panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nic straconego, jarmark jest zawsze w pierwszy weekend sierpnia, łatwo trafić, a po drodze można odwiedzić piękny zamek w Rynie.:)

    [​IMG]
     
    brzustinka i ania1713 lubią to.
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Oj kusisz, kusisz ;)
    Wpisuje na listę miejsc do odwiedzenia.
    Planów na przyszły rok mamy całą furę, ale jak znam życie, to wyjdzie jak zwykle :p
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD Mam jeszcze kilka fajnych mazurskich miejsc w zanadrzu.;)xD
    Wiem jak to jest, też chciałabym i tu i tam, planuję, obiecuję, a w rezultacie zwykle przesuwa się na przyszły rok i na kolejny przyszły i na kolejny .... oby nie na takie święte nigdy.:sleepy:
     
    agucha31 i brzustinka lubią to.
  4. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Zdjęcia super :inlove::inlove::inlove:
    No żałuj, żałuj że Cię impreza ominęła



    Ja trochę sobie pokręciłam na kole. Jedni mają klątwę żółtych kaczych piór a u mnie...
    klątwa czerwonego misia xD

    [​IMG]

    Pokręciłabym dalej, ale na razie mi tyle wystarczy ;)
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    BP wie co Ci potrzeba, ale sknerzy, mogli dać Ci różowe.:pxD
    W niedźwiedziach to ja jestem na etapie "niemożliwe może stanie się możliwe".;)xD
     
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja zawsze twierdziłam, że moje koło odpowiada na moje potrzeby lub przewiduje co będzie potrzebne :D
    W czasie BB zawsze dostanę tony SP xD teraz zdobyłam neonowe miśki, to dostaję czerwone niedźwiadki :D

    Gdyby mi dali różowe ze zwykłej wejściówki i to w takiej ilości, to przychyliłabym się do opcji, że gra przestanie istnieć :p
    W hodowlanym dali różowe :D tyle miśków zgarnąć w ciągu jednego tygodnia :inlove:


    Trzymam kciuki za Twoje miśki :)
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zamiast zolte piora kolo zaczelo dawac rozowe stajnie......
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    w sumie mam juz tyle.....
    [​IMG]
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Muszę pokręcić kołem, tylko najpierw muszę pójść do Was na korepetycje, bo chyba w złą stronę tym kołem kręcę. :oops:
     
    agucha31, ania1713 oraz brzustinka lubią to.
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Masz teraz odpowiedni poziom do kręcenia. Potem takie fanty są na 230 poziomie :)
    Ja już sobie zbieram skrzynki z wejściówkami, żeby moc kręcić i kręcić i kręcić, aż się urwie xD
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Czy to znaczy, że róże są do ukręcenia na 220 a na 221 już nie?o_O
    Dzień dobry.:D
    Jak się spało? Z pola wracasz czy z łóżka wstałaś?
    U mnie pola obrobione, mam nadzieję, że koło 14 skończę słodką przygodę, a teraz do pracy rodacy.;)xD
     
  12. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    A to jest jakiś "podział" poziomowy dot. nagród na kole?
    Powoli zaczynam rozumieć potęgę eliksirów, zwłaszcza gdy się odpali wszystkie +%
    Wtedy piątek, dziś poniedziałek. Szybko. No ale ten tytuł bardziej do mnie pasuje :D
    [​IMG]
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Migusiem leci, ale niestety szybko się kończy, a im wyżej tym bardziej potrzebne.:pxD
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobrze się spało :D


    Wracam z pól i ze sklepu
    i latam z miotłą po domu i w przelocie kukam do chałupy xD
    Nie zgarnę ostatniego plusika nie ma szans [​IMG]
    ostatnie zbiory malin czy szpinaku nie dały jak zawsze ok 100 wylotek z łąki a 80 tylko
    a to jest duża strata

    brakuje 825 kropli wody
    a SN nie będę używać bo nagroda nie jest moim zdaniem tego warta
    Tylko gdzie my tak lecimy ;)xD
     
  15. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Lecę, żeby tak mojej silnej woli nie przemęczać :p
    ma być 20 skrzynek poziomowych otwartych za jednym razem - inaczej bym tak nie leciała.
    A już powoli zaczyna mnie korcić :p na razie ten cichutki głosik skutecznie duszę poduszką xD

    Dasz radę :) może Twoje maliny się już wyeksploatowały?
    U mnie powojnik (więc krótszy) dał z dwóch łąk ponad 250 kropelek, ale to tak na oko, bo nigdy nie patrzę dokładnie :p
     
  16. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry w poniedziałek :sleepy:
    Jeszcze się dobrze nie wybudziłem, ale na szczęście myśl, że to krótki tydzień jakoś poprawia mi humor:):)
    Elu, w kuflu był jeszcze sok:p, poszalałem fest i tylko lekko bolą podeszwy stóp:p;)
    Ania, no zagrody jak znalazł :)
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zmieniam wtedy roślinę

    ogólnie moja wina że takie wyniki :oops:
    siałam na początku eventu nie to co daje wypadajki
    a to czego mało w stodole i potrzebne na paszę i do misji
    eh :cry:
    ale mało co mam tak ulepszone :(
    dziś poranny zbiór rzepy dał 110 z łąki ale ona długo rośnie nie uszlachetniona

    dziś posiałam włośnicę
    zbiór będzie dopiero wieczorem
    resztą i tak bym wcześniej nic nie zebrała

    nie wiem raczej nie ma szans za dużo brakuje
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No widzisz i to ten sok mi zaszkodził.:pxD
    E tam od razu wina, moim zdaniem to ze wszystkiego leci proporcjonalnie do czasu, tu trzeba skracać czas czym się da.
    Sieję to na co akurat mam skrót z pnącza i dodaje alchemika czasem tylko jednego, no i sprawdzam jak ubywa.;):)
    Dzisiaj rano z cebuli wyleciało 100, 100, 91, teraz mam szczypior, morszczyn i truskawkę, koło 14 będzie godzina prawdy.xD
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Co to za minka? Poniedziałek to prapradziadek piątku ;)

    Ja nie narzekam :) ale trochę się zdziwiłam ;)
    jeszcze trochę i będę mogła oddać wszystko pomarańczowe niedźwiadki

    A pnącza zwiększające ilość przedmiotów odpaliłaś?
    No nie wiem co Ci poradzić... :oops:
    W każdym razie trzymam kciuki :)


    Edit:
    O, a tu skrzynie farta będą co 20 godzin ;) komu, komu?
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/pakiet-jak-ryba-w-wodzie-oferta.69574/

    I skąd ta nazwa pakietu? Rybom narzędzia rzucać? Taka nowa przynęta czy co? xD
     
  20. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Nie wiem co Zła miana na myśli, ale może jest coś na rzeczy, ja w pewnym momencie miałem na kole za zwykłe próby różne różowe zagrody do wylosowania, najczęściej pojawiały się różowe wrony, a później jak ręką odjął:cry:, w ogóle nie pojawiają się różowe zagrody, a i za imprezowe wejściówki nie często u mnie są "róże" do wylosowania:(
    Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie te skrzynki są na samym końcu, to też ich nie widzę za często, więc i nie kuszą :p
    Niemożliwe, sok był z najświeższych, ekologicznych malinxDxD, to pewnie wina zmiany mikroklimatu ;)
    Ale ten prapradziadek jest zaraz po niedzieli:eek:, a niestety nie położyłem się wczoraj wcześnie spać:oops:, ale już jest lepiej, im bliżej środy tym coraz lepiej:D:D
     
    agniecha$, agucha31 oraz ania1713 lubią to.