panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicja211

    Alicja211 Koneser forum

    Elu, spóźnione, ale bardzo serdeczne życzenia -zdrówka, dużo optymizmu i samych słonecznych dni. Buziaczki.
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Elu przyjmij życzenia z okazji wczorajszych urodzin,Nobel wygrał a mnie dopiero dziś udało się wejść na forum
    Wszystkiego najlepszego;)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek , wpuścili mnie , ciekawe na jak długo ?:D
     
  4. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No ja też tak jakby śmigam po forum aż miło, wczoraj mogłem spokojnie kliknąć na forum napić się kawy, pogłaskać psa, sprawdzić pogodę i dopiero wejść w ogóle o ile :) a teraz kiedy mam pić?:)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja piję właśnie spokojnie i czytam co gracze piszą.:p
     
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    A evencik grasz?
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie , jak będzie promocja na kombajn , to sobie kupie i wrócę do robienia ewentów . Jak będziesz czegoś potrzebował to wiesz gdzie zapukać , prawda ?
     
  8. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Szkoda, że nie można wysłać kuponu sąsiadowi, swoją drogą moglibyśmy to dodać do listy życzeń jeśli nie było. Dałbym Ci kilka 12 godzinnych bo uzbierałem trochę ostatnio.
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Spokojnie , kupie sobie , a na razie laba . :D
     
  10. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No ja tam próbuję posiać i porobić ile tylko będę mógł, nie sądzę abym doszedł do tych turbo drzewek bo słaby jestem w tym szukaniu itp, ale co ugram to moje:)
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To trzymam mocno kciuki :)
     
  12. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dziękuję uprzejmie:)
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięknie dziękuję za życzenia i te tutaj i te sówkowe, samolotowe i inne.:D:inlove:
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.;)xD
    Wczoraj życzenia, dzisiaj życzenia, super.:D
    Doberek, też mnie o dziwo wpuścili, jest nadzieja, że wreszcie ogarnęli temat.:pxD
    Też myślę, że to fajny pomysł, ale pewnie BP zupełnie się nie spodoba.;)xD
    Ewuś a nie masz gdzieś zachomiczonych kuponów? Ewent fajny, warto robić. Co prawda zaczęłam z opóźnieniem, ale postaram się zrobić jak najwięcej.
     
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Mogliby podzielić rodzaje kuponów na te które powiedzmy są przypisane do konta na stałe (z prezentu codziennego za logowanie lub kalendarza takiego jaki mamy teraz), oraz te które zdobywamy robiąc zadania i te można podarować np 1 czy dwa w miesiącu jako awaryjna pomoc sąsiedzka. Chyba chcę za dużo więc wracam się przejść po polu ;)
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    tyle ewentów mnie ominęło , więc ten też wielkiej rewolucji u mnie nie zrobi . Mój stosunek do farmy jest taki sam jak zawsze , na luzie , bez spiny . Wiem , ktoś powie , to po co grasz ? jak nie wie ,to ja nie pomogę , wystarczy , że ja wiem :p
     
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wydaje mi się, mogę się mylić, że możesz sobie po prostu pozwolić na odpoczynek po długim stażu w grze. Taki żółtodziób jak ja musi pracować w pocie czoła aby coś podgonić :)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja zawsze na luzie grałam , wszyscy o tym wiedzą . Miałam długąąąą przerwę , wróciłam , ale gonić za niczym nie będę , nie chce mi się .
     
  18. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Długo w ogóle grasz?
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wiesz, że ja uwielbiam ewenty, a i namawiać też lubię.:pxD
    Marzą mi się nawozowe drzewka.:music:
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Od 2014 .

    Wiem Eluś , ale latać po polach na piechotę nie będę , nie ma takiej opcji.-.-