panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    żyj nam długo w szczęściu ,zdrowiu:inlove: i oby ci zawsze taki humorek dopisywał jak do tej pory :D100 lat Aniu :inlove:
    [​IMG]:D
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Przyłączam się do życzeń
    Ann
    co tylko sobie zamarzysz niech się wartko spełni [​IMG]

    Dzień dobry z wykopem wrr
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Dla Ann moc życzeń z głębi farmerskiego serca:inlove::inlove:
     
  4. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Ja również przyłączam się do życzeń- Ann wszystkiego naj naj naj:inlove::inlove::inlove:

    [​IMG]
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ale że wszystkie te torty dla Dżeliny? :eek:o_O
    Ona tyle nie może, bo jej pójdzie w łydki i nie zmieszczą się do kozaczków :oops:
    Może ja je zabiorę, żeby się nie zepsuły :D



    W zamian zostawię zdrową przekąskę owocową
    [​IMG]
    Wszystkiego najlepszego, Ann :music:xD
     
  6. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Podrap go za uchem i powiedz mu, że czekamy na Was oboje w Katowicach ;)
    Wisły co prawda nie mamy, ale jest Rawa. Nie powinno zabraknąć mu picia :p
     
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ann, samych wspaniałości :)
    i żeby Zgredek się nie przejadł, to wezmę też trochę tych tortów, zima idzie, trzeba zrobić zapasy ;)
    W zamian zostawiam pachnące kwiaty :)
    [​IMG]
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Jak dobrze że tych świeczek jeszcze nie jest tak dużo :Dzdmuchnęłam krem polizałam ;)
    Sticzuś wierny kocha mnie bezgranicznie :D:inlove:
    Tu przepadłam :inlove:o loosie :inlove:
    pamiętałaś :inlove:mrrr
    Malinki zjadłeś :p dobrze że serek i winogrona zostały xD
    No masz wybaczone :p:inlove:
    ...
    Dziękuję Wam Bardzo:inlove:
    [​IMG]
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To teraz polewaj!:D
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    rączki mi się trzęsą xD:cry:
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Również dołączam się do życzeń dla naszej Ann. Sto lat w zdrowiu :)

    [​IMG]
     
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    o rany ile Sticzusiów :inlove:
    nie wyrosnę z tego xD
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Prezenty dane, wino wypite a ja dopiero dotarłam do chałupy.xD
    Ann, wszystkiego o czym marzysz niech się spełni.:D

    [​IMG]
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Muszę bo się uduszę :(

    Ela co Ty na tej liście robisz :eek:o_O>:(>:(:cry::cry:

    nie nie nie
    Ela przecież nie przygotowywałaś się do Top że względu na nagrody :cry: nie one decydowały chęć wzięcia udziału

    spodobało Ci się bo super emocje
    bo to roczne sprawdzenie swojej własnej strategi , umiejętności planowania w grze
    skakanie między eventówką a targiem

    sporządzanie liczenie sprawdzanie z wypiekami na twarzy tabel listy
    a akcja miliard w środę miliard w sobotę ? nie ważna

    to co
    znaczy koniec gry :cry::cry::cry: mój Twój nasz
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Masz rację, ewenty robię bardziej dla emocji, dla zabawy a nagrody jakieś przy okazji zbieram, w zeszłym roku pierwszy raz startowałam w topie, podobało mi się, emocje sięgnęły zenitu, zdobyłam to co chciałam, teraz przygotowywałam się jak umiałam najlepiej, co też sprawiało mi frajdę, wszystko prawda, ale popatrz co się dzieje, od pewnego czasu mam wrażenie, że BP kpi sobie z graczy. Mogłabym startować, miliard na koncie, miliard w stodole, fakt. Ale na szali z jednej strony są jakieś pikselowe nagrody, do których nigdy nie miałam specjalnego nabożeństwa, a z drugiej strony super idea, żeby pokazać co o tym wszystkim myślimy, wspólnie, razem, solidarnie, no moim zdaniem wybór może być tylko jeden.
    To, że tam jesteśmy razem na tej liście to super sprawa. A czy to koniec gry? Nie wiem, czasem sobie myślę, że pewne posunięcia BP na to wskazują, a jak będzie zobaczymy.:)
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zawsze tak było ,jest i będzie
    Na szali są super emocje zabawa frajda i pamiątka udziału
    które są najważniejsze

    Jaka idea ?
    To po co w ogóle robimy ten event ??? Albo w coś idziemy i wierzymy na całość albo nie

    czyżby jednak dla nagrody
    Tu solidarnie
    na farmie nie koniecznie

    pokazać ? co ? Idee jaką ?
    że nie podoba nam się to co zrobili z dożynkami ale jednak robimy event
    to jakoś tak sprzeczne to jest albo ja tej idei nie kumam

