w ogóle
    nerwa mam ale kiedy ja nie mam ;)
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięknie dziękuję.:D
    No ale jakoś do tych 135 pkt. musiałam dojść.xD
    Siać to będziemy siać i siać i końca nie będzie widać. A ja jak mam czym grać to nie umiem się powstrzymać.:pxD
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Przeczytałem wszystko kilka razy, zapisałem sobie i trochę mi się rozjaśniło. Bardzo Wam dziękuję za rady i pomoc. Kupiłem na targu kilka babeczek:
    [​IMG]

    @norbijas
    @agniecha$
    @panoramaogrodnicza
    @Miśkowo
    Napiszcie na jakie konta mogę Wam to wysłać tylko proszę bez odmawiania. Wiem, że macie dużo, że Was stać itp, ale mnie też stać i chciałem się jakoś odwdzięczyć.
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Czyli jednak szarpanina i nerwówka jak Norbi napisał ;)
    przez tydzien to fajny zapas czegoś tam bym miała
    no ale muszę wiedzieć czy dałam radę i zgarnęłam te drzewa xD a jak się dowiem bez szarpania i nerwów :cry:
    e event powinien być taką odskocznią od ''zmarszczek '' xD a mnie co event przybywa xD:cry:xD

    A kto powiedział że mamy dużo ;)
    masz więcej niż ja

    jesteś gotowy na eventy jak mało kto :D
    Nie odmawiam :) lubię takie wypasione prezenciory
    ale na teraz
    zostaw sobie , przyda się i Tobie
    obiecuję wołać gdy będę potrzebować
    a często krzyczę po pomoc :) także jesteśmy umówieni :D
     
  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No właśnie o tym mówię -.- ile to się trzeba nagimnastykować żeby ktoś coś przyjął w podzięce za pomoc w tej grze to łatwiej już te eventy kończyć :):p

    Idę spać, jutro masz mieć potrzebę i naleciałość na babeczkę i nic mnie to nie interesuje, dobranoc :p
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No popatrz
    a tyle narzekania że eventy trudne :pxD
     
  7. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    hej aga :)
    wiesz, ze na ogol siedze w krzakach, baaardzo rzadko sie odzywam, ale pilnie sledze, co "w trawie piszczy":p
    i powiem tak: wedlug mnie ten ewent jest wart poswiecenia czasu, nakladu bonusow i sn (nawet jak sie nie ma baobabow;)), bo nie tyle pnacze, ale nagrody "z prawej" strony sa naprawde zacne!!!
    kto jak kto, ale wszyscy domownicy (bez wyjatku), moim skromnym zdaniem, spokojnie dadza rade osiagnac, wydawaloby sie, nieosiagalne - ty oczywiscie tez!
    mozna poprobowac wspolpracy z kolem;), mozna wyciagnac jakis bonuz chowany "na czarna godzine", albo wyszarpac bonus 100% do stodoly - uprawy (na 24 godziny przedluzony babeczka do ponad 31h) z misji "nieznosny serowy zakon" - zadanie 4 diament.
    mozliwosci jest naprawde sporo i nie trzeba nerwowki (ewent dlugi, nie trzeba go skonczyc w pierwszej czy drugiej dobie), tylko spokojnie podejsc do jezaxD i regularnie siac, zbierac, krecic, siac, zbierac, krecic:p (na wypadajki, ktore wcale zle nie wypadaja, tez kazdy jakis swoj sposob ma - wiec nie one sa najwiekszym problemem;))

    cardamon w watku ewentowym (dziekuje :D) bardzo pieknie, na biezaco zamieszcza opisane plansze. F5 (jak ela) mozna uzywac do woli;)

    takze aga, nie masz wyjscia;), zadzieraj kiece i zaiwaniaj w pole!!!:p a potem z radoscia bedziesz patrzec na swoje baobaby!!!

    jak by co puszczaj do mnie sowke, bede cie przekonywac dalej, bo tu sie roooozgaaaadaaaaalaaaam, az bedziecie mnie miec doscxD

    aaaa i jeszcze, zeby potem na mnie bylo:pxD. sama przemysl, nie wyciagalam wszystkich argumentow "za", bo sama je znasz;). po prostu wg mnie, jak napisalam wyzej, akurat ten ewent wart jest zachodu!
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2019
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry:)
    Kamil, jeśli masz taką potrzebą to mój nick w grze jest taki jak na forum:), ale poważnie uważam, że Tobie może przydać się bardziej albo komuś innemu może stawiającemu pierwsze kroki w grze, u mnie jest tych babeczek tyle, że nawet na targu nie mogę ich upchnąć:p, jest bodajże pnącze, które daję jedną co jakiś czas, więc nie idzie tego przejeść;).
    Aha i ostrzegam;), jak dostanę czymś przez płot to odrzucam czymś innym, a jak nie powiesz co potrzebne to ja też nie pytam co potrzebne:p, jest tu taka jedna Osóbka, która może to potwierdzićxDxD
     
  9. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Muszę tutaj zawołać jakiegoś moderatora bo to jest szantaż i groźby karalne :). W sumie to fajna ciekawostka z tym pnączem, nie wiedziałem, że takie istnieje. Ja mam tylko 12 pnącz aktywnych i w sumie to nic ciekawego. Masz jakieś swoje ulubione które daje jakieś fajne rzeczy? A babeczka? no cóż, jakby Ci kiedyś to pnącze zwiędło to daj znać, moje są pakowane hermetycznie z długą datą ważności ;)
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I z tym będę polemizowała, popatrz ile masz towaru po drodze do zgarnięcia, a siejesz tylko na jednej łące, pozostałe pięć możesz wykorzystać na robienie zapasów. :pxD
    No to żeś mnie zastrzelił.8)
    Dzień dobry.:D
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Hej :D
    No właśnie [​IMG]
    No nie wiem nie wiem
    bananów mam pod tond ;) gwiazdek też a o farmarkach czy super paszy nie wspomnę
    pozostanie mi robić dla SG i skrzynek i nie lubianego PD :p:cry:xD
    Żeby to pnącze coś dawało wartościowego taki plus 1 np dla owocka czy zwierzaczka było by warte zachodu :p
    ***

