panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Moja wina moja wina moja nie bardzo wielka wina :oops::cry:;)
    zasiałam ziarenko niezgody
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    odpowiem ci tutaj
    idac Twoim tokiem rozumowania mamy np kupowac wszystko co nam BP zaproponuje,jednoczesnie krytukujac...podwojna moralnosc?
    dla mnie ta cala akcja miala sens w tzw.mikroskali..zdaje sobie sprawe z kilku rzeczy,ze po pierwsze bp by jej nie dostrzeglo a i wsrod czlonkow tez beda wylomy,ale wydawalo mi sie ,ze poprzez nia(akcje) powstanie grupa,ktora bedzie sie twardo trzymac swoich zasad,ze slowo tyle i nic wiecej jest swiete.....
    wychodzi na to,ze jestem frajer forumowy pomimo tak dlugiej tutaj bytnosci....
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Aj nie żartuj.Poczytaj raz jeszcze co napisałam i tu i tam.:)
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Czyli co i gdzie ?
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Też miałem wczoraj rozterki.
    Wrzucić wylotki, nie wrzucić?
    Nie wrzucić.
    Nie takie skrzynki odpuszczałem;), a przynajmniej pozostanę w zgodzie z własnym sumieniem.
    Deklaracja, to deklaracja, a słowo mam jedno.
     
  6. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    To jest nas już co najmniej dwoje:p
    Dzień dobry, z tego wszystkiego człowiek zapomina o dobrym wychowaniu:)
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    i tego sie trzymajmy;):)
    a co do skrzynek...to one stanowia furtke.alibi do roznych dozynkowych ruchow.;)
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ty jako jedyna robisz co zaplanowałaś, pomimo tego co firma robi, w dodatku mając mało czasu na grę ostatnimi czasy i to się liczy najbardziej, dają grę loguję się i gram jak chcę a jak mi nie pasi to leżę i tyle ;)
    Idę tam do Ciebie :)
    i baloniki na swobodne spadanie- chcesz?
    co drugie?
    To co? jedni źli, drudzy jeszcze gorsi?
    Foch, bo ja nic nie deklarowałam a niektórzy też tego oczekiwali?-.-

    Firma zadecydowała tak a nie inaczej, a sami gracze co pokazali między sobą?

    Planowałam udział cały rok, mam swój cel w codziennym graniu, każdego dnia przez rok temat wałkowany do znudzenia i co?
    Mam pogrzebać własne plany i focha strzelić, bo nie ma nagrody jaką by sobie każdy wymarzył czy jaka powinna być?
    Nie będzie tutaj, będzie w innym tańszym evencie - wiem, nie o to chodzi.
    Ale BP ma swoje zasady a każdy z nas swoje i takie ten tamten taki owaki to jak zwykle tylko u nas.

    Byliście u sąsiadów? Tam też byli niezadowoleni, wyrazili swoje zdanie w odpowiednim wątku.
    Tylko że oni nie tylko mają inną mentalność narodową, walczą o swoje ale gdy zapada ostateczna decyzja wiedzą, że albo to akceptują albo nie, bez żadnych tralalala i Ci co podejmują rękawice i walczą, dostają wsparcie doping i trzymanie kciuków- i to jest solidarność narodowa ;)wspierają się między sobą a nie skaczą sobie klawiaturą do oczu :p

    Pomyśl: pracujesz w firmie, dyrektor podejmuje taką a nie inną decyzję i może się cała załoga zbuntować i focha strzelić, a on stoi na swoim i co? albo wylatujesz z pracy, albo sama się zwalniasz albo robisz swoje, w systemie pracy w jakim jesteś.

    I spoko;
    Ja przez cały rok też dawałam słowo i deklaracje, więc też go dotrzymam :)- nie mogłabym inaczej.

    Inni też dawali deklaracje przez cały rok a nie przez 1 dzień i co?


    Obiecałam że będę walczyć, pomagałam innym i choć Ci co obiecali "ręki" nie podali, to ja swoje zdanie dotrzymam.

    To jak 2 strony medalu, na każdej z nich coś jest wybite ;)ale obie strony są ważne, bo jedna bez drugiej by nie istniała.