    Lista długa fakt
    a
    ilu graczy z tej listy zrezygnuje z pomocników młyna premium promocji na parasolkę i inne smoki
    no tak w imię idei
    żeby pokazać co myślimy wspólnie razem solidarnie iw co Najbardziej uderzy BP ???
    Chodziło mi o nasz koniec
    nas graczy

    jeśli już nie mamy co działać wspólnie dla zabawy dla frajdy TOP i miejsca jakiekolwiek ono było miało miejsce na liście
    to co innego pozostaje :(
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No nie zgodzę się z Tobą, uważam, że do tej pory było bardziej lub mniej ok., popatrz nawet jak był poradnik i po nim były poważne uwagi, to zmieniano nagrody, jak zaliczyli wtopę to dali królową, jednak jakiś dialog był, a teraz co?
    Super pomysł, nowa funkcja w grze, sezon? Ja Cię przepraszam, to jednak moim zdaniem, coś nie halo. To idzie w złym kierunku.8)
    Ale tej zabawy by nie było.:(
    Moim zdaniem top to troszkę coś innego, inny ciężar gatunkowy, dużo ludzi go nie robi, bo uważa, że jest to bezsensem wrzucanie do wora zawartości stodoły, sama tak kiedyś myślałam, do topu trzeba dorosnąć i do idei też.;):)
    A co tu chcesz kumać, my robimy to co nam się podoba.:pxD
    Aj za dużo byś chciała, ludzie mają różne style gry i nic ani mnie ani Tobie do tego, teraz jest akcja konkretna, odpowiedź na konkretne zachowanie.
    No chwila, przecież top to nie jedyna rozrywka na farmie, ile razy brałaś udział w topie?
    Ja raz i może już wystarczy.;)xD
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Eh Ela spać miałam iść ;)

    Była królowa bogata i dobra
    robiliśmy event bo nam odpowiadało

    ale przyszła Bunia
    i tu już było zakpienie z graczy ale mimo to event robiliśmy

    zmienianie nagrody w trakcie eventów na gorszą to też nie teges

    BP z nas kpi a my i tak kupujemy różne parasoleczki czy biedroneczki

    Wcześniej w grze
    z tego co gracze opowiadali też były przekręty z pnączami czy itemami na niekorzyść graczy
    itd itd
    ale dalej gramy i mamy z tego frajdę bo nie gramy tak naprawdę tylko pod nagrody

    Widzisz czasem wpisy graczy w eventowym robią bo lubią
    zresztą to Twoja dewiza


    także zawsze tak było jest i będzie


    eh zresztą
    to Twoja decyzja i masz do niej prawo ja każdy inny :)
     
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Szybko zdania zmieniasz ;) i jak tu takie BP ma wierzyć ;) ileż to było po drodze nieopłacalnych eventów?
    a było: robię event,
    to event trza robić;
    mało tego: zgarnę wszystko itp i to tadaaam chwalebne co event.
    Piszesz o idei ok, fajna akcja, ale przecież i bez niej firma doskonale zna nastroje, akcja jest dla nas tak naprawdę, nie dla firmy.
    nie zawsze, ale bywało nie raz ;)
    dalsze zbieranie zapasów, by mieć więcej na półkach w stodole, choć to nie my posiadamy a i tak firma :p

    Tu się nie zgodzę.
    Wielokrotnie była, nawet w beznadziejnych posunięciach.
    Ale idzie stare- nowe, zmiany są nieodwracalne, my gramy, ale gra należy do BP.
    Wspominasz o sezonie - no przyjrzyjmy się: to najnowsza funkcja, mega droga, totalnie nieopłacalna, ale widać firma zmierza dokładnie w tym kierunku, daje albo wielkie wow, albo wielkie nic- to wielkie nic, kiedyś było wow, ale jak nam pokazali - dali za dużo, to mniej - już zawsze będzie gorzej.
    Inaczej: jak dziecko dostało x razy worek cukierków, to nie poczuje smaku ani nie ucieszy się już nigdy z 1 cukierka, chyba że - odwyk od słodyczy ;)
    Może taki trend być przez jakiś czas, większość zmian będzie totalnie trudna do zaakceptowania.
    I możesz mieć swoje idee a BP będzie miało swoje.
    nom :pxD:cry:
    I tu Cię mam;):p a ile razy było: e lipa w nagrodach nie robię xD:cry:- wiem, że nie o to chodziło:p
    ale nie mogłam się powstrzymać :DxD
    BP to może się nawet ucieszyć ;)bo może chcieli zobaczyć, sprawdzić czy faktycznie tak będzie, a i tak wyjdą na swoje.
    To jest takie marketingowo-psychologiczne działanie ;) ryzykowne, ale było też oczywiste, że przyjdzie moment hamowania pewnych zapędów, chociażby po to, by znów można je było ponownie nakręcać dla zysku.
    Czasem spiralę trzeba odkręcić, by znów miała prawidłowy skręt ;)

    Tylko tak naprawdę to jest kwestia wyboru ;) marketing, Miecio, Przydaś i Pani Potrzeba a nie kpina ;)
    Jest cała masa gier darmowych ale utrzymują się oferując graczom płatne dodatki.

    Ja to się muszę zresetować chyba :p

    Dobry :)