panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Nie wykupiłam wszystkiego zostały jeszcze jakieś zwierzaki plus JC do postawienia
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Sposobów jest wiele, niektóre trochę śmieszne. Ponoć skuteczne jest skakanie na jednej nodze z głową pochyloną w stronę tego nieszczęsnego ucha, a jak to nie pomaga, to podobnie jak pisze Iza nalanie do ucha wody i wtedy energiczne wytrząsanie.
    Nie wykupiłam wszystkiego 1500 gwiazdek czeka na zagospodarowanie.:)
    Nie czytałam nic o tym, to jakie zapasy trzeba robić?
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mądrości dużo a Zgaduli ostatnio często nie czytuję, więc i się do opowieści nie przygotowuję. Dalszy ciąg historii będę wymyślał na poczekaniuxD
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mam wszystko prócz szybsze ukończenia zagadkowej zagrody :Dto akurat jest mi niepotrzebne :)1400 gwiazdek na stanie


    a warto :Dczytać :D

    dzień dobry :)
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    moje Drzewo ma 10875 a w zapasie 4766 gwiazdek, ale sporo jeszcze mam nie odkryte
    a ile ma całe Drzewo w tej chwili? ktoś sprawdzał?
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A jak to sprawdzić? U mnie jest tak:

    [​IMG]
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to mamy podobnie, tylko Ty masz więcej na Drzewie, a ja się zastanawiam ….
    chyba trzeba policzyć z tabelek w poradnikach podstawowych - dodałam, nie wiem czy dobrze - wyszło 17950 czyli brakuje mi 2309 do całości....
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lutego 2019
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Dokładnie zrobiłam to samo. Jeśli aktualne są tabelki na tej stronie, to całe drzewo ma 17 950 gwiazdek.
     
  9. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ostatnio było tak
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/opowieści-z-zagrody.61673/

    Trzeba było mieć oprócz eventówki rośliny ze stodoły. Teraz pewnie też tak będzie. Pytanie tylko czy te same rośliny.
    Dlatego w wolnych chwilach sieję i skupuję czerwone koszyczki*, no i na razie nie wystawiam na targ, bo cena pójdzie w górę. Nie wiadomo tylko co :p

    *jak mi się nie chce, to tylko te początkowe

    Szukałam w internecie, ale tego nie znalazłam xD chyba już puściło tak samo z siebie.
    Nie zdążyłam wypróbować Waszych sposobów bo goście przyjechali - zapamiętam na (oby nie) następny raz

    Wow, to teraz będę się bardziej starać z tymi gwiazdkami :D
    Choć ja to bym wolała zgarniać gwiazdki zamiast ZB.


    Moje drzewo wygląda tak:
    [​IMG]

    Zbieram gwiazdki na ostatnią runę procentową (więcej PD z danego obszaru) i się zastanawiałam czy potem gwiazdki chomikować czy dalej wymieniać. Jeszcze 50 gwiazdek i będę miała dylemat i brak drzewnego celu :p xD
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki, to ja na wszelki wypadek kupię parę razy czerwony koszyczek.:pxD

    Radzę Ci chomikuj, kiedyś miałam taką sytuację, że jednego dnia wyprztykałam się całkowicie z gwiazdek, a drugiego dnia była aktualizacja, a ja mogłam na nią tylko popatrzeć. Od tamtego czasu zawsze mam pewien zapas na wszelki wypadek.;)xD
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pnacze zdobyłam 40 gierek ,57 nagród cienko to widze -.-
    moje drzewo ma 17,500 pd i 1527 gwiazdek na stanie :Dmisje zrobiłam i ze skrzynek wyleciało 50 :) i troche z wiatraka ,ale % nie dał niedobry wiatrak-.- jakis popsuty :cry::D:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lutego 2019
  12. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja się zastanawiam czy nie odpuścić. Ulepszenie trzecie za chwilę będzie. Eventówki mam jeszcze na ... jakbym teraz skończyła (czyli razem z tym co na polu) to koniec byłby na 82/83 gierce.

    Kucyki mam, cypryśnik mam, floreny ... będą znowu :p


    Okej :D to będę chomikować ;)
    ale dopiero jak nazbieram na tę gwiazdkę :p
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    kucyki mam :Dcyprysika nie mam :oops:i florków znowu nie bede miała :cry:
    z cebuli wyleciało wypadajców zaledwie na 2 krecenia :music:masakra :cry:
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Kucyki mam ,cyprysika tez a florków nigdy nie za wiele,z płaskurki wypadło 230 desek( 3 łąki):(


    Przypominam o posianiu długorosnących na mrocznej-dziś o 22 kończy się pełnia
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lutego 2019
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry

    Tak patrzę na Wasze punkty drzewa o_O

    to ja jestem lepsza xDxDxD


    [​IMG]

    mojemu drzewu (i mnie tyż ) mądrości brak ;)xD

    Nadal brak pnącza walentynkowego :oops: kompletnie mi nie idzie w tym evencie :cry:
    i po co ja tyle zwierza na puchary oddałam i jaśka na drzewo wsadziłam jak nijak to nie działa :eek:


    ale taniec z małpami zaliczony
    nic fajnego nowego się nie urodziło
    czyli normalnie tak jak zawsze xD


    kucyka mam trafił się kiedyś w evencie sierotka jedna
    cyprysika ni mam i nie będę mieć bynajmniej na razie
    a floreny będą jak se kupię ;)xD
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    z krokusa (rósł sobie w nocy) wypadło 345/560

    pamiętajcie żeby zostawić na mrocznych łąkach jakieś dłuższe rośliny i zagródki
    braknie mi 115 mrocznych paproci do ostatniej misji mrocznej >:(, mogłabym podlać SNZ, ale to nie jest zgodne z moim podejściem do gry...
     
  17. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    ja nie muszę odpuszczać wylotki zrobią to za mnie ;)kucyki mam cyprysika nie :)
    trzecie ulepszenie niebawem będzie moje :)mogę uruchomić kropelki ale straciłam chęć do gry :sleepy:

    .
     
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Przed Twoją trójką stoi jedynka tylko ... akurat miała przerwę na siku ;) :p xD
    Właśnie dlatego się zastanawiam czy nie odpuścić. Eventówkę bym zebrała, ale te wylotki... :sleepy:
    kropelek nie ruszam, muszę odbudować zapas.
    Czyżby przykręcili? Wczoraj miałam 281 z niezapominajki (z 404 pól). Dziś nie patrzyłam, ale chyba miałam cebulę i starczyło na jedno kręcenie - ale głowy nie dam

    Ktoś pamięta jak nazywa się to pnącze (latarnia jako obrazek) które zwiększa ilość przedmiotów?
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tajemniczy labirynt
     
  20. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Dzięki :)