panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    no to niech mi zamykają:D
    To chyba najlepsze co wymyślili:p:music:
    No wreszcie wiem, dlaczego jestem tak usilnie całowanaxD:cry:xD
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wyjścia są dwa - albo Cię tak kochają , albo za dużo gadasz .
     
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    mówią, że dużo, ale chwalą, że mądrze:D
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    O tym wiem od dawna .
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D ale nie będziesz mnie całować? PlissssxD
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    o_O, to okropne, tak być tuż tuż. :(
    Właśnie tego boję się najbardziej, dlatego na wszelki wypadek mówię od razu nie.
    Twarda bezduszna granica, tego nie lubię. :(

    Ale wiesz, co nas nie zabije to nas wzmocni. :)

    1019 miejsce, choć boli, że nie 999, ale .....

    należeć do 1019 najlepszych na świecie farmerek i farmerów.

    A czy aby parytety zostały zachowane ? ;):)

    A tak w ogóle, to czemu dopiero teraz mówisz? -.-

    Trzeba to uczcić !!! Być w Topie to jest coś. Gratulacje !!!
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jeśli nie chcesz , to nie - nic na siłę .

    Ja też gratuluję Modko topu - z całego babcinego serducha . :inlove:
     
  8. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    ależ oczywiście, że sami :) ale po paru latach grania, jak się okazuje,że 40 tys. każdego owocku plus trochę roślinek, zwierzątek i całkiem niemało produktów cały czas daje miejsce osiemset coś tam, to jeszcze na koniec :dla pewności" parę milionów dorzuciłam, a tu zonk... 1019 >:( a akurat tu się postarałam, bo zazwyczaj się nie staram, to się nie przejmuję... i jeszcze wypadajkę kupiłam.. więc nieco...hmmm... rozgoryczona jestem ;)

    pewnie to lepiej tak postanowić, niż się brutalnie przekonać ;)

    dziękuję :) a co do parytetów, to trzeba to gdzieś zgłosić chyba ;) ;)

    dziękuję :)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Bardzo dobrze Cię rozumiem - cóż można powiedzieć - trzymaj się - jesteśmy z Tobą
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

  11. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    odpuszczę parę eventów, to może mi i radość siania wróci ;) ale tak mnie na wspominki wzięło..pamięta ktoś jeszcze ten spokój na polach? a nie event eventem event pogania.. :eek:

    a tam zaraz świętować... stodołę opustoszyła z kilkuletnich zapasów i niewiele jej z tego przyszło.. ;)
     
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ja nie pamiętam. mnie gonili od samego początku:D Czyli zahartowana jestem;)xD
    w dozynkowym już prawie z pawiem sie witałam :p więc go sobie skróciłam i z pnącza zrezygnowałam.
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja Ci prześlę najlepszy item jaki mam , a stodołę odbudujesz , wiem , że nie jest łatwo , ale jest motywacja i tego się trzymaj
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Stodoła jak stodoła ale jakie emocje Ci dostarczyła zabawa i udział w TOP .
    Przegrywają Ci co nie próbują i na starcie rezygnują dla mnie każdy kto podejmie wyzwanie i zawalczył jest Wygranym [​IMG]
     
  15. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a wiesz...kiedyś to były czasy.... ;)

    dziękuję, naprawdę mi miło, ale nie trzeba.. w takich dożynkach to pewnie nigdy więcej nie wystartuję, skoro sześcioletnie (a może i więcej) zapasy nie starczyły, to raczej gra padnie, nim się znowu zdecyduję ;) ale Ty miałaś od razu zdrowe podejście i nie wrzucałaś na zapas i niepotrzebnie... a to ważne w strategii gry :)

    eee..no powiem szczerze, że dziękuję za emocje... postoje ;)
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kotku , bo ja się tam dostałam po zrobieniu szarej ramki , a wrzucać to za bardzo nie miałam co - nie przygotowałam się na dożynki,
    nawet o nich nie pomyślałam ,ale chciałam zostać chociaż w 3000 i się udało .
    Ja gram od 1lipca 2014 r.
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry wszystkim :)

    każdy kto się odważył dorzucać do tego kotła pt. TOP jest dla mnie Wielki - gratulacje dla TOPowiczki :)

    ---------------------------
    jak zobaczycie na swoich szkolnych poletkach, że ci goście od taczek pouciekali xD będzie to znaczyło, ze skończyliście sianie i wszystkie klasy w warzywnej szkole :):):)

    [​IMG]
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Czy Ty już skończyłaś się uczyć ???;) Tak wnioskuje po obrazku :) na wagary pewnie pobiegłaś lepić pierwszego bałwana
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    skończyłam właśnie :) ale sieję tam dalej, bo mi się ten ogródek podoba :)
    bardzo szybko to poszło, jestem zdziwiona, najgorsze było pierwsze 20 kamyczków, a potem już poleciało
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No właśnie, ja się dzisiaj spóźniłam do szkoły, bo ...., bo ..... bo na wystawie byłam.

    Ale pomidorki już skończyłam, najbardziej mi się podoba, że pomidor, to pękata rzecz z pępkiem.
    Kapusta, głowa pusta - 6(70) i 62 w zapasie;
    Dynia olbrzymia - 6(80) i 46 w zapasie;
    A bakłażan fioletowy - 6(76) i 11 w zapasie.
    No to gratuluje :D, trudno żeby było inaczej, nauczyciel musi najlepiej umieć. :)