panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    są w tym ostatnim evencie do zdobycia :)
    po 86 grach powiedziałam basta i kupiłam w sklepie co było potrzebne, wprawdzie pilników mam jeszcze prawie 1000 ale nie chciało mi się siać rośliny bez bonusów i wysiałam tylko na 85 gier
    nareszcie mam chwilę, żeby poszukać w balonie - może w moim coś będzie - czego szukacie?
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Witaj Zosiu, już sama nie wiem czego szukam.xD
    Zaglądam co jakiś czas i coś tam wyłuskuje, raz fajniejsze raz mniej fajne, ale teraz jest już coraz gorzej, ludzie w pracy, zostały same drogie oferty.
     
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :) brakuje mi 14 pilników do różowej motylarni... komu zbywa niech rzuci do mnie, proszę...

    Na Bahamie ciastka upieczone i misja zakończona :D
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I dlatego potrzebuję dużo czasu by zdążyć je złapać a eventówka rośnie
    i jeszcze ta gierka :wuerg::cry:
     
  5. ktosia

    ktosia Nadzorca forum

    pilnik leci łap :)
     
  6. szef1975

    szef1975 Stały bywalec

    leci pilnik powodzenia
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dziękuję
    dziękuję :inlove: jeszcze 1 pilnik, potem labirynt... i może zdążę...
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czas powiadasz? Szkoda, że go w balonie nie oferują, bo też by mi się przydałxD Albo chociaż taki item "Zatrzymaj czas":pxD Albo jeszcze lepiej:D "Podróż w czasie" - wypełniasz papiery, które były na zeszły tydzień na przykład a potem wracasz do tego czasu i oddajesz, aby w przyszłości nie mieć problemówxD Gorzej jak będziesz mieć większe, bo zachce Ci się np. ingerować w stworzenie świata albo wojnę światową którąś, przez co pozbawisz nas wielu przepięknych tekstów kultury. Bo każdy wie, że największe dzieła powstają w pocie czoła, ale i bolesnych chwilach;)

    Ale żem odpłynąłxDxDxD

    Zosiu - czego szukam? Tego, czego nie ma w balonie jako oferowanegoxD
     
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dziękuję za pilniki agucha31, ktosia, szef1975, xBabciaEwa, olek-olek, TRUSKAWKOWA :inlove::inlove::inlove:
    motylki moje xD:p
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No i się spóźniłem.. A ja jako ostatni chciałem walnąć Cię pilnikiem <wariat>xD
     
  11. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Dzień dobry.
    Stwierdzam u siebie skłonności zdecydowanie masochistyczne.xD Ukręciłam i zrobiłam nadprogramowo ok 20 wejściówek do labiryntu, Ostatnia " wycieczkę" skończyłam o 13.58:cry:xDxD Jeszcze rzutem na taśmę jakieś artykuły ze sklepiku zdążyłam wyhaczyć8)xD
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hmmm.. Hazardzistka, masochistka... Co dalejxDxDxD ????
     
    agucha31 i pretorianka lubią to.
  13. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Jak co ? Ciocia samo zło 8)xD
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale gdzieś tam w Tobie jest też żeńska wersja "Wujka Dobrej Rady":p Byle tylko nie tego z dziwnych (by nie przeklinać) Wodogrzmotów MałychxD
     
  15. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    To nie skłonności masochistyczne, tylko chciałaś zobaczyć, jak to jest finiszować w ostatnich minutach misji :p
    U mnie to normalne, zawsze kończę eventy rzutem na taśmę ;):p
    Moja gorąca prośba:inlove: w balonie jest mahoniowiec za sandałowce... mam parę sandałowców, ale to za mało :cry:
    może ktoś z Was może pomóc ?
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    U mnie w balonie to już - "nie ma nic" :(:cry:
    "odpływam powoli w inny świat" ;) :music:
    Nie ma nic oprócz nas :music: - zróbcie sobie przerwę posłuchajcie chwilę ;)



    Dobry :)

    P.S. królowo plan minimum to nie maksimum - mylisz pojęcia ;) minimum to ja zrobiłam bo do pnącza doszłam :p
    Ty tak nie umiesz ooo tralala xD
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to ja tez powiem ze doszłam do pnącza:p moze bym i dalej doszła ale real mnie wezwał dopiero wróciłam:)balonem nie latam bo on nie dla mnie jest:wuerg: muzy później posłucham ;)moze wpadne jeszcze wieczorem :)

    dzień dobry:)
     
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    a masz 3 kozie drzewka , to ci wymienie w moim balonie , bo jest taka oferta :)
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Balon odleci, a my zostaniemy.:D
    A ogołocenie półek w sklepie to jak się nazywa?
    Aż taka pazerna nie byłam.;)xD
    To niezła oferta, u mnie po 10 kozich lub 14 papuzich, ale ... za moment i mahoniowiec spowszednieje.:)
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Kto chce jajko ;) tanio
    żadnych różowości, żadnych serenad ,czy mózgów czy setek sandałowców xxl nie chcę :p