panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    no jak to kto to Borsty :pzłośliwiec jeden :Dpodesle ci troche mojego ;)
    [​IMG]
    Eli wspaniałego wypoczynku :)
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Cześć Danusia:D Zabezpiecz lepiej to słońce, bo je też Borsty ukradnie:p
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    cześć Tomek :Djak ci rzeźby do Borsjego wychodzą :Dja mu jeszcze ani jednej nie zrobiłam :Dniech nawet tego słońca nie tyka bo sie poparzy xD
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wychodzą mi tak jak Tobie, czyli też nie zrobiłem ani jednej:D Ale gdybym zrobił, to pewnie wyszłyby jak zrobione z qpyxD

    Ps. Nie mogę się zdecydować z czego mu te rzeźby robić, bo już na 10 FL do ostatniego eventu brakujące wydałem 75 mln SG a prawie nic nie mam i nie wiem, czy będzie czas nadrobić:p A SG coraz ciężej się ciuła takie pustki na targu8)
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Kolejne wielkie drzewo jest moje:inlove:
     
  6. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    o super, gratuluję, a z tego co widzę to drzewko daje wiatraczki zosi, a zdradzisz co to za misja
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Niezłe groszki,oprócz groszków w ilości kąpielowej potrzeba grochu ,żyta,rzepy kalafiorów i płaskurki
     
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    bardzo dziękuję za info :D jesteś miła :) pozdrawiam i dużo słoneczka życze :D
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratuluję:D A przy okazji gratuluję poziomu 519 na wyspie;)
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dłubię powoli jeszcze zostało wielkie drzewo ze "skarpetą" tam muszę jeszcze albo tylko 40tyś lnu i róży igiełkowatej
     
  11. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    zdecydowanie tylko, w porównaniu z irysem do misji niezapominajka :D 81900 tam potrzeba i 82900 lucerny :D
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to lipiec cały się zapracowany szykuje...
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    wiem ,zostały mi zadania z florenami na osłodę dłubania
     
  14. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ja mam 29418 irysa obecnie :D i podrasowywuje w szklarni goryczke :D wlasnie znalazlem trzecie ulepszenie :D super :D

    a dopiero 118 poziomek, to do 210 zdaze uzbierac :D
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja nawet misji starych jakoś nie mam weny robić a mam 104 poziom i prawie 350xD
     
  16. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    łe u mnie podobnie, stare porozkopywane, ustawione w spółdzielni wg postępu, coś tam dłubię ale nie ma czasu, ciągle eventy, różne wariacje hehe :D ale miałem okres co postawiłem po każdym drzewku i oddawałem do misji, no ale uznałem że to nieopłacalne lepiej robić 2 czy 3 na raz, a resztę później :D
     
  17. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 28 czerwca 2019
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Haha, teraz Borsty zmotywował mnie swoją ilością wejściówek xD
    Robimy konkurs kto uzbiera więcej? xD :cry:xD

    Przy okazji:
    właśnie się zorientowałam, że po 200.poziomie dostaje się skrzynie zagadkowych drzew - mam pierwszą :inlove:
    otwierasz je w większej ilości czy pojedynczo?
     
    Ostatnie edytowanie: 28 czerwca 2019
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratki Ania interwencji:D

    Konkurs:D ??? Możecie robić, ale beze mnie, bo ja ze swoimi 5 imprezowymi odpadam w przedbiegachxD
     
  20. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Taki wynik imprezowych to chyba nie do osiągnięcia, jak 300 poziom xD:p
    Za pierwszym razem otworzyłem 10 skrzynek zagadkowych drzew i trafiło mi się 50 florenów i jakiś wielki baobab, nie pamiętam który :), później zacząłem otwierać po 5 sztuk, ale już nic ciekawego nie wpadło:), ale właśnie mi o nich przypomniałaś, mam 5 sztuk, już patrzę co z nich wyjdzie;) - no cóż same stare sadzonki:p