    Przykre to wszystko, człowiek ma chwilę wolną, siada do gry idzie na forum a tam :sleepy:
    Czy u nas musi, tak zawsze być?

    Dobry :)
     
  9. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Szczerze mówiąc, jak poczytałam trochę, to miałam wrażenie, że czytam posty moich uczniów o_O
    Obrażać się i deklarować, że nie wejdzie się na kozetkę, bo ... bo ktoś napisał coś, co nam się nie podoba?
    I że niby teraz nikt z tych deklarujących nie wejdzie i już nigdy nic na kozetce nie napisze?


    Zresztą jest takie powiedzenie (nie będę cytować w pełni, by nikogo nie urazić): tylko <tu_nazwa_zwierzątka> nie zmienia zdania.


    Oberwało się Bogu ducha winnej, bo podała pomysł, by śmieci (wypadajki, eventówkę) oddać do recyklingu.
    W sumie to teraz miałabym ochotę tak na przekór powalczyć o TOP_500. Czego nie zrobię, bo moja stodoła nie jest na tyle przygotowana, ale o TOP_3000 powalczę.
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jakie spadanie :p
    Balon dawaj czy inny co lata by do góry się tylko piąć :D
    Idzie za załogą
    a załoga wiadomo ;)

    no ale to podobno nic takiego złego [​IMG]
    Na przekór komu ?
     
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dalej robicie wszystko by się usprawiedliwić.
    Przede wszystkim padły deklaracje nie wpłacę nic ponad minimum.I o to chodzi ktoś daje słowo a póżniej go nie dotrzymuje,a co gorsza robi wszystko by on był cacy a ty be.
    Pomyśl jak by ktoś dał tobie słowo a pózniej się z niego wycofał było by ci miło i dalej byś twierdziła żę są to posty twoich uczniów.Zastanów się i odpowiedz szczerze czy to jest ok.Tak ja pierwsza napisałam że tam nic nie napisze i nie dlatego że ktoś napisał coś co się nie podoba tylko dlatego że jest dwulicowy.Tak jestem krową bo zdania nie zmienię.
     
  12. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Ok Norbi. Dołączam wobec tego do minigrupy " FF" xD

    Jak to mówił Kargul, czy Pawlak.. "U mnie słowo droższe piniendzy"xDxD

    [​IMG]
     
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tak, trzymasz się mocno ;):p

    [​IMG]

    Edit

    A nawet jeszcze mocnej

    [​IMG]
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie bede z siebie robil Rejtana,,gdy juz wczoraj byly wrzuty minimalistow podobno eventowe rzeczy za ok 300 mln sg
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Norbi no coś Ty zrobił :cry:
     
  16. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Nie przypisuj wszystkich zasług sobie;)xD

    Mam cos lepszego;)Lap sie i wlazxD
    [​IMG]

    Dzięki:D
    A ta znów wszystkie laury chce dla siebie;)xD

    Razem raźniej:D
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ann, nie zrozumiałaś mnie.:( Pisałam w odpowiedzi na post Justynki:
    Nie jedni źli a drudzy jeszcze gorsi. Chciałam tylko powiedzieć, że jedni poszli jedną drogą, a drudzy drugą, są to różne drogi, a ja nie oceniam, która droga była lepsza, a która gorsza, każdy w swoim sumieniu zadecydował co ma robić.
    Ja zdecydowałam dołączyć do pospolitego ruszenia, Wy zdecydowaliście walczyć w Topie i ok., myślę, że powinniśmy szanować swoje decyzje.
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ach te 7 -ki, u mnie to nawet targ opanowały xD
    to nie moja sałata
    [​IMG]
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry. No kochani, wspinać sie wspinac na tej liście na góre a nie w dół. Jak bedzie trzeba to kicie podeśle na straż, jakby kto zbytnio spadał to pazurki ma naostrzone, wbije tam gdzie trzeba i od razu w górę :)
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak cichutko jakby w ogóle topu nie było.:( Chyba zacznę skrzynki dla Ani otwierać.:pxD
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2019