panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Najłatwiej to w '' dynie '' klikać

    albo po nazwie misji ;) ale grzybowy las np czy menażerie już nie wyskoczą jako misje mroczne niestety

    na piechotę trzeba :sleepy:
    ***
    Źle mnie :(
     
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jak zaznaczysz pełniowe, to pełniowych nie pokaże w wyszukiwarce.
    A nie ma jeszcze wszystkich misji, bo choć mam lapka już w domu, to jeszcze bez systemu i bez kochanego notepada więc na razie jest wersja przestarzała :oops:

    Edit: A! teraz zobaczyłam obrazek i zaznaczenia Twoje (zmęczona jestem... )
    Jeśli tak zaznaczysz to pokaże Ci misje pełniowe ORAZ te które nie są nigdzie przyporządkowane (niestety takich jest najwięcej).
    Bo są misje, które wołają np. i o zwierzaki i o produkty, albo o rośliny i drzewa
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    To teraz rozumiem :(problem jest z tymi nie przyporządkowanymi a reszta do uzupełnienia- ogólnie to i tak podziwiam, bo ogarnąć to wszystko to można dostać czegoś:wuerg:
    ...
    Aga niestety wiem są takie misje poza "dynią" i tu tkwi sedno kopania :(
     
  4. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Padłam xD

    Chyba wydrukuję i na gazetce powieszę xD No, może poza ostatnim, bo sprzątaczką lepiej dobrze żyć ;)
    No i oczywiście dziękuję :)
    Ewentualnie można by zrobić kategorię "nieprzyporządkowane" i wtedy takie zaznaczenie miałoby sens :)
    Jak się ogarnę, to zrobię tak :) Na szczęście umiem używać opcji "znajdź i zamień" więc pójdzie szybciej niż gdybym każde po kolei zmieniała ;)
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Teraz mamy dłuższą pełnie to tak mnie naszło, ale to by było ułatwienie, poza "dynią", by wiedzieć ewentualnie między pomiędzy, co warto siać.
     
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Tak, poza dynią też są. Dobry pomysł :)
    Ale wystarczy jak zrobię w spisie misji? Czy w tej z nagrodami z misji też muszę?
    Bo w tej drugiej jest więcej roboty :p
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Myślę że w spisie misji wystarczy :)

    nagrody i tak wpisujemy co szukamy konkretnie ;)
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    dokładnie - ja uważam, że tylko w spisie misji wystarczy.
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Poczytałem trochę opinii o 000web.
    Sporo skarg właśnie na zawiechy.
    Wpisz w google "000web opinie" i poczytaj.
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Poczytałam i faktycznie nie najlepsze opinie. Ale teraz nie mam kiedy poszukać czego innego. Jak znajdziesz coś, to daj znać.
    Pokombinujemy ;)

    Czuję się jak na odwyku od grzebania w kodzie i okropnie mi tego brakuje.


    A teraz lecę układać sprawdziany :D i muszę się postarać by nie było jak w tym memie :p
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jestem w trakcie.
    Testuję Awardspace.
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nic nie rozumiem z tego Twojego kodu. Ale może to i lepiej... Pewnie jakbym chciał stworzyć tę nową kategorię, to musiała byś mi przetłumaczyć bardzo porządnie z komputerowego na nasze. A potem powiedzieć, jak wyszukać, pozmieniać czy co to tam było. Także.. Hej! Są plusy tego! Nic Wam nie sknocęxD!! Ale niestety też niczego przydatnego na farmie w formie programu się nie nauczę:p:(
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A czemu omijasz farmowe?o_O
    Trzeba będzie zorganizować jakieś szkolenie, a przynajmniej wymianę doświadczeń, Ann do roboty.;)xD
    Ale prawdziwa, całkiem niedawno byłam prawie bankrutem, całą kasę wydałam na owoce, zostało tyle, że nie starczało na marżę, a dzisiaj spójrz, miliarderka. Można? Można. Tylko pamiętaj to z nieba nie kapie.:)
    Miliard w środę już był, teraz czekam na ten sobotni.:pxD
    Śpicie, czy czekacie na mnie?;)xD
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ceny jak owoców wyspowych, a wartości SG mniejsze.
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czekamy na Ciebie:p

    Żesz.. Jak mi się nic nie chce przepisywać przez tę jesień. Ani notatek, ani cen z targu8) A z kolei jak próbowałem dać stronę, z której to można brać farmerama.pl, to nie pykło. A dokładnego adresu każdego produktu z targu nie znam, żeby samo się wczytywało do tabelki Rysia - niestety..
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie śpię czekałam idę spać
    ale za momencik ;)
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A nie ma, na razie jeszcze 6000+ nie ma.:(
    Ale jest [​IMG] xDxDxD

    To nie przepisuj tylko kupuj i sprzedawaj.:pxD
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie, dziękuję, nie przepadam za kupowaniem kota w worku:p


    Ela - mam nadzieję, że wpadły Ci jakieś bonusy, bo tak siać tę rzeżuchę przez 5571h już z CMJ, to musiała być okropna udręka...
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2019
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mam zupełnie inną metodę, zupełnie nie dręcząca, sieję w tzw. międzyczasie, przy okazji i pamiętaj, że mam pomocników. ;)xD
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    365/24/7xD???Dobranoc:p

    Słodkie oczka zmruż:music:
    Ach, śpij kochanie, jeśli gwiazdkę z nieba chcesz, dostaniesz:music: