panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry:D
     
  2. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Czy ja wiem Tomku czy taki dobry? ;) Ale skoro tak twierdzisz to weź mnie przekonaj :p.

    Wszyscy się chwalą osiągami w evencie, a ja jeszcze nie miałam czasu się za to szukanie zabrać. Teraz czeka mnie maraton... jak niemal zawsze zresztą -.-.

    Bry prawie majówkowe :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak się tylko mówi:p Dla mnie też nie był taki dobry szczerze powiedziawszy. Chciałem się pouczyć przed poprawą z botaniki pomiędzy 10:45 a 11:00. To nie.... Dwie koleżanki, z którymi pisałem już chciały w wchodzić. Może i spytały się mnie, czy możemy już wchodzić, ale podejrzewam, że nawet jakbym odpowiedział przecząco a nie milczał, to by postawiły na swoim. Ot, kobiety... A chemia nie lepsza. Spóźniłem się, w jednym zadaniu połowy mechanizmu nie znałem (może dostanę 2 pkt=0,5*4, bo ten 1 to pewnie za napisanie odpowiedzi do pytania "Jaką rolę spełnia H2SO4 w mechanizmie reakcji) a w drugim popełniłem błąd rachunkowy przy obliczaniu masy molowej etanolu, bo wyszło mi 82 g/mol zamiast 46 nie wiem skądxD Więc też pewnie gdzieś tak 2-3 pkt:p8)

    Rock - na początku przeczytałem "Bry prawie majątkowe"xD:cry:xDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 29 kwietnia 2019
  4. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Przez 15 minut, tuż przed egzaminem, to czasem można sobie więcej namącić niż się nauczyć.
    A skoro koleżanki spytały to trzeba im było udzielić odpowiedzi, a nie milczeć i czekać aż się domyślą. Ot faceci... xD:cry:xD
     
    agucha31, ania1713 oraz krasnoludek10 lubią to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak to było? A.. Tak! Jak Wenus i Mars:music: Jesteśmy z innych gwiazd:music: Ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty:music::D


    Jak to dobrze, że czmycham z tego niepasującego do mnie kierunku po tym roku:D A przynajmniej takie są plany pomaturalne:p A do matury z polskiego podstawowej pouczę się w,majówkę:p Z resztą do matmy rozszerzonej też, ale tam to przynajmniej są pewniaki a z wnioskowania każdego zdania w tekstach *na tym polega rozprawka* nigdy nie byłem dobry:p Chociaż towarzystwo jest cud miód:D W większości:pxD


    PS. Zabierz tę rękę od biednego króliczka wielkanocnego:D
     
  6. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Może Ty powinieneś prawo studiować, skoro zamiast majówki widzisz prawa majątkowe ;). Ja tam wole zostać przy majówce 8).


    Matura? To było wieki temu :p.


    Wielkanoc już była i króliczek wielkanocny pokicał sobie w kierunku zachodzącego słońca ;).
     
  7. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    I dalej twierdzisz, że...

    ??

    Bo ja mam nieodparte wrażenie, że bardzo wiele swoich myśli zapisujesz właśnie na forum :p.

    A Konstytucja 3 maja była wielkim Polskim osiągnięciem. To że skończyło się to rozbiorami, to już efekt całej skomplikowanej sytuacji ówczesnej Polski, zarówno wewnętrznej, jak i tej jaka panowała w naszych stosunkach międzynarodowych. Ale chyba pierwszy raz spotykam się ze stwierdzeniem, że 3 maja to smutna uroczystość.
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ty chyba żartujesz pisząc te słowa.

    Mnie brak słów, żeby do Twojej głowy wrzucać prawdy oczywiste-.-
     
  9. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Cześć i czołem :D
    Ja to nawet nie chcę myśleć o tych wielkich łowach :oops: na razie tylko sieję, zbieram i kręcę. Wiem, że będę celować w 90s, ale na samą myśl mi się odechciewa.


    O, widzę, że Tomek jak zawsze rozwala system :p Nieee... nie będę tego komentować :sleepy:
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Dobrze, że Ela tego nie czyta, bo (parafrazując) by się ... na urlopie przewracała
    Tomuś, jutro dzieciaki mają apel - zapraszam


    Ciekawe czy kalendarz eventowy pojawi się w kwietniu czy dopiero na początku maja

    Zabieram cytat z usuniętego posta :)
    MOD_Rock
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 kwietnia 2019
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Trudno:p Dziecko każdy w sobie ma, więc w tym ja:D Poza tym przecież moje niektóre posty można omijać:p;)


    Zabieram cytat z usuniętego posta :)
    MOD_Rock
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 kwietnia 2019
  12. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Anhedrea rozumiem Twoje wzburzenie, ale szanujmy siebie nawzajem i unikajmy zbyt ostrych słów wobec siebie. Myślę, że lepiej wytłumaczyć na spokojnie, niż używać określeń, które mogą zostać uznane za obraźliwe. Czasem warto na chwile odejść od kompa, wziąć głęboki oddech i napisać chwile później już na spokojnie. Dlatego Twój post usunęłam.

    A Tomek mam nadzieje, że doczyta nieco o Konstytucji 3 maja i już będzie wiedział co świętujemy i dlaczego :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Myślę, że nie trzeba było usuwać całego postu. Pierwsza część nie była obraźliwa.
    W ostateczności tylko jego drugą część.

    Edit:
    A zalecenia o oddechu to bardziej do krasnoludka chyba skierowane.
     
    agucha31, krasnoludek10 oraz hlnrys lubią to.
  14. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    zzizzie, przykro mi, ale w ten sposób rozmawiać nie będziemy. Ja szanuje zdanie i poglądy innych, ale przychodząc na forum akceptujemy pewne zasady, które to obowiązują, więc trzymajmy się ich. Post oczywiście usuwam.

    Była dwuznaczna i w kontekście całej dyskusji pozwól, że pozostanę przy swoim zdaniu.

    A co do oddechu, to raczej miałam ma myśli wszystkich, w tym i siebie, a może... przede wszystkim siebie? ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Z braku możliwości wyrażenia mojej dalszej opinii i tego, ze nie znoszę tropików idę się przewietrzyć.
    Miłego wieczoru życzę. :)
     
    agucha31, krasnoludek10 oraz hlnrys lubią to.
  16. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Też zdecydowanie preferuje klimaty umiarkowane :) Ani tropiki, ani mrozy mi nie odpowiadają ;)

    Miłego wieczoru :)
     
    agucha31 i krasnoludek10 lubią to.
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A, i jeszcze jedno, proszę o usunięcie błędnej informacji gracza dotyczącej Konstytucji 3 Maja z postu #68507
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Chociaż w sumie... bo ja wiem, czy to aż takie śmieszne -.-

    To trzeba zaraportować, nie wiesz o tym...? o_OxD
    Ale i tak małe szanse, indywidualne interpretacje faktów historycznych chyba nie są zakazane na tym forum 8)xDxDxD
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jeszcze nigdy nie raportowałam postu :(
    To prawdopodobnie nie leży w mojej naturze :p
     
    agucha31, zzizzie oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To nie był eksperyment.
    Biegnij, raportuj.
     
    agucha31, Anhedrea oraz krasnoludek10 lubią to.