panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.:D
    Dzisiaj wita Was miliarderka.:D

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Brałaś kredyt we frankach?
    xD:cry:xD
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Brałam wszystko co dawali, byle się tylko pochwalić.:pxD
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    O kurcze,załapujesz się na listę Forbes'a.Poczekaj jak urząd skarbowy się do Ciebie zgłosixD
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratuluję:D
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zrobiłem małe podliczenie owoców.
    Przez dwa tygodnie skupiłem ich na wartość 50 baniek, wydając 300 mln SG (x6).
    Ubytku SG nie zauważyłem, a owoców mało.
    Zwiększam pułap do x7 i to już musi wystarczyć.
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja cały czas staram się nie przekraczać x4 i o dziwo udaje się w mniej popularnych owocach;)
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Szukam we wszystkich wyspowych + klony i niestety, ciężko jest.>:(
     
  9. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Bry.
    I brawo !!! Pięknie. Tak myślę o kontroli skarbówki ... Gdzie by tu założyć konto? Kajmany, czy San Escobar ?:p:music:

    Ja utknęłam. No nie chce mi się tkwić na targu, a wojować z czerwonym koszykiem, to nie dla mnie. Ja "szczekam" Na Excela.:cry:xD Głośniej niż moje - aktualnie cztery- ogary 8)xD


    [​IMG]

    No wstawię moje SG zasoby, nim US mi domiar naliczy, albo - nie daj Boże sąd jakiś, zastosuje rozszerzoną konfiskatę mienia. :cry:xD

    Ku pamięci.

    [​IMG]

    Teraz czekamy, aż Rysiek się pochwali. Ostrożny i skromny do bólu...
    No pokaż tę dwójeczkę, czy już trójeczkę z przodu ? :)
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Dwójki z przodu na pewno nie będzie przed TOP, a i jedynka musi zniknąć.
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Gratki i berek - lecisz dalej ;)

    Ja to nawet miauczeć mogę na exela xD- możemy duet stworzyć
    no na bogato widzę, mnie na tyle ogarów czy żaróweczek nie stać, sieję się na owcę póki co :cry:
    Mówisz że ku pamięci już czas ;)
    A może jednak nie musi i się da utrzymać ;)

    Ja mam wyzwanie utrzymać 3 :)ale coraz więcej wydaje niż sprzedaje :oops:
    [​IMG]

    Dobry :)
     
  12. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Ogary wysiałam, jeden z misji wpadł. Też mi na bogato.:cry: No weź nie żartuj !!!xD
    Ależ masz kasy Ann.:inlove::D Podziwiam. :inlove: Tobie to już żadne TOP-y, czy tam dożynki niestraszne. :)No farmeramowy Fort Knox, albo Sezam to by Ci się przydał.:D Chyba muszę do Ciebie na jakieś szkolenie się udać. :cry:xD No nie mam ani umiejętności, ani zdrowia do handlu na targu. :oops:
     
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no na bogato, bo trzeba mieć sporo tych pomidorków a ja z 1 zagrodą to niewiele mogę się poganiać ;)
    Ja tu wielokrotnie szkoliłam i są uczennice, które mnie prześcignęły w umiejętnościach, bo ja już po latach za leniwa się zrobiłam.
    Największą tajemnicą to jest - znać własny targ ;) i nie przyzwyczajać się, bo się trend zmienia u wszystkich.
    Ty mnie nie podziwiaj, bo ja mozolnie się dorabiałam, a szkołę zarabiania miałam jak totalnie zbankrutowałam xD:cry:
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Aha.. Czyli muszę wszystko wydać, aby zarobić 2 razy więcej niż miałem przed wydaniem wszystkiego. Ciekawa teoria.. Zwłaszcza, że mam mało i nawet jak przemnożę przez tyle, ile miałem, to będzie mało w porównaniu z tym, ile Wy tu maciexD Ale ja to niestety cierpliwości nie mam do targu a i walczę z tym, żeby gotówka w realu mi na dłużej starczała..
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    No super Ela
    Twój pierwszy miliard
    no to teraz następny biegusiem ;)
    Ja ćwierkam

    fajny z nas tercet ;)xD
    Ach
    no pięknie ta 3 się tam pyszni [​IMG]
    Nie dopatrzyłam że wczoraj edytowałaś :)

    no i w sumie masz racje
    cele zbladły
    nagrody jak nagrody bo co by nie chciał to i tak nie dadzą xD
    tylko zabawa została
    takie mini osiągnięcia chyba


    Dzień dobry [​IMG]
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Miliard w środę, miliard w sobotę?

    xD:cry:xD
    Kurka, to jest bardzo pełnoletnie.
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    a 1000+ już jest? ;)
    Bo ja na 0 wyszłam xDłącznie z zapasami :p
    [​IMG]
    mam za sobą kolejne podejście do wyszukiwarki misji, ostatnio się nie udało znaleźć tego co szukałam ale uczę się;
    teraz chce znaleźć miejsca, gdzie jeszcze muszę oddać cokolwiek z mrocznego świata czyli pełni i tu nie do końca rozumiem,
    jak zaznaczam, że chcę tylko pełniowe wygląda to tak?
    [​IMG]
    Nie widzę tu np: misji: mądrzy głupcy II gdzie w 2 zadaniu mamy do oddania owoce z mrocznych drzewek;
    dalej pola na biało: magiczne zwierciadło - misja z pełni ok,ale inne na biało nie są z pełni, a co w tym spisie na zielono robi misja: słynny napad na pociąg?-ze względu na wrony? :(
    Miałam się uczyć a szukam pieszo, bo jednak nie do końca się mogę odnaleźć :(
    Może ja źle szukam?
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Anka co ja pacze
    naprawdę
    żartujesz
    to magia no

    No nic to gratuluję 0 zapasów ;)xD

    A co szukałaś ?

    Co do szukania misji to ja tego też nie ogarniam :oops: albo źle zaznaczam albo trzeba znać tytuł misji
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratki 0 zapasów:D
     
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Chociaż raz coś skończyłam xDmimo że to chwilowe ale co tam :pza chwilę zażądają następne i będę :cry::p
    Zostały mi do wykupienia itemy na pnącze a tam o zgrozo :eek:
    No szukam gdzie jeszcze co mrocznego do oddania się kryje:oops:prócz tego co w sklepie trzeba wykupić.