panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    gratulacje :)
    u mnie brak 429 szt. sadzy, ale ponieważ z jednego pola nostrzyka wylatuje ok. 125 to jutro będzie koniec :) i to z całkowitą oszczędnością SN, a nostrzyk czy juta są mi potrzebne do misji w dużych ilościach
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Gratuluję i troszkę zazdroszczę.;):)
    Ja żeby skończyć wyszukiwanie to będę musiała dorobić kilka gierek ekstra.:(
    Na razie też mam całkowitą oszczędność SN, ale jak to będzie wyglądało we wtorek to nie wiem.:pxD
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Odkąd jestem posiadaczką baobabów moja oszczędność maleje wprost proporcjonalnie do ilośći zdobytych kropelek.:D
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD Też mam pewien zapas i nie zawaham się go użyć, ale to dopiero we wtorek, jeśli będzie sens.
    Niestety mam problemy z ugraniem 135 mimo, że znam plansze bardzo dobrze.
     
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    pozdrowionka, uprzejmie informuję że od jutra nie będzie mnie w kraju przez tydzień :) miłego grania życzę wszystkim :)
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Miłego wypoczynkuxD
     
    agucha31 i brzustinka lubią to.
  7. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    dzięki :D
     
    agucha31 i brzustinka lubią to.
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Nadrabiam zaległości, bo ja już w domciu :), wróciłem wczoraj ok północy, korzystałem jeszcze z pięknej pogody nad polskim Bałtykiem i dlatego tak się zeszło ;). Jak widzę ruch tu spory, jedni na wyjazdach, inni wracają, ale nie ma się co dziwić, w końcu lato :D.
    Jak eventy? Ja dziś zaczynam szukanie, już na samą myśl o ilości gierek jakie przede mną mam wielkie:wuerg::wuerg::wuerg:. Nie wiem ile dam radę zrobić na raz, mam ukręcone 103 narzędzia do szukania, resztę trzeba będzie podgonić SN, bo na wyjeździe zupełnie nie myślałem o wypadajkach :oops:. Są gdzieś opisane nowe plansze? Bo jeszcze nie byłem w wątku eventowym.
    Aaa, zapomniałbym ;), przywiozłem dla Was kilka muszelek i trochę piasku znad Bałtyku :):)
    [​IMG]
    Hej Ania,
    do jakiej ilości zbierasz farciane? Ja mam 12 i jeszcze nie otwierałem, ale kuszą mnie :p:p
    Ale zazdroszczę ;) i oczywiście gratuluję :)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O super, taki prezent, że aż słychać szum morza.:D
    U mnie pomalutku, nie śpieszę się, ale nadzieje na pomyślne zakończenie ciągle mam.:)
    Obrałam metodę, co ukręcę to zużywam natychmiast, wiec jednorazowo, robię 2,3 lub 4 gierki i zupełnie mi się nie znudziło, mimo, że mam 201 za sobą.
    W ewentowym ściągi są, dobrze byłoby wrzucić je wszystkie do nas do domku, bo na pewno na zaś się przydadzą.;)
    Dzień dobry.:D
     
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Oj, gdybym miał już za sobą 201 gier to bym skakał z radości:D:D
    To idę szukać tych ściąg, trochę muszę się podszkolić i rozpocząć szukanie przedmiotów, ale poczekam jeszcze do 14, bo stodoła całkiem spoko mi szła, więc zawsze większa szansa na lepsze wyniki :).
    A teraz sobie połowię, może wpadną jakieś talary, bo jak na razie równe "zero":oops:
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG] [​IMG]

    Przekleiłam ostatni obrazek zrobiony przez Cardamona(dziękuję)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2019
  12. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    No witamy :D Ty wróciłeś, a ja we wtorek jadę ;)

    Ja mam ich 17, więc (ponieważ bardzo kuszą xD ) zrobię wersję próbną na 20 szt.
    Jak się okaże, że to ze złotymi lecą kiepsko, to następną próbę zrobię dopiero przy 50 skrzynkach.
    Jak nie zapomnę, to się pochwalę jak wyszło otwarcie 20 skrz. farta. Choć nie liczę na wiele, skoro jest w niej 9 różnych skrzyń, a złote będą miały obniżoną wypadalność. Jak się trafi jedna złota, to będzie dobrze :p


    Chyba, że Ty wolisz otworzyć 20, a ja poczekam do 50? ;)
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mam romantyczną kolację, grilla i świątynię drzwi, wiec mamy wszystkie nowe.:D

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Twórcom (matthereo, Cardamon) bardzo serdecznie dziękuję.:D
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2019
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Świetnie mamy nowe w jednym miejscu stare mam zapisane na pulpicie będą dostępne w razie kolejnej edycji:)
     
  15. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    O super, dzięki za pomoc, już się szkolę ;)
    Oj, to masz fajnie, zapowiada się piękna pogoda :), choć ja też absolutnie nie narzekam, na 9 dni tylko jeden był pochmurny i wietrzny, idealny na spacery po Jastrzębiej :), reszta to kąpiele słoneczne i morskie ;), woda była całkiem przyzwoita, jeśli chodzi o ciepłotę.
    No 20 to max do jakiego wytrzymam :p
    Ekstra, już nie muszę latać po eventowym i szukać, ale zajrzę tam w wolnej chwili (jej, kiedy to będzie, w końcu 245 szukań przede mną:oops:), dzięki piękne:D
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Stare, choć nie wszystkie przypomniała w ewentowym Anhedrea, post 51.:D
    Ja polecam uczenie się planszy metodę z F5, jedną grę ćwiczę do uzyskania ok. 100 pkt. i potem już gram normalnie.:)
     
  17. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Wstrzeliłam się z tą pogodą :) aż nie mogę się doczekać :inlove:

    Rozumiem Twój ból xD
    To zrobimy inaczej, oboje otworzymy po 20 i wtedy się zastanowię po ile tych skrzynek będę sobie zbierać ;)
    Głupio, że one wskakują w takim dziwnym czasie (36 h jak dobrze pamiętam) więc tak naprawdę wychodzi co 2 dni


    Miałam złote zbierać do 20szt. xD ale chyba nie dam rady :p
    chyba, że już zrobię misje z tymi złotymi, to wtedy mogę pomyśleć, ale to może potrwać ;)
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    To muszę tak popróbować, choć na szczęście, w tym przypadku, jestem wzrokowcem, więc jak popatrzę na nazwy i przedmioty to też powinno być dobrze :)
    Oki, to zbieram do 20 :). Tak się zastanawiałem czemu jest taka dysproporcja między nami, ale już wiem, ja zbierałem przez ostatnie 9 dni pnącze tylko raz dziennie, więc skrzynki wpadały dokładnie co dwa dni, a może Ty zbierałaś pnącze częściej :)
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Dlatego przez tę skrzyneczkę staram się pamiętać, by wchodzić też wieczorem na pnącze.
    Na każdą inną machnęłabym ręką - zbierze się później, poczeka w pasku, ale ta nie pasuje do tej kategorii :p
     
  20. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No ja teraz wracam do regularnego zbierania i do rzeczywistości hehe :p, na razie powoli, ale od jutra jak pójdę do pracy po urlopie to trzeba będzie niestety szybciej:(:cry:

    EDIT:
    Zrobiłem 100 gier i mam:wuerg::wuerg::wuerg:, nie wiem jak rozegram pozostałe 145...:oops: Aczkolwiek im więcej dziś tym mniej jutro:p
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2019