panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Proponuję jutro popołudniu w Katowicach :p
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mam wrażenie, że nie do końca mnie zrozumiałaś.:oops: Musimy to obgadać na boku.;)xD
    A akcja, jasne, że jest głównie dla nas.:)
    A tak w ogóle to dzień dobry, czy też dobry wieczór,
    wreszcie wypuścili mnie z komórki i mam nadzieję na weekendowy odpoczynek.:D
     
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Moja farma jutro zamknięta... mam nadzieję, że Kraków powita mnie słoneczną pogodą 8)xD

    Wiem, wiem, najwyższy czas wrócić do świata żywych...
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2019
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Mam zamiar wrócić z trasy i przespać się we własnym łóżku, a na samolot do Katowic nie zdążę już :cry:

    Sama się wypuściłaś ;) :p
    ....
    tak na marginesie luknęłam z fona co się dzieje i wiedziałam że i tak pójdą po bandzie, ale nie że tak szybko :p
    BP miało rację a co do Top to wszystkie piksele dozwolone i hulaj dusza kto da więcej, wór przyjmuje towar do poniedziałku :cry:
    obawiam się, że przez zagranie BP może być w dodatku efekt jojo ;)padnie taki rekord że żaden rozum tego nie ogarnie ;)

    Dobrej ;)
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    własne łóżko nie jest złe, ale spotkanie z farmerami jeszcze lepsze :p
    A samolot do Katowic jest mocno przereklamowany. Ląduje to na jakimś wygwizdowie bez sensownego połączenia z miastem :(
     
  6. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    No to podziękuję xD:cry:a zanim dojadę to musiałabym już łapać powrotny, a potem nocleg na dworcu, bo docelowo do siebie to ja nie mam drogi powrotnej xD:cry:
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry dla Was.:D
    Dla mnie raczej dzień chory. Miał być odpoczynek, a będzie chorowanie, gardło boli, nos zatkany, leżę w łóżku.:(
    Nie wiem czy zmieszczę się na topową listę z moją wpłatą, bo niestety jeszcze dużo mi zostało do wysiania.:(
    Ot i moje sobotnie nieszczęścia.;)
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To akurat całkiem dobre miejsce. Ciepło, sucho. Można znaleźć spokojny kącik, gdzie nikt nie będzie przeszkadzał :D
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Top i po(topie), nawet nie zdążyłam zmieścić się na 3000 pozycji.:oops:
    Ale pamiątkową focię Minimalsom zrobiłam.;):D
    [​IMG]

    [​IMG]
    I sobie za drzwiami.;)xD
    [​IMG]
    Myślałam, że będzie bolało, ale nie boli, cieszę się, że tak postanowiłam.:D
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Elu, zdrówka życzę ;)
    ja się "leczę" koniaczkiem, bo jakiś wirusik chce się przypałętać -.-
     
  11. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Dobry wieczór.

    Zdrowiej szybko Imienniczko.:) I dzięki zwłaszcza za fotkę "cmentarnej" listy z dożynek , które dzięki akcji minimalsów zostaną na dłużej w farmerskiej pamięci.xD

    Ja też pocałowałam klamkę.Ale fotkę pamiątkową także sobie cyknęłam.8) Ku pamięci. ;)xD

    Aniu trzymam kciuki za wygranie batalii z małym, wrednym skubańcem. :)Nie daj się paskudztwu. :)
     
  12. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Na dłużej w pamięci zostanie wyłom,nie wiem po co pchali się na listę skoro tak wiedzieli że będą dalej wpłacać chyba po to by zaistnieć. Nic mnie tak nie denerwuje jak rzucanie słów na wiatr.Teraz tłumaczenia że ktoś bierze grę na serio.Zastanawiam się kto tak naprawdę bierze serio ci co dotrzymali słowa czy ci których skusiły skrzynki.Grę traktuje jako zabawę,lecz to co było na forum obiecane potraktowałam poważnie.Jeśli ktoś nie potrafi słowa dotrzymać tu to nie potrafi i w realu.Dużo ludzi takim rzucaniem słów na wiatr mnie skrzywdziło.
    Przepraszam ale musiałam to wyrzucić z siebie,a u doktorka powiedziałam że nic już nie napiszę.
    Dużo zdrowia życzę Miłej niedzieli.Jeszcze raz przepraszam.
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    No więc ten tego może napijmy się kawy [​IMG]
    od razu się humor poprawi

