panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zależy co u kogo jest normalną pracą.
    U mnie norma to sianie do ewentów i dzień przerwy między nimi na jakieś bieżące potrzeby.
    Niestety nie kończę ewentów w dwa - trzy dni, także koszyk jest dla mnie akurat.
    Czasochłonne?
    Wykupienie nasion to codziennie jakieś 5 min, nawet mniej.
    A wystawiam co niedzielę i zajmuje mi to ok 45 min.
    To tak dużo?
    Nie licząc codziennych zakupów , to mam ponad 100 baniek w czasie jednej godziny lekcyjnej.:p
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    poruszyles bardzo dobry temat,,,,dla Ciebie event to normalna praca na farmie a dla mnie akurat one sa dodatkiem...fakt jest ich tyle,ze stanowia wiecej niz 50% czasu farmerskiego;)
     
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzięki :inlove: postawię zagrody narazie na leśnej polanie, bo na reszcie mam cebulę... a jakie masz postawione zagrody ?
     
  4. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    narazie zolte rysie i koty i daja 100 %. Ale zagrody 8h tez dawaly 100%;)
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To wszystko kręci się koło kasy.
    Gdybym inwestował to miałbym pomocników i każdą uprawę nawoził.
    Te 10% o które skraca czas nawóz, to w skali roku dodatkowy miesiąc, co bezpośrednio przekłada się na ilość zdobywanego doświadczenia i zasobność stodoły.
    Gdybym inwestował, to miałbym TSy do wymiany na drzewka nawozowe (jak jeszcze jeździł pociąg) i mógłbym każdy ewent podlewać SN.
    Gdybym inwestował, to miałbym itemy, pnącza dające wejściówki.
    Dzięki nim mógłbym wygrywać na kole +100%, co również przekłada się na szybsze kończenie ewentów, zwiększenie zasobów stodoły i generalnie daje dodatkowy czas.

    Grając F2P jestem ewentowym "ogonem".:cry:
    Nie mam kiedy uzupełniać zapasów, robić misji.:cry:
    Mimo to wciąż gram i jakoś ten wózek pcham.:p
    Się mi rymnęło.:D

    Sądzę, że jak na korzystanie tylko z podstawowych (darmowych) elementów gry, to i tak nieźle sobie radzę.8)
    (To jest przechwałka:p)
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    szczerze to jestem pod duzym wrazeniem Twoich osiagniec,,,mnie by sie nie chcialo robic wszystko (recznie);)
    a,ze sa dysproporcje to chyba naturalna rzecz...gdyby bylo inaczej to nie byloby takich nakladow na gre...
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzięki za uznanie.
     
  8. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ci co tak narzekali na godziny rozpoczynania eventów, niech teraz się cieszą eventem, który rozpocznie się po północy :p
    i nie próbujcie narzekać xD choć pewnie nie powinnam tego pisać w tym domku, bo tu nikt nie narzekał ;)


    Dzięki :) sprawdziłam z ciekawości i pierwsza kombinacja dała GT+ bonus 15, to spróbowałam drugiej - też dała GT+ bonus 20, ale trzecia dała już PD, więc to jednak losowość. Ale dzięki Tobie i tak jestem do przodu o te ileś tam GT ;) jednak dalej nie będę próbować



    Nazbierałam ponad 100 skrzynek oddania i ... boję się je otworzyć xD
    Wizyta Nublonów (którzy na dodatek przyjechali pociągiem) mnie zaskoczyła :eek: idę pojeździć i nadrobić zaległości ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 marca 2019
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No tak na styk, o 14 było 21, pracuję jednak, żeby poprawić wynik.;)xD
    Nawet nie wiedziałam, że w hodowlanych tyle dobra jest, mam szansę, że kiedyś będę bogaczem florkowym i będę mieć więcej niż po jednym magazynie.:pxD
    A ja jakoś nie mam cierpliwości do koszyczka, pamiętam o nim mniej więcej tydzień, a potem idzie w niepamięć, zarabiam na takich prawie nowościach zwierzęco drzewnych, potrzebach ewentowych i na cebuli, duże przebicia cenowe, szybki zysk.;)xD
    Chyba o czymś nie wiem.:oops:
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

  12. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Na początku tak myślałam, a potem jednak bardziej mnie przekonywało, że jednak nie.
    Zobaczymy jak będzie. W tamtym roku też był event, tylko dali te rozłażące się robale xD
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pamiętam, to była prawdziwa niespodzianka*, a ile oburzenia było.
    I teraz może być podobnie, ludzie stawią się o północy a tu suprise*.;)xD
     
  14. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jeśli to będzie surprise*, to radzę Modom iść spać przed północą xD

    *niespodzianka
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Eh myślałam że zagrody wystarczą aby załatwić event
    taka demolka męka :cry:
    muszę posiać w nocy na noc maliny np żeby na rano mieć
    tom razom nasion brakuje
    Poradnik jest a na start prima aprilis * xD
    i to byłby strzał w 10
    mogli by dopiero o 14 włączyć

    będzie ( byłaby ) jazda bez trzymanki ;) do eventowego wchodzić na własne ryzyko


    prima aprilis * - żarty
     
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja się zastanawiam czy demolować zagrody już czy jeszcze poczekać. Chyba poczekam...
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mam nadzieję, że nikt z inny ekipy nie przeczyta tej rady i mnie się uda skorzystać ;) Bez względu na to, czy niespodzianka, czy żart, czy po prostu event, to i tak będzie co robić. :)
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Trochę prywaty.

    Pliki kalkulatora podmienione.
    Jak macie jakieś uwagi do nowej wersji filtra, to poproszę.
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No popatrz o_O
    a ja misji nie robię
    w dodatku hodowlane

    muszę się temu przyjrzeć z bliska ;)
    Nie jest tak źle ;)
    łatwiej kliknąć raz i kupić 300 sztuk i kliknąć dwa i sprzedać z zyskiem
    niż ręcznie to wysiać podlać zebrać na zajętych łąkach przez ciągłe eventy xD zobacz ile to klikania xD
    po takiej orce nie ma mowy żebym to sprzedała ;)
    Ja mam pytanko :)
    dlaczego nie ma w kalkulatorze ryb ?

    chyba że już mi na ślepia padło i nie widzę :oops:
     
  20. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Zwierzęta to ja :p
    Są, a ich nie ma ;) dodałam podział na kategorie i zapomniałam o rybach, więc w ogóle ich teraz nie widzi
    Zaraz poprawię. Dzięki :)

    Edit:
    już powinno być dobrze
     
    Ostatnie edytowanie: 29 marca 2019