panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xD
    No Ela nigdy nic nie wiadomo ;) xD
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nooo, bo jak bym się wywaliła z wrażenia, to ktoś by musiał.:pxD
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Pogadamy se na leżąco xD



    Dobra
    teraz uciekam spać :)
    *** *** ***
    Dzień dobry

    Trochę spóźniona poranna kawa
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2019
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O dzięki, bo ja zamiast kawy, od rana ołówki temperowałam,
    żeby wyliczyć ile to mam posiać żywopłotu,
    a tu surprise xD,
    koło zakręciłam i mam 200 procent,
    wiec psy na wystawę gotowe,
    a ja nie wiem co mam zrobić z tymi procentami.:pxD
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Brawo Ela

    zwierzaczki podgoń albo brakujący badyl do paszy czy misji

    ja z pieskami na wystawę nie idę ;)


    przeglądamy plan Warszawy i jestem przerażona :cry:
    ale prawdopodobnie na obiad właśnie tam gdzie spotkania farmerskie
    jakoś tak nam po drodze pasuje potem chyba plac zabaw dla dzieci czy park jak znajdziemy w pobliżu czy cuś
    potem nocleg a potem się rozdzielamy część jedzie idzie zwiedzać
    a część będzie się nudzić ,wnerwiać ,gubić się , gadać z automatem xD
    a potem na pkp i do domu


    jeszcze nie wyjechałam a już mogę wracać
    że też dałam się młodym namówić :cry:;):cry:
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Stamtąd najbliżej do parku Saskiego w sumie do przejścia z buta;)
     
  7. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Witam serdecznie Domowników.

    Gratki Imienniczko. :D
    Ja Cię gonię, ale bezbonusowo niestety, więc bezskutecznie.:p Cztery, albo trzy zasiewy, jeszcze u mnie ( zapomniałam o tym co na polach) i zacznę tę psią maskaradę xD

    [​IMG]

    Gdyby mi się takie bonusiki trafiły.. Ech. Siałabym marchewkę, pomidorki i grzybki do produkcji CJM, albo podgoniłabym zielsko do " Ogrodnika", czy " Niezapominajki":inlove:

    Pooglądałam Wasze wybiegi. Piękne są.:inlove: Ileż delicji na nich. :inlove: Od ilości sowich jaj u Izki, aż mi się w łepetynie zakręciło. :music:

    Nie wytrzymałam. Dozbierałam farmarek i mam mojego pierwszego...(pewnie długo, długo takim jedynakiem będzie):cry:xDsmoczka, smoczunia, smoczuniuniusia.:inlove:

    Uwaga! Chwalę się nim.:inlove: xD

    [​IMG]

    Poradźcie, które itemy z jarmarkowego sklepiku brać ? Każdego po sztuce, czy inaczej ? Zabrakło mi piszczałkowców:eek: No kuniec świata. :cry:xD
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O i to jest nawet blisko
    na ławce posiedzieć to jest to
    byle pogoda była ;)

    Gratuluję pierwszego smoka :D

    no też masz super wybieg
    a tego od Renza nie udało się ustrzelić smoka ???


    To zależy po co Ci te itemy ?
    ja wzięłam po jednym, żeby sobie na pnącze dać i mieć takie oryginalne :p
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki, wiesz to mi się trafia jak ślepej kurze ziarno, raz na ruski rok i od razu mam wyrzuty sumienia, że marnuję te bonusy.;)xD
    No ja Ci nie poradzę, pazerna jestem i chcę wszystkie.:pxD
     
  10. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Renzo, zaraz po sławetnych "dożynkach" jest eventem, którego nie robię od wieków. Nie cierpię go! Mam od lat uzbierane ponad 700 żetonów i kisi się ok. 300 wejściówek. Tak często cięło mi grę podczas Renza, ze w ogóle tam nie wchodzę.-.- To i smok przeszedł mi koło nosa - jak słyszę.:cry: A podczas dożynek - moich pierwszych, zbankrutowałam, tak, że nie miałam kasy ani na prowizję na targu, ani niczego w stodole na zlecenia. Obiecałam sobie wtedy. Nigdy więcej!!I tego się trzymam:)


    Na razie może wezmę po jednym. I rzeczywiście, najlepiej im będzie na ichnim pnączu. Dzięki ! Idę kupować ...
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Renza omijałam dopóki nie dali balonów, a ja nie zostałam posiadaczem ekranu dotykowego.:pxD
    A dożynki? No cóż, najpierw w ogóle nie mogłam zrozumieć o co biega?
    Ja tu pracuję, hoduję zwierzaki, zbieram owoce, a potem fru wszystko do wora bez dna, bez sensu,
    ale z czasem dorosłam do tego, zaczęliśmy kombinować, planować, podpytywać i po 4 latach spróbowałam,
    było na granicy, jechałam po krawędzi, kilku godzin przed końcem nie zapomnę nigdy, no i udało się,
    a było blisko żebym zrezygnowała, ale niezwykłe wsparcie pomogło i mogę powiedzieć, że chcę jeszcze, ale ...
    ten mój zwycięski top był po 4 latach farmerowania, a teraz kombinuję jak te cztery lata zrobić w rok, łatwo nie jest.:)
     
  12. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Widać u mnie poruszenie na "kolorowym" targu :) zwłaszcza pojawiają się ostatnie poziomy hodowlanych
    Spłakałam się prawie do zera kupując okazje, ale nie żałuję ;)
    Misja ze strusiami skończona, a przez ekskluzywne (ileż ja się muszę zastanawiać, by dobrze to słowo napisać o_O ) z żab zostały mi do oddania tylko 2 żabie książęta, a z ryb mam już skończone 2 ostatnie zadania - teraz z górki te łatwiejsze :)

    A jeśli chodzi o klonowanie, to zmieniam taktykę. Coś czuję, że niedługo wybuduję jakiś różowy warsztacik :D albo nie wybuduję, jeśli warsztaty stracą na wartości i będą tańsze podczas GT. Ciekawa jestem w którą stronę to pójdzie

    Ja w tamtym roku pierwszy raz spróbowałam i się udało :) ale nie wiem czy w tym roku też będę próbować. Zobaczymy.
    Mnie blokuje to, że jednak te ostatnie godziny nie mogę być na farmie i potem tylko pozostaje mi patrzeć po evencie czy jestem na liście czy nie.
     