    Zła jestem smutna zrozpaczona i zdziwiona
    zrobił się rozłam
    i ten rozłam zamiast przeciwko BP jest między nami :cry:

    o taki cel w topie nam chodziło ??? :(
    myślałam że dla farmerów liczy się coś więcej niż nagroda w top
    te opinie w poprzednich akcjach

    ta radocha ,entuzjazm udzielał się każdemu
    nie myślałam wtedy co dostanę
    pewnie nikt nie myśli
    liczy się w tym momencie coś innego
    mnie bynajmniej cieszyło że byłam tam

    że jest mój nick na liście nie ważne że słabsze miejsce
    no frajda niesamowita :D

    to namawianie innych do udziału
    doping ,pomoc byle tylko wciągnąć na listę
    bo fajnie mieć koło siebie znajomego sąsiada a nawet rywala
    sznur kos czy widok znajomych nicków cieszył nie tylko farmera
    który się tam wdrapał

    ale i nas farmerów
    bo tylko tak możemy pokazać czym dla nas jest top


    no ale ja to chyba nie do końca zrozumiałam przeciwko czemu to wszystko :(
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

     
  15. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    To dawaj Agniecha i walcz;)

    Szczerze to poszłam do Top- na ile się utrzymam to się okaże8)xD Bo właśnie ten Top dla mnie to nie te nagrody- w zasadzie gdyby nie ta burza na forum to nawet nie wiedziałabym jakie są- po prostu nawet na nie spojrzałam;)

    Ale ja to może dziwna jestem...bo eventy robię nawet nieopłacalne....w spółdzielni mało opłacalne misje też robię...Tak po więc no...

    Dobry wyspane:D
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Sory ,ze tutaj to napisze,ale tam nie mam zamiaru wchodzic.....
    wydaje mi sie,ze kilka osob mialo z tej naszej akcji niezla zabawe..umiejetnie nia sterujac.....
    wnioski....juz mnie nikt nie naciagnie na zadna akcje obojetnie czy intencje beda szczere......a sam off dzieki niej wiele stracil
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2019
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    ale z czym kiedy mocy brak xD


    Justyna
    czyżby akcja mobilizacja ;)xD
    Przecież się nie gniewam ;)xD
     
  18. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Zwij jak chcesz;) Ale przestań kitrać te miliony i jak masz ochotę to skacz na głęboką wodę:pxD

    Nie wiem, ale trochę zaczyna być strach cokolwiek napisać:oops:

    No ale trudno...Najwyżej będę persona non grata*8)


    *osoba niepożądana
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ale dlaczego ?
    coś naskrobałam nie tak ? ;)
    I to jest to
    piękne hasło na nasz top [​IMG]


    a rzucisz kapok xD:cry:xD
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A napijemy się kawy, posłuchamy pięknych słów piosenki i porozmawiamy.:)
    Jasne że tak nie powinno być, każdy powinien najpierw się zastanowić która droga jest dla niego, a potem zadecydować.
    A zastanowiłaś się dlaczego tak się stało?

    Być może macie rację, ale jeśli faktycznie to było sterowane, to tylko świadczy o sterujących.8)
    Ja faktycznie jestem łatwowierna, ciągle wierzę w idee, przez myśl mi nie przechodzi, że ktoś z premedytacją chce mi zrobić krzywdę i to pospolite ruszenie potraktowałam bardzo serio, po przemyśleniu za i przeciw przyłączyłam się. Dla mnie zawsze człowiek będzie ważniejszy.
    No i tak trzymaj, wrzucaj do wora.xD
    Justynka walczcie i za siebie i za nas. :D
    Przecież nikt nikomu niczego nie nakazuje czy nie zakazuje, sprawa pospolitego ruszenia i różnych zachowań ludzi to jedno, a udział w topie ludzi, którzy zdecydowali się brać udział to drugie. Trzymam kciuki.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2019