panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    U nas było piękniutko około 7 potem temperatura wzrosła na tyle ,że cały snieg z drzew spadł;)
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie liczy się wiek, liczy się jakość :)
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Basiu poćwicz to wycinanie na zwykłym obrazku farmy, ustawione obok siebie odrobinę zachodzą na siebie, ale to zupełnie nie przeszkadza.
    Dzisiejszy dzień spędziłam poza miastem, tam cały dzień było bajkowo.:D
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry wieczorowe
    Uf nadrobiłam trochę i was poczytałam
    Gratki za okrągłe poziomy na fermie i wyspie
    A teraz juz dalej zmykam
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ej no nie zmykaj tak szybko, bo nawet dobry wieczór nie zdążę powiedzieć.:sleepy:
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie znikaj, tylko opowiedz, jaka pogoda u Ciebie. Czy już trzeba płozy do kół przyczepiać, czy jeszcze nie ;)
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spoko śniegu ani widu ani słychu jak zykle, wszędzie juz go widziano tu tylko jednego dnia troszkę co z nieba poleciało ale z deszczem bo nawet nie zdołał minimalnie pokryć trawników a o chodnikach czy jezdni nawet nie wspomne, no ale wiesz do odpowiedniego dnia może być różnie :)
     
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    patrzę sobie prze okno i widzę szaro buro, sucho, brak śniegu brak deszczu, może wiatr, pewnie zimno, :D no tak termometr pokazuje +2 to i tak się ociepliło :D
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie wiem gdzie wy mieszkacie :pja nawet na działce bałwana ulepiłam i to ogromnego :D

    [​IMG]:D

    dobry:)
     
  10. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    wielkopolska pozdrawia :D
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ej no tyle śniegu to ja nawet przez całą poprzednią zime nie widziałam a o tej juz nie wspomnę bo jeszcze wcale go nie było :cry:
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A mi tam wcale nie szkoda tego, że ni ma śniegu, bo potem się błotsko do domu przynosi i co chwilę trzeba myć podłogi, bo jak się wytrze, to się lepixD
     
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    a nie prościej mieć dywanik przy drzwiach i nie wchodzić w butach na podłogę :)

    ale ja też nienawidzę śniegu :D
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Śląsk sie kłania :)
    a ja za to uwielbiam snieg mrozną ,zimę:) a podłogi i tak trzeba myc czy zimą latem,jesiena czy wiosną :pnie uniknione:)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No ale latem to ma większy sens, bo nikt Ci zaraz nie nabłocixD
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jak tego bałwana pokazałaś, to miałam takie podejrzenia :)
    Nie bez powodu dzisiaj też miałam tego pana w planach. Nic nie wyszło, bo jak usiadłam na chwile z kawa, to koteczka wlazła mi na kolana i zasnęła :p
     
  17. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    o tej porze to nie tylko koteczki śpią:)
    u mnie śnieżek prószy nareszcie jest biało :D
    na bałwana nie wystarczy:sleepy: może na jego miniaturkę :sleepy:

    dzień dobry

    .
     
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    U mnie też prószy :) ale zaczyna być ślisko na drogach, bo już się dziś ślizgałam :p
    Nie na nogach, tylko na kółkach - autem i .. to uczucie, gdy się ślizgasz i tracisz (chwilowo) panowanie nad samochodem.
    Myślisz: wyrobię czy nie wyrobię? Gdzieś walnę czy nie walnę?
    Czuję niby przypływ adrenaliny, ale w takich chwilach głowa jest bardzo spokojna - taki paradoks ;)
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oj lepiej nie wal, bo pod koniec 2018 już jednemu kolesiowi z mojej rodziny się to zdarzyłoxD Ale i tak dość szybko naprawił całkowicie prawie:p


    Dobry
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Cudny.:D Ulepimy dziś bałwana ....
    Dzień dobry, pukam od rana i pukam i pozamykane, nie chcieli mnie wpuścić.:sleepy: