panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a ja się zastanawiam, dawno nic nie kupowałam....
     
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    o_O
    Nie, tak się nie zachowują. Po prostu układam je sobie wg mojej kolejności, a później okazuje się, że są całkiem inaczej.
    Już przestałam je przestawiać, bo to nie ma sensu

    Wędrowały te z zakładki ulubione
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u mnie czasem wędrują, te z ulubionych - ale to tylko czasem się zdarza, może ze 3-4 razy się zdarzyło, odkąd je uporządkowałam

    ----------------------------
    mam pytanie - skrzynki z obornikiem, mam już dobrze ponad 200 i brak zapotrzebowania na obornik.... ale ile mogę najwięcej otworzyć, żeby mi nie zawaliło pojemnika na qpkę? jak otworze 100 to ile qpy mi (tak średnio) dopisze?
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Eventy eventy
    wymiękam :(
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Daje plus jeden na wszystko uprawiane oprócz ewentówki.:)
    Też nieszczególnie, zwykle się gubię, nie wiem za co się zabrać jak jest krótka. Teraz jest szansa na jakie takie zapasy, może osiągnę po 10 tys. dla wszystkich roślinek.;)xD
    Nie wiem dlaczego wędrują w ulubionych, czy dlatego, że zielone, czy dlatego, że dużo tam ich i nie lubią się nawzajem.;)xD
    U mnie te zielone nieulubione trzymają czasy.:)
    Otwieram w razie potrzeby po ok. 10 skrzynek i dostaję średnio ok. 200 szt i czasem bonus się trafi.
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ponad 10 tys. to mam tylko tych 8 godzinnych i tych najkrótszych - reszta ciągle w obrocie - a to jakieś drzewko kolejne, a to zagródka, to znowu papu dla mrocznych zwierzaków...., teraz mam całą menażerię ogarów i czerwone na zewnątrz, 5 butików, 3 pomidory, śluz, w drugiej menażerii po dwa inne zwierzaki - i to wszystko chce jeść, jak rozpuszczę i będę karmić SP, to się rozbestwią i zawsze tak będą chciały.... ;)
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD No niestety, ja już w czasie tej pełni doszłam do po 6 tys. każdej, ale jak zaczęłam odnawiać zagrody i drzewka przepuszczone na GT, to znowu zrobiło się skromniutko.;)xD
    Teraz na 27 roślin większa połowa ma po 10 tys.;)xD
    A zwierzaki to muszę policzyć, wiem tylko, że mam jeden butik, bo jakoś BP uważa, że nie jestem nim zainteresowana.xD
    Ewenty to tak przy okazji, teraz to targowisko ważniejsze.:pxD
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a grasz w memory? czy tylko w kości...
    ja zapomniałam o tym, że butiki są z memory… i dostałam ze 195 skrzynek (z prawej strony) 6 ogarów i z 10 skrzynek (z lewej strony) 2 butiki, jeden był w misji, a dwa kupiłam u Jacka
    to już kilka razy przerabialiśmy, że zawsze się opłaca zainwestować w nowe zagrody i w nowe drzewa…. :)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Grałam i w jedno i w drugie i o ile taka sama liczba skrzynek tak dobrze ponad 20 w przypadku kości dawała od czasu do czasu ogary, to te z memory ni du du, same skrzynki i pojedyncze talary. Teraz gram tylko w memory i zbieram te pary horroru, otworzę za jednym zamachem, może jakiś butik wyleci.:)
    Na razie mam tylko jeden butik kupiony u Jacka.:oops:
    Otworzyłaś te skrzynki za jednym zamachem?
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a można było inaczej? ;)
    przecież przerabiamy to już dłuższy czas, że lepiej otworzyć więcej skrzynek za jednym zamachem....
    teraz jeszcze pogram trochę do czwartku wieczora a skrzynki otworzę przed samym końcem pełni
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Niby nie można, ale wiesz Ela niecierpliwa jest.:pxD
    Stwierdziłam, że 27 to dużo i jedna próba nie wystarczyła, musiałam się sparzyć kilka razy.
    Ale podejrzewam, że BP uważa, że nie jestem zainteresowana butikami i raczej ich nie ustrzelę.;):(
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Grałam i prawą i lewą stronę dostałam 5 ogarów i 3 butiki ze skrzynek
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Taka ciekawostka z niemieckiego offa
    w dziale oficjalne ogloszenia wprowadzili dzisiaj nowa rubryke.....
    oferty sprzedazy....xD
    [​IMG]
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD Żeby wszystko było w jednym miejscu, żeby się farmerzy nie namęczyli szukając.:pxD
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zgodnie z zasada ,,,klient nasz pan...xD
    a z powazniejszych spraw,,to zmiana bonusu dla szwadronu rozpetala na de niezla burze,,,ludzie pisza do pt i domagaja sie zwrotu kasy...
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No i się nie dziwię, bo to było zagranie nie fair. Tam przecież to było bardzo wyraźnie napisane, na czerwono, żeby czasem nikomu nie umknęło jakie są bonusy, czyli skusili, a potem bach skreślili.
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    prawie wszystkie liście spadły :oops:już bez grabek mogę powrócić na cmentarz :sleepy:
    nie sprzedałam grabek :ppodobają mi się xD
    Gram w obie gierki skrzynki otwierałam hurtowo i z kości to mam 4 zagrody ogarów a z memory żadnej, więc u mnie teoria niekoniecznie się sprawdza, butik mam z misji jeden jedyny póki co, nie chcą dać to trudno :pmam 37 gierek zrobione, jeszcze 3 machnę i wystarczy.
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Może ma ktoś rozpiskę ile trzeba wysiać do pnącza a ile np do samych itemów ?
    Jakoś nie wiem jak to policzyć bo bym sama sobie ściągę zrobiła :oops:
    rozkojarzona jestem
    zresztą do czwartku wieczora marna szansa by wysiać prawda a jeszcze wylotki :sleepy:

    no ale ten itemik dyniowe balony
    podoba mi się :D może go drapnę
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mam policzony tylko każdy słupek od początku do końca, nie patrzę nigdy gdzie pnącze, robię do końca i już...
    a można tez robić 2 z 3 w każdym poziomie inne kolory, więc każdemu wyjdzie co innego w zależności od tego jakie chce mieć nagrody
    cały pomarańczowy - 14770/970, cały zielony - 14720/1110 i cały biały - 16230/1010 (o ile się nie pomyliłam)
     
  20. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Na razie otwierałam paczki po 50 i 60. Reszta to pojedyncze wyniki więc ciężko stwierdzić.
    No i ciągle powiększam mój obornik :p

    50 skrzynek daje 920 - 1135 szt. nawozu
    60 skrzynek daje 1070 - 1445 szt. nawozu

    To u mnie odwrotnie. Uważa, że jestem niezainteresowana ogarami :p
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2019