panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Lato w pełni ,pogoda dopisuje i gwarno wesoło w domku .
    Proszę jakie kiecki mi przygotował Króliczek :inlove:




    Nawet nie wiedziałam żem taka pewniacha ... i gdzie te moje kilogramy :p:D

    Króliczku wybieram drugą kieckę ale jak to ubrać ?

    Co tam u Was i jak z herbatką ? U mnie jeszcze się dobrze nie zaparzyła a mam jej dość xD
     
  2. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Napiszę ci instrukcje jak dojadę do pracy :) tak za 20 minut około ;)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dzień dobry .xD
    dzisiaj ważny dzień dla kibiców , oj będzie nerwowo . xD
    Wstałam , kawkę wypiłam , pola obrobiłam , pierwszy item zdobyłam . xD
    Herbatka zasiana i 4 godz luz . :D
    Dla króliczka i dziewczyn [​IMG] Miłego dnia kochani .
     
  4. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Przepraszam, że tyle to trwało, ale nie mogłem wcześniej napisać, bo z rana było dużo zleceń.

    LPM - Lewy Przycisk Myszki
    PPM - Prawy Przycisk Myszki

    Na górze ekranu po prawej stronie na belce masz swój nick, klikasz na niego LPM i masz tam opcje zarządzania avatarem i sygnaturą.

    [​IMG]

    1. Avatar

    Klikasz PPM na wybranym Avatarze i wybierasz opcję jak na screenie. Zależnie od przeglądarki może nieznacznie się różnić nazewnictwem. (zapisz element docelowy jako)

    [​IMG]

    Zapisujesz plik na dysk, np. Pulpit

    Potem jak na screenie 1 klikasz avatar i tam masz przycisk "wybierz plik" :)

    2.) Sygnatura

    Klikasz PPM na wybranej sygnaturze i wybierasz opcję jak na screenie. Zależnie od przeglądarki może nieznacznie się różnić nazewnictwem. (pokaż obraz)

    Wariant A.

    [​IMG]

    Otwiera się nowe okno i z paska adresu kopiujesz cały link jaki tam jest.

    Wariant B. (prostszy)

    Klikasz PPM na wybranej sygnaturze i wybierasz opcję jak na screenie. Zależnie od przeglądarki może nieznacznie się różnić nazewnictwem.

    [​IMG]

    Gdy już masz skopiowany link do sygnatury według wariantu A lub B, bo to to samo, to wystarczy wybrać z 1 screen'a opcję "sygnatura"

    Tam można dodać grafikę za pomocą narzędzia z belki o nazwie grafika

    [​IMG]

    lub gdy masz już jakiś obrazek to klikasz na niego i otwiera się okienko, kasujesz stary link a dodajesz nowy i zapisujesz.

    Po dodaniu obrazka zaznacz go myszką i kliknij wyrównanie do środka, dzięki temu będzie idealnie na środku :)

    [​IMG]

    Myślę, że teraz już nie ma przeszkód by założyć ulubioną suknię :D
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    Ło rety niby wiem jak się wkleja i jak hostuje obrazki ale teraz wiem że nic nie wiem ;)

    Idę przymierzać ... odezwę się jak będą kłopoty :) .Ciekawe jak się będzie nosić ...
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Za ciężką pracę [​IMG] dla króliczka .
    Agniecha trzymam kciuki , uda się , a my będziemy podziwiać .
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Mam już ..och ale fajna tak inaczej :inlove:

    Dla Króliczka [​IMG]

    Smacznego

     
  8. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Króliczek dziękuje pięknie :)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pięknie wyglądasz , zdolniacha dała radę . Brawo Ty .
     
  10. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Królikowi na razie średnio idzie i ma aż 33 herbaty a kolejne 33 się właśnie produkuje więc razem 66 będzie :)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I Ty mówisz, że Ci słabo idzie? :) Ja mam dopiero 62 ze młyna i akurat mnie idzie bardzo dobrze.:p xD
    Ale muszę powiedzieć, że tym razem z drzew lecą mi bardzo słabo, więc wycięłam wszystkie drzewa, mam na trzech łąkach tylko małe pola cebulowe.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2016
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    A ja nie mam jeszcze żadnej ze młyna, a przecież idzie mi świetnie;)xDxD
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ha , mam tak samo , brawo my .:D
     
  14. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Z drzew wcale nie lecą praktycznie śladowe ilości, ja tylko sieję ewentówkę, to średnio mam 10-15 z polany co 4h, czyli w sumie około 50 razem. Na bahama wcale nie ma wypadajek. Co do cebuli to masz rację ale nie wiem czy to się kalkuluje czas / ilość wypadajek. Myślę, że najlepiej wyjdę na eventowej roślinie siejąc ją cały czas :)

    Pamiętajcie by nie robić więcej herbat niż 145 sztuk, bo tyle potrzeba :)
     
  15. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Dzień dobry:)
    Ja posiałam kukurydzę i wypadły mi tylko 4 wypadajki z 3 pól:eek: Teraz ogórek sobie rośnie. Brak mi jeszcze 702 wypadajek. Czekam do końca z kasztankiem bo nie chcę zbyt dużo chlapać nawozem:)
     
  16. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    ToDzasta, siej eventówkę, więcej dostaniesz :) Z kukurydzy wiele nie ma, dopiero z tych roślin co rosną ponad 15h coś wylatuje konkretnego :)
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wiesz kto ma kasztanka ten ma. :)Na mojej farmie to ja mam jedynie kilka stajni z kasztankami. ;)
    A wracając do pnącza kasztanowego to potrzebne są oprócz niego jeszcze zielone kropelki. Więc faktycznie na koniec, jak już będę miała nóż na gardle, to poświęcę swoje 170 SN i z superpól cebuli będę miała 170 wypadajek, co prawda przez kilka godzin a nie przez sekundę, ale zawsze dobrze jest mieć taką rezerwę. :)

    No i ciekawe jest to co pisze Królik
    Porównajmy, ja zebrałam teraz cebule z dzikiej i głównej i dostałam odpowiednio 26 i 32 wypadajki. Cebulę mogę posiać 2 razy na dobę. A ile Ty masz z herbaty? W sumie bez specjalnego poświęcenia można ją posiać 5 razy w ciągu doby.
     
  18. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Pani doktor, Królik ma tak :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Teraz obsiałem znów 3 polany z wodą i nawozem i za 3h 30 min zrobię to ponownie :)

    SN mi szkoda i korzystam z niego tylko na początku eventu by rozmnożyć roślinki na polany ;)

    EDYCJA

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2016
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No niestety nie wygraliśmy, ale graliśmy pięknie. :inlove:
    A Królik ma rację, opłaca się siać eventówkę, mnie z dzikiej i głównej wyleciały odpowiednio 13 i 17 wypadajki przez 3.36 godz., a przez 9 godzin z cebuli 58, więc jutro przez cały dzień sieję eventówkę.
    A teraz za Królikiem życzę miłych snów, dobranoc. :)
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dobranoc kochani .:(