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    bo cyfrzak jest wesoły, i kocha wesoło być wesoły :D
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to musowo dzień wolny trzeba brać.:pxD
    Dzień dobry.:D
    Wszystkim mamom wszystkiego co najlepsze, radości ze swoich pociech.:D
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dzień Dobry po latach ;):D
    No taa jasne i zabawnie tralalala :music: ja 2 miechy w Warszawie a jak zjeżdżam do domu, to się umawiają :p:cry:- zapamiętam to sobie :pxD
    Gospodyni Dziękuję Serdecznie za pamięć i wiadomość :inlove:
    Cioteczka plan obczajała xDnie dziwię się że przerażona, na planach to wygląda często znacznie inaczej niż realnie xD
    Oby wyjazd był fajny i radosny.
    Ja chwilowo mam serdecznie dość stolicy :oops:ale stety czy nie, skubana uzależnia w jakiś sposób :p
    Zaraz wracam ale nie wiem kiedy, ten czas w tym roku, to jakoś tak pędzi szybciej niż skm- ki xD :cry:
    Dziękuję sąsiadom że się nie wyprowadzili :D:inlove:, prawie mnie nie ma, eventów nie robię - ale kwiatuszki podlewam i kwitną xD
    Chwasty na szczęście nie rosną :D

    Miki tempo nadaje, może jeszcze zajrzę, zanim popędzę dalej :music:



    "...Gubisz się, ponieważ istnieje droga
    Mówię ci: są inne sprawy

    Odchodzisz, ponieważ kochasz siebie
    Kochasz siebie, twój umysł w formie
    Wybierasz siebie, ponieważ istnieje droga
    Mówię ci: są inne sprawy...

    ...Czujesz, to co już miałeś
    Żyjesz pod wysokim napięciem
    Przyniosłem ci dobre wieści

    Wyrabiałeś i już nie wyrabiasz
    Żyjesz i się interesujesz
    Skaczesz, nie ma żadnych zasad
    Teraz, szalone życie

    Opaska już opadła i pozostała tylko radość..."

    Cioteczka streszczonko by jakieś dla mnie dało radę :inlove:?

    Edit: No i podziwiam ile osób mnie minęło po drodze i gdzieś tam na szczytach siedzą- tyle poziomów machnęliście no fiu fiu - Gratulacje- więcej miejsca dla mnie zostało xD bo na tych szczytach, to coraz ciaśniej ;):D

    Dobry :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2019
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A teraz obczajam plan jak od tamtego obczajonego planu się wykręcić xD:cry::cry:
    Taa albo Tobie dziękować co ;)xD

    no waśnie a powinny być rosnąć i taaakie a nie taaaaakie :p
    w podzięce za dbanie o ogród
    A tak prawda namachaliśmy (się ) ;)
    Nie da rady ;) za długo Cię nie ma i wyszła telenowela xD
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    No nie jestem zdziwiona :pxD:cry: poczekaj niech woda odparuje, bo trochę jej spało :oops: i jeszcze ma ponoć padać :p a najlepiej to poczekaj na mnie xD
    w sumie też nie zaszkodzi :p bo nie wiem po co ja jeszcze podlewam te kwiatki, w kółko i to tak w locie w przelocie, ani się pobujać na hamaczku ani spokojnie poleżeć :cry:
    A w sumie wiem:music: idę po kolejnego smoka xD nie wiem po co, ale na wybiegu miejsce czeka, może do jesieni dam radę xD:cry:
    A to może być ciekawe doświadczenie, nie oglądam nigdy, to może bym poczytała xD:D

    Kurcza wszyscy mnie się pytają, kiedy wracam no dajcie mi chwilę ;) nie wiem ale niebawem :oops:
    Zależy co mnie goni i czy mnie dopadnie czy nie - organizm mi się zbuntował muszę się szybko zresetować :cry:
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A doczekam się xD
    O dzięki Ci sąsiadko zza płota ,że zza chwastów rzadko bo rzadko ale jeszcze Cię widać xD
    a potem włączę kosiarkę :pxD
     
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Masz szansę tylko powiedz mi wcześniej gdzie i kiedy i o której czekać będziesz :D
    Ty tu nie czaruj tylko przyjeżdżaj i pisz kiedy :inlove:oby nie jutro :p:cry:
    Weź z tydzień poczekaj:music: pogoda ma być od piątku :pxD poopalamy się nad Wisłą xD zabierz strój xDbo hamaki na śródmieściu przy dworcu wiecznie zajęte :pxD

    weź tą starą co dużo hałasu robi, bo nie wiem czy się dobudzę xD

    Widać mnie :D to dobrze bo ja siebie samej często nie widzę :cry: wejdę, niby jestem, a wi-fi zanim załapie to już wyjść muszę :cry: