panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ja byłam od zawsze przeciwniczką i starałam się innym przekazać ile tracą, ale w ostatnim czasie, gdy miałam wolny czas tylko w pociągu i jeszcze w miarę siłę by na oczy patrzeć, to raz na dobę jednak chciałam wejść, bo po przyjeździe do domu jadłam albo i nie i padałam szybko spać. Taki czas zwariowany mnie dopadł:(
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie to jest tak nad jeziorem xD,w sklepie xDna ławcexD na dzialce :Dw samochodzie xD i jeszcze mówie zeby po dziurach nie jezdził bo nasiałam to co nie trzeba xDxD mój PM ino stuka sie po czole xD naprawde chyba jestem chora :oops:
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to fakt, wcale sie nie dziwie ze starałas sie choć w tym czasie wejść
    Hmmm no ciekawe jakby tak Ci zabrano tel na minimum 24h co to by było xD
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    to współczuję temu, co by tel zabrał ;)- ja bym nie darowała takiej akcji i to nie z powodu gierki wejścia czy nie :p
    w obecnych czasach to fakt: większość telefonu nie zapomni, ale kluczy dość często a kiedyś pilnowało się tylko kluczy ;)
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no sama nie wiem :pmusiałabym to sprawdzić moze nie było by tak zle:) kompa i tel nie miałam 3 tyg i wytrzymałam bez farmy ale za to miedzy ludzmi wiecej przebywałam i troche nawet pozwiedzałam ;) było fajnie ale za farmą i forum bardzo teskniłam :)
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Oj tam dziewczyny
    ale dlaczego chore

    my telefony
    a kiedyś w gazetę
    i tez w pociągu , w parku na ławce ,pod kioskiem , w domu
    a tak specjalnie rozkładali ze osoba ta całkiem była odcięta od tego co działo się wokół

    albo w tv na okrągło włączony byle pudło grało
     
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tylko 24 godziny?
    Bywało, że bez telefonu tydzień wytrzymywałam. Na takim Grunwaldzie, gdzie prądu brakowało ciężko raczej z tym telefonem. Umowa z rodziną, że będę dzwonić, jak się coś stanie i lecimy bez współczesnych wynalazków :)
    Zresztą. Zabawa zawsze jest taka, że nawet człowiek nie pomyśli o telefonie zakopanym gdzieś w słomie ;)
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Na takiej imprezie to ja bym sama telefon w słomę rzuciła :D
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No fakt niby teraz bez tel jak bez ręki ale jeszcze tez zalezy kto i do czego go potrzebuje, u mnie na pierwszym miejscu jest po prostu jako tel, później zegarek, no wiadomo ze na uroczystościach jako aparat no i dopiero w dalszej kolejności inne cele. Co do netu to bywa tak nawet ze go nie mam wykupionego bo nie zawsze potrzebuje wejśc z tel
    Jednak tutaj ciągnie :)
    hmmm u mnie tak jest teraz, nie ważne że nic nie oglądam, ważne że coś tam w tle sobie gra :)
    No tak jak napisałam co najmniej 24 ale to tylko dlatego bo Danusia sama napisała że ciągle z nosem w nim siedzi :)
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Aguś ale to tylko jak są zbiory :Da w góry jak wyjeżdżam to tez telefonem nie operuje bo nie wypada w towarzystwie :Dtam inne zajecie mam :D no nie powiem ciągnie i to bardzo :)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm, dobrze że jak zbiory a nie eventy xDxD;) bo wiesz zbiory można mieć raz na ileś godz a event to jest ciągle ostatnio i prawie że bez przerwy xDxD
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięknie, coraz bardziej mi się podoba.xDxDxD
    A co to dzisiaj było do picia?
    Kawa, to kawa, a te białe kosteczki to co? Hmm, nie wiedziałam, że w kosteczkach można dostać.;)xD
    Dobry wieczór.:D
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Witamy,witamy
    a co biały proszek sprasowali i towarzystwo się rozgadało ....wreszciexD
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Odkrycie na miarę nagrody Nobla, kosteczki wirtualne a działanie realne.:pxD
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gdyby Nobla dawali za prasowanie to i tak bym się nie załapała,bo to jest czynność której szczerze nienawidzę;)
    Muszę Was pożegnać,bo obudzi mnie skowronek skoro świt

    Zostawiłam drzewa na Bahamie zagród tyle co w menażeraich ,jakoś musi sie udac
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przywołaj do mnie tego skowronka Ty lepiejxD Mam na 8.
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A pewnie że można dostać
    u Królowej wszystko ;)


    A gdzie Ty się włóczysz po nocach
    z królewiczem już dawno powinnaś farmę obrabiać xD
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A żebyś wiedziała, że dzisiaj do późna królewicza zabawiałam, a farma odłogiem leży, toż z królewiczem w gumowcach po polu to nie uchodzi.:pxD
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Muszę się Wam do czegoś przyznać... Popełniłem gigantyczny błąd. Dzisiaj jak wszedłem na farmę, to się okazało, że prawie wszyscy moi sąsiedzi poprzechodzili poziomy. A ja po prostu zapomniałem ich wklepać do formularza tak samo jak około 8 godzin temu zapomniałem zebrać kmin z Bahamaramy...:cry::cry::cry:

    Bry wielce rozczarowane swym zapominalstwem, dobranoc i proszę o "rozgrzeszenie"
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A jak nie
    jako para królewska daj(cie ) przykład pracowitości swoim poddanym tj sąsiadom i domownikom i w ogóle xD:cry:xD

    Dzień dobry :)