    Ta
    kiedy to ja się jeżę xD
    ale wzmocniłam to i owo i walczę do upadłego aż wyrwę ostatnie z wielkich drzew ;):D
    ciekawe swoją drogę gdzie je postawię xD:cry::cry:xD
    Oj tam zaraz wołać Moda ;)
    rzuć mi te babeczkę
    ja tam lubię dużo i słodko :pxD
    Tralala ;)

    zobaczcie jak wygląda nasza współpraca i pomoc i obczajenie eventów itp
    ja [​IMG]
    Ela [​IMG] [​IMG]
    ja nadal w czarnych barwach
    Ela [​IMG]
    ja eh no nie wiem nie wiem
    Ela [​IMG][​IMG][​IMG]
    ja no o co Ci chodzi
    przecież się staram xD

    Dzień dobry [​IMG]
    Pomyliłam bonusy wrr
     
  12. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    a zagrody i ta masa florkow do zdobycia? to dla ciebie pikus, czy pan pikus???:pxD


    nie ty sie jezysz :p tylko do ewentu podchodzisz jak do jezaxD


    i to mi sie podoba!!!:)

    walcz i wygraj!!!:inlove:

    a gdzie bedziesz babobaby trzymac? chociazby w pasku xDxDxD pojemny on bardzo i nic w nim jesc nie wola. wiesz, jak moja mam mowila: lepiej dzwigac nizli scigac, lepiej nosic niz sie prosic ;) czyli lepiej miec niz nie miec:p


    aaa i ogolnie dzien dobry, bo moze reszta domownikow, z gospodynia na czele, poczuli sie dotknieci:oops:, ze sie nie przywitalam tylko do przekonywania agi sie zabralam:music:
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2019
  13. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No wreszcie ktoś z apetytem :)
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    fkamil xD

    Jak Ci dają, to bierz. Gdy ktoś gra parę lat, to siłą rzeczy ma tych dóbr, że hej. W dodatku często-gęsto odnawialnych (regularnie zbierane skrzynki z pnącza). Gdy sam trochę tego nazbierasz, to odwdzięczysz się, pomagając jakiemuś początkującemu, a dobrze rokującemu Graczowi:) Sztafeta pokoleńxD

    Szkoda, że wątek Prezenty codzienne świeci pustkami... Trudno wyłapywać po wątkach co komu potrzebne...
     
  15. fkamil

    fkamil Komandor forum

    A to przepraszam dają coś? bo to ja tu oferuję słodkie babeczki :D
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A tych babeczek to nie próbujesz oferować w podzięce? :D
     
  17. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    E tam, to obietnica;).
    Wiesz co, lubię wszystkie pnącza, które dają jakieś skrzyneczki, bo lubię je zbierać i później hurtowo odpakowywać;).
    Kiedyś jednym z ulubionych pnącz było pnącze Żniwa 2014 (popularnie zwane "kasztankiem", "pnączem kasztankowym") - pnącze to razem z rzemiosłem i szklarnią skraca wybrane rośliny do 1 sek, więc siejesz je i od razu są gotowe do zbioru, ale jak doszedłem do poziomu, w którym dostałem krokusa i ulepszyłem go w szklarni to dzięki tym ulepszeniom można go też skrócić do sekundowego wzrostu i wtedy pnącze już nawet nie jest potrzebne:) (ogólnie to przydatne to pnącze jest jak brakuje wypadajek, to szybko można je nazbierać). A takiego jednego, jedynego ulubionego to nie mam. O, fajne jest też pnącze, które daje kupon na kombajn na 3 godziny (ale to dzieje się raz na tydzieńxDxD, więc teraz już nawet go nie zauważam)
    A co do babeczki, to zobacz jest chętna na słodkości:p
     
  18. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nic się nie da ukryć :). Nie wiem w którym momencie utrwaliła się informacja, że jestem w wielkiej potrzebie i trzeba uruchomić dla mnie pomoc specjalnej troski, ale jeśli chodzi o produkty które mogę kupić za sianogrosze to mnie stać i chętnie się podzielę bo to po prostu miłe coś komuś podarować. Jak mnie poprosicie o różowe i neonowe zagrody no to wtedy trudno, nie wyczaruję, ale takie mini prezenty w podziękowaniu za rady które naprawdę mi pomagają w codziennym graniu to byście mogli przyjąć bez kręcenia nosem ;)

    @Miśkowo myślę, że kurier z babeczką już stoi obok jej płotu ;)

    Już któryś raz czytam o tym krokusie, muszę sprawdzić na którym poziomie on jest bo ewidentnie to jakiś artefakt wśród nasion ;)
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tam mało kto zagląda tak naprawdę :(
    piszesz wisisz i nic
    aż się smutno robi że Cię nikt nie lubi i nie chce nic słać :pxD
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    fkamil, bo po likwidacji Szkoły farmerów byli mentorzy mają syndrom kury pozbawionej pisklakówxD Wiesz jaka to frajda patrzeć jak z farmerskiego narybku wyrasta farmer niczym żyleta? Brakuje tego człekowi...
    agniecha$, prędzej nikt nie pamięta o tym, żeby do tego wątku zajrzećxD Gdyby się ożywił, to pewnie by się utrwalił nawyk sprawdzania, co komu potrzebne:music: