panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ja mam 97 obecnie, i brakuje 57 milionów do 98 :), sobie wymyśliłem że muszę zdobyć pnącze z obecnego eventu :D całkiem fajne, jak mi zabraknie roślinek to kupię koszyczek, a co, takie szaleństwo noworoczne :)

    powodzenia wszystkim

    a czytaliście kalendarz na styczeń, wreszcie anakondy się doczekały kolorków :D będzie można robić biznes na kurach :D pozdrowionka i do później :)
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Gratuluję Iza :) Świetna robota :)
    [​IMG]
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziękuję MagdoxDudało się do dwusetki doczłapać;)
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziękuję DanusiuxD
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Szczęśliwego Nowego Roku:D

    Na stanie prawie 800 drewien, posiana paszcza i w stodole zostało 5 730 a ja powoli człapię do setki (97 lvl mam).

    Dobry w przelocie tak w ogóle

    PS. Gratuluję Izie i osobie, która napisała post 64000 (też Izie)xD Ale z niej fartowna dziewczyna:p
     
  7. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Policzyłam właśnie ile PD dostałam za awanse sąsiadów od początku grudnia i wyszło mi 820 366 PD :eek:
    Nie spodziewałam się takiej liczby. Niby jakieś "groszowe" PD dostajemy za przejście sąsiada, ale jak przyjdzie co do czego, to fajna sumka się uzbiera :)

    Ale muszę przyznać, że mam pracowitych sąsiadów. Codziennie kilku przechodzi poziom i aż mi się nie chce czasami wpisywać ich do Zgredkowego formularza, czasami odkładam to w czasie ale jednak wpisuję.

    U mnie kury tanieją, za to drożeje pasza dla kur - wręcz ciężko ją dorwać na targu ;)
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Czyżby już po imprezie? Nie żartujcie, ja muszę dotrwać do północy.:sleepy:
     
  9. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Zostawcie coś dla mnie na jutro dobra? bo dziś to ja już padam :sleepy:

    Iza - Ogromne Gratulacje - Witaj w klubie;)

    [​IMG]
    Nie załapałam się na dzisiejsze świętowanie, ale jutro odbiję sobie, chyba do jutra na 201 nie przejdziesz ;)
    Więc można hulać przez cały jeden poziom xD

    Dobrej Nocy ;)
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Szybko coś się towarzystwo wykruszyło ;) xD

    Gratulacje dla Izy [​IMG]
    200 szybko przeleciało ,teraz by 300 się zdało



    Witam :)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Coraz starsze towarzystwo, coraz mniej wytrzymałe.;)xD
    No nie wiem, nie wiem, nasza ma-ter nawet nie zauważyłam jak 200 osiągnęła, jak zajrzałam do paska to już 201 było, mrugnęłam oczkiem patrzę a już [​IMG]
    Gratuluję Marysiu.[​IMG]
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Myślisz ;)

    Przyłączam się do gratulacji :D

    moi sąsiedzi podobnie nie zdążysz wiwatować zdobycia jednego szczebelka a już są na drugim ;)

    Gdzie balujesz w sylwestra ?
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No i ja się do gratulacji przyłączę:D

    Bo z sąsiadami nigdy nie wie, oj nie wie się,czy dobrze jest, dobrze jest,może jest już źle:music:xD
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na farmie.xDxDxD Tylko nie wiem czy znajdą się kompani.:sleepy:
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja w tym roku się niestety nie znajdę,bo jestem wtedy u babcixD No chyba,że cioci już nie będzie a dzieciarnia zajmie się sobą sama i mnie nie wciągnie w dziewczyńskie zabawyxD I nie będzie jednego nastolatka, którego bardzo nie lubię (a podobno ma być)... Jakoś będę musiał się wycwanić:pxD
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Eh , nieprzyjemna niespodzianka na dobranoc
    plusik w kalendarzu :cry:

    humor idę poszukać , uciekł mi w krzaki
    O to masz salę taką jak ja xD
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Oj, to nie miło. :( A screenów nie robisz?
    No to zbiera się powoli gromadka do wspólnego świętowania.:D
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Bardzo nie miło :(

    screeny robię na komputerze
    na laptopie nie potrafię sięgnąć poza ramką z widocznym numerem id i nickiem :oops:
     
  19. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    w sylwka jak gdzie, standardowo w domu :D, ale event jest do drugiego :D cool chyba się wyrobię :D mam obecnie 841 wypadajek :D 3929 lwia paszcza w stodole i posiana na małych polach zwykłej farmy bez 4(kucyki się uparły że one nie będą nigdzie w pasku, co ja mogę, z kucykami jeszcze nikt nie wygrał) :D

    a na baha też na małych sobie rośnie żłobik :D w stodole okrągłe zero hehehe, na wyspie eventówka wszędzie, bez 6 małych na plantacji i bez 8 małych w tropikalnym :D

    ogród dendrologiczny z palmami betelowymi sobie stoi i jakieś 2 itemy :D co są tylko wyspowe, no i 2 zagrody różówych pand :)

    cool :D

    w kalendarzu były farmarki dzisiaj :D zabawne bo u franka też, ciekawa sprawa z tymi farmarkami, bo za niedługo nubloni przylatują :D
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziękuję bardzo,poleciałoxD