panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a może jakiś informatyk by nam pomógł? ja już 5 razy zrobiłam to czyszczenie co oni kazali i ciągle wychodzi to samo - wystąpił błąd serwera, proszę spróbować później....
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zrobię dokładnie tak samo .
    My nic nie zrobimy - to u nich jest błąd .
     
  3. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Dzień dobry :)
    O jaki błąd dokładnie chodzi? :)

    Raport szkolny:
    Pomidory 4/0,
    Kapusta 6/26,
    Dynie 6/15,
    Bakłażan 3/41


    Zrobiliśmy sobie z współlokatorami andrzejki, więc śmiesznie było xD xD
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie możemy avka zmienić - pokazuje , że jest błąd serwera .
     
  5. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    No to nic z tym nie zrobicie ;) Niestety, ale w serwerze nie pogrzebiecie, ja też nie xD
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    masz 35,1% - jest coraz lepiej, teraz już spokojnie zdążysz :) ale siać musisz xD
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To już wiem , zięcia ściągnęłam , z synem - informatykiem rozmawiałam .
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mnie tylko ciekawi jedno, czy wszyscy tak mają, tylko nie wiedzą o tym , bo nie próbują zmienić.
    Ja pracuję teraz na dwóch stacjonarnych komputerach i na laptopie i wszędzie jest tak samo.

    [​IMG]
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hm , nie mam pojęcia .
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja tez pracuję na kilku komputerach (na farmę i forum wchodzę najczęściej na domowym) ale nigdzie mi się nie udało zmienić tego obrazka z dożynek, a błąd mi wyskakuje taki sam, a jak próbowałam do PT wysłać ten obrazek, to poczta wróciła maila pisząc że jest błąd po stronie odbiorcy...
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ale na forum ktoś zgłaszał problem, chyba w poniedziałek i odpowiedź dała Czerwona, że jest zgłoszone.
     
  12. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Heh, zgłoszony jest też problem podwójnych powiadomień o zacytowaniu, a to to od wieków wisi ;) Ale jeśli chodzi o powiadomienia, to mi się wydaję, że jest potrzebna dość ostra ingerencja w kod forum, więc nie wiem, czy ten błąd nie występuje na wszystkich forach XenForo (ale nie wiem).
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widzisz, tylko ten błąd jest nieszkodliwy, a brak możliwości zmiany awatara jest denerwujące.
    A Ty możesz zmienić, czy też Ci wyskakuje błąd ?
     
  14. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Też mam błąd ;) Tak że musimy czekać, może jakąś awarię z bazą mają czy coś, nie wiem, forami się nie zajmowałem tak dogłębnie xD
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak myślałam, że to dotyka nas wszystkich.
    Ja jeszcze mam 20 minut do zbioru.
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry :D

    Na początek to Gratulacje dla Panoramki :)
    Duże "brawa" dla wszystkich uczniów za dobre oceny w szkole ,myślę że każdy zda do następnej klasy ;) xD

    Nie wiem jak u Was ale u mnie śniegu nasypało i nadal sypie , może byśmy się wybrali i bałwana ulepili :D Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio tak się bawiłam w śniegu . No ale jak ja tak bardzo ciepełko lubię to ciężko mnie wołami wywlec z domu ;)xD xD to co się dziwić ,że "zapomniałam " ;)

    Ale jak by tak się umówić na "wojnę " śnieżkami " to chętnie , będę wiać ,szybciej niż te kulki ;) xD xD

    Coś jeszcze pamiętałam ... a właśnie wracając do wróżb i takich kabał , Co robisz widząc kominiarza ??? I dlaczego ???

    A i wcale ,ale to wcale mi nie przeszło i nadal się złoszczę na "targ" i na siebie i na termosy ... no ,ale widzę że Wy i nie tylko ,bo ja też mamy inny problem ,zmiana avatara ... nie wiem coś się zawiesił i nie chce się samo odpiąć .
    No ale wiecie że jak by nie było to nasza wina albo naszej przeglądarki albo czegoś tam ;) i musimy się z tym błędem pogodzić .
    System pewnie zwariował jak się tak często przebieraliście i sobie sam wstawił czerwoną kieckę ;) xD

    Bardzo się cieszę , że w końcu Was widzę [​IMG]. Wy pewnie na mój widok nie ;) xD xD
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tęskniłam :(
    A co Ty masz konkretnie z tym targiem?
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    od wczoraj wiem, że jak ktoś się bardzo nie zaniedba, to wszyscy szkołę zrobią i bardzo się ciesze z tego :)
    wysiałam ostatnie jagódki, wyjdzie 1 za dużo xD
    mam już komplet plecaków :)
    a tylko czekam na 584 termosy...
    tak to wygląda teraz [​IMG]

    stan wielbłądów - 1098 a 21 się robi w menażerii i w klatkach :)
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ale po co ta smutna mina ? Jestem już :D zeszło mi ,miałam po górkę a ślisko jest i co chwile szpagat ćwiczyłam na lodzie ;) xD zanim tu wlazłam .
    Masz i nie smutaj się :) [​IMG]
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja wstawiłam plecaki do młyna, będą na rano. Na razie ćwiczę silną wolę i nie oddaje ani jagód ani termosów. xD

    Dziękuję, ale już zęby umyłam, będą na rano.;):D