panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Przedstawiam Radochę (to taka jej ksywka, prawdziwe imię: Radość).
    [​IMG]

    A Ty jesteś tą kuleczką ;)

    PS. A czy to zawsze trzeba mieć radochę? Jest czas na wszystkie emocje i wszystkie są równie ważne

    (jak ktoś ma dzieci albo sam lubi bajki oglądać, to polecam bajkę "w głowie się nie mieści" - spotkacie tam ww. Radochę ;) podziwiam Sochę - cały dubbing na 100% zacieszu o_O)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 listopada 2018
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Myślę, że W domku Eli jest miejsce na wszystkie emocje :)
    Na radochę i uśmiech jeszcze przyjdzie czas :)
    I nie denerwuj się, bo nie ma powodu. Uzbierasz sobie serduszka do hodowlanego. Do tego drugiego wypadajki i tak w końcu wylecą. Mają na to 13 dni. Wylecą chociażby z nudów ;)
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to ze mnie trąba, gadałam, nie wiedziałam, życzeń nie złożyłam.:cry::cry::cry:
    Ann życzę samych radości, żeby się udało wszystko o czym marzysz, buziaki i przytulaski na razie wirtualne.:D
    A storczyki prosto z brazylijskiego lasu.

    [​IMG]
     
  4. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    :inlove:
    I to było piękne, wstaję kawusia przede mną , telefon, Ela dzwoni :inlove:
    I dobrze, że to nie od "święta" rozmowa była :D

    Buziaki Dla Ciebie i Wszystkich odwiedzających i czytających

    Nie wszystkich zacytowałam ale siadam i nadrabiam z czytaniem :)

    Wieczór miałam z Opanią w Ateneum - się skubaniec trzyma :D, jednak tak oko w oko z aktorem, na tak małej scenie, to jak przy kawie w kuchni niemalże :)- trza mieć fuksa nie;)zadzwoniliśmy, ktoś zrezygnował z rezerwacji :D

    Do eventów jestem totalnie nieprzygotowana ale jakoś chyba się zrobi jak zawsze :)

    Zła widzę tu ściągawkę zostawiła, to ja może z opóźnieniem ale co nie co wdrożę ;)

    Dobrej Wszystkim i Jeszcze raz Bardