panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    w tym evencie oddaje na bieżąco, podobają mi się lampiony zapalone :)
    zebrałam, posiałam i maszeruję do łóżeczka - dobranoc wszystkim :)
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dobranoc wszystkim !:)
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O rany ;) jak tylko wlazłam , wszyscy zwiali xD xD xD
     
  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Ja jestem :p
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hej, hej, :D
    widzę że wszyscy lampiony zapalają, albo sięgają po pierwszy prezent adwentowy, albo w polu termosów szukają.
    A na forum cisza, nawet narzekania nie ma, że prezent nie taki, że termos ma brzydki kolorek. ;):)
    U mnie plecaki czekają, jagoda rośnie, a ja czekam na termosy i piję kawę w samotności.
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Witam [​IMG]

    Ja tam ,mam nadal ciemno ;) żaden lampion się nie świeci , prezent odebrałam już w nocy i szkoła ukończona .
    Teraz mam pytanko : jakich nie dostałam nagród oprócz tych złotych bananów i imprezówek wejściowych ???

    Masz, łap coś na ząb do tej kawki [​IMG] powinny być cynamonowe ;) :D
     
  7. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dzień dobry w ten deszczowy poranek ;)
    Wczoraj śnieżyca z deszczem, zawieruchy jakieś, a w nocy zmieniło się to w deszcz, no i tak pada do teraz..
    Evencik się robi - termosiki ładnie lecą. Wniosek tylko taki mam, że leci mi z tej eventówki przeciętnie tyle ile w dożynki z eventówki..
    Plecaków jeszcze nie robię, czekam na całość eventówki i wtedy zrobię. Na razie wszystko chomikuję ;)

    Tak - zostają na planszy tylko dwa prezenty ze złotymi bananami i wejściówkami.
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hej,
    [​IMG]

    rzucasz, rzucasz i trafiłaś

    [​IMG]


    Ależ mnie rozpieszczasz. Dziękuję :D:inlove:
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zawsze tak jest że z eventówki to taka przeciętność wypadajkowa , szkoda że inni z tego nie wyciągną wniosków :)

    Te na czerwono to są właśnie banany i imprezówki a te na niebiesko ???
    Chodzi o te co zaznaczyłam na niebiesko , jakich nie dostałam nie układając dalej kamyków ???
    [​IMG]

    Się pogubiłam ;)

    Tylko się nie rzucaj na wszystkie ,zostaw też trochę dla innych ;) xD xD

    Mam pomysł na konkurs [​IMG] Chcecie ???
     
  10. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    o to to ;)

    Pozostałe nagrody są za zakończenie szkółki. Na tych niebieskich nie ma nagród - po prostu pola pozostaną nieodsłonięte, a tym samym większy obszar siania. Tylko te czerwono oznaczone prezenciki pozostaną niezdobyte. Można przeżyć ;)

    pewnie że TAAAAAK!!! ;)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dawaj, jakoś tak mroźno się zrobiło, może się trochę rozgrzejemy. ;):D
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A nie wiem ...chyba głupi to pomysł był z tym konkursem ...się wyrwałam jak filip z konopi ;)xD

    Powiem Wam że ta cebulka na wypadajki coś skromna ostatnio z 3 pól a wypadło tylko 70 szt. termosów a z jagódki z jednego pola i krótszym czasem wzrostu miałam 15 szt .
    Zobaczymy wieczorem czy nadal będzie płatać figle ;)

    A pewnie że idzie przeżyć :D przecież nie będę wyła za 2 bananami ... ;) Trochę szkoda , ale trudno się mówi .
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim .
    dopiero się dowlokłam do domku , zabiegana dzisiaj byłam i czasu na farmę i forum nie miałam .
    W szkółce ostatnia klasę męczę .
    W lampionowym pomału do przodu się posuwam .
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mogliby wziąć Pana od informatyki naszego:p "Błyskawicznie"(ale raczej tylko szybko) by znalazł wszystkie błędy;):D
     
  15. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ej! chyba robi dużą różnicę.;)
    Dawaj!:D Bo cie kulką potraktuję;)
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    /ja też mogę ? [​IMG]
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja chętnie dołączę do unihokeja "Aga jest bramką":D I spadam;) Z mostuxD
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :inlove: po włosku jest ładnie buon pomeriggio (czyli dzień dobry, ale mówi się tak tylko popołudniu, bo rano się mówi buon giorno czyli też dzień dobry)
    tez mam często takie wrażenie, że ja się pojawiam, a tu się kończy właśnie jakaś rozmowa i wszyscy znikają...

    a u mnie z rana było słoneczko... gdzie Ty mieszkasz, ze Ciebie tak pogoda nie lubi xDxDxD

    a została jakaś bułeczka? bardzo lubię takie bułeczki drożdżowe ...


    no pewnie, że chcemy :)

    [​IMG]

    to gratulacje :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 1 grudnia 2016
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jak by Was tu zagadać ... no więc konkurs , może w innym czasie się go zrobi .Nie przemyślałam i nie wzięłam pod uwagę , że uczestniczy czyli Wy, zwyczajnie możecie nie mieć na niego czasu :) Zanim pomyślałam to posta napisałam :oops:
    Ale wrócę do niego ''kiedyś'' :D

    Dziękuję [​IMG] to dzięki pani profesor, w końcu zatrybiłam co z czym i zaliczyłam ;) U mnie ze szkoły wyszłam ale do domu już nie wróciłam ;)xD xD
     
    Ostatnie edytowanie: 1 grudnia 2016
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Agniecha, konkurs możesz ogłosić, jak ktoś ma czas i chęci, to zrobi.... ja jestem ciekawa :)