panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No, ale wiesz Ania;) Inna sprawa ile można zdobyć, a inna ile rzeczywiście się zdobywa:p;)
     
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    W misje ile można zdobyć, tyle się zdobywa :p
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeszcze trzeba mieć sianko na produkt misjowy:p Idę szukać, co mi najlepiej sprzedać na targu, aby odrobić utracone SG i jeszcze zarobićxD Z hodowli rzecz jasna, uwzględniając misje i ceny:p
     
  4. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Najwięcej zarobisz na roślinach. Masz arkusz od Ryśka, tam wszystko policzy.

    W czasie eventów (zwłaszcza, gdy nie ma miejsca na ewentualne zagrody) fajnie zarabia się na qpce. Skupuję wieczorem jak cena jest niska, a sprzedaję za 2-3 razy tyle. Ale musisz wyczuć swój targ, by wiedzieć po ile trzeba wystawiać, by zeszła
    Ja tam wkładam do misji własne wyroby :p no chyba, że trafię najwyższe zwierzę hodowlane w normalnej cenie to kupuję
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wiem, że na roślinkach;) Ale kupki to ja nie będę sprzedawał, bo to już cios poniżej pasaxD
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jak wszyscy - to nie prawda, ja nie pamiętam kiedy dostałam jakieś 100 czy 200% bonusu, tyle, ze na mnie taka niesprawiedliwość działa tak, że staje na głowie, żeby event skończyć bez bonusów, łatwo nie jest ale się udaje :)
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Rzadko kiedy dostaję procenty z koła, ostatnio mi się trafiły i powiem Ci szczerze, że to same kłopoty dla mnie,
    no jak tu o pierwszej nie zebrać, zebrałam, ale bez cmj, posiałam ale bez niewinności, itd., itp.xD:cry:xD
    I jak znam życie to bardziej go zmarnowałam niż wykorzystałam.:sleepy:
    Byłam, już tak pachnie wiosną, ptaki śpiewają, słoneczko przygrzewa, jest super.:D
    Nie liczę tak dokładnie jak Ty, ale mój młyn w 90 procentach produkuje SP, ostatnio, dość często trafiam na kole SP, za farmarki też kupuję i zapasik całkiem spory się zrobił. :D
    Dobrze jest znać swój targ i nie windować za bardzo cen.
    Nie mam cierpliwości do codziennego wykupywania całego czerwonego koszyka, ale jest kilka roślin, które mają bardzo dobrą przebitkę i schodzą bez pudła.
    To wykorzystuj to, ale nie od przypadku do przypadku, tylko codziennie. Akurat teraz można było bardzo zarobić na zwierzakach, a Ty zamiast zarobić to straciłeś. Mam takie nieodparte wrażenie, że na Twojej farmie młyn nie pracuje 24 na 24, pola to głównie ugory, a jedynym Twoim marzeniem to przez najbliższe 20 lat nie dojść do 100 poziomu.
    A pnącze Szymkowe, nie wiem czy już, czy dopiero, ale już mam.:D

    [​IMG]
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Młyn pracuje od święta, pola staram się zbierać regularnie i nie wychodzi, moim marzeniem jest wreszcie zdecydować się kim będę i dojść szybko do 5 lvl rzemiosła i 100 na farmie:p Wszystko na odwrót:D
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich :)

    Event eventami
    wiosna wiosną ale zanim się tak na dobre rozgości
    coś zimowego prosto z wysokich gór

    Kasprowy wierch i podróż kolejką górską

    [​IMG]

    A tu na samym szczycie

    wiało dość mocno , mgła i chmury zasłaniały widoczność
    ale gdy tylko wyszło choć na chwilę słońce
    zachwyt piękna potęgi i wielkości szczytów i wszechobecny śnieg

    [​IMG]

    nie dało się wszystkiego w krótkim czasie ani zwiedzić ani zobaczyć ani pozachwycać
    ale i tak wrażenie jak najbardziej pozytywne :inlove:

    ***
    Gratulacje dla wszystkich za osiągnięcia w grze


    u mnie jakoś ostatnio nawet małe osiągnięcia nie do osiągnięcia ;)
    chyba nie nadążam
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Hehe, ja też nie zawsze mam ;) zwykle częściej nie mam niż mam xD
    Widzę, że urlopik się kroił ;) długo byłaś? odpoczęłaś? zatęskniłaś? :D
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Piękne widoki, Aga:) Desek starczyło mi na 1 kwietnik8)
     
    .Basia410. i agniecha$ lubią to.
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Cóż Ci powiem? Zazdroszczę, trzeba było zabrać mnie ze sobą.;):)
    Kocham nasze Tarty i tęsknię za nimi, co roku sobie zapowiadam, że już w tym roku, to na pewno, a potem rok, za rokiem mija, a ja snuję plany. Ale już w tym roku ....;)
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to ja juz nie chce tych %:Dale kciuku Aniu trzymaj
    no to Zosiu jesteś w klubie :D
    wow super toż ci zazdraszczam piknie :D


    ja tez bym tak chciała:) chociaz w górach jestem czesto ale latem :)zima byłam ze dwa razy :)

    no świetnie Eluś:D mi do pnącze jeszcze 5 rzutów ,ale brakło wypadalców :p
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jakoś poleciało.;) 5 rzutów, no to jutro będzie Twoje, a z wylotkami to wszyscy mamy problem, znowu nieloty się trafiły.:pxD
    Kwiatu mam na ponad 10 gierek a wylotek brak, no ale kto widział latające deski.xD
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zdecydowanie za krótko ;) nawet zimno mi nie było straszne xD
    i chcę jeszcze raz i jeszcze raz
    Nie planuj
    szybciej znajdzie się dobry moment i czas :)
    i warto zdecydowanie ale najlepiej na dłużej się zatrzymać i podziwiać i chłonąć widoki :D
    Tak się złożyło że nawet jako dziecko jeżdżąc do sanatorium byłam zimą w Karpaczu , Rabce
    i tylko śnieg zabawy saniami bałwanki i święta i paczki pod poduszką
    i brak mamy i taty :(
    a Szklarka Poręba kojarzy mi się już ze słońcem ale za mała byłam i nie wiele pamiętam

    także chętnie pozachwycałabym się widokami latem
     
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Oj, to szkoda, że w w okresie musiałaś jeździć do sanatorium... :(

    Jak dobrze pójdzie, to może uda mi się wybrać tam za niedługo :)


    Ma ktoś jakiś sposób na "ucho pływaka"? :cry:Strasznie denerwujące i nie chce puścić -.-
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek
    spróbuj wlac kilka kropli wody utlenionej
    potem osuszyc
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O widzę, że leniwa niedziela dzisiaj.:pxD
    A rzemieślnicy obsłużeni, a wylotki zebrane, a kwietniki zrobione?;)
    /
    Co rozumiesz pod pojęciem "ucho pływaka", czy to że masz wrażenie, że jest czymś przytkane, czy też dodatkowo boli Cię?
    O widzę, że już fachowa pomoc jest.:)
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rzemieślnicy nieobsłużeni, za to pełnia tak:p A wylotek starczyło ledwo na 1 kwietnik8)

    Dobry
     
  20. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Woda wleciała tam gdzie nie miała i zatkane. Jest minimalnie lepiej niż wczoraj, ale dalej to nie to samo co zwykle :sleepy:
    Boleć nie boli - na szczęście
    O, tego nie słyszałam. Dzięki :)


    A mam pytanie (żeby znowu nie było o eventach :p ): jak stoicie z Drzewem Mądrości?
    Dużo tych "mądrości" macie jeszcze do odkrycia? :)


    Przygotowujecie się do opowieści z zagrody? Trzeba było rośliny oddawać. Ja od jakiegoś czasu robię zapasy ;) a dziś owies wywiało z targu - no to podbijamy :D
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lutego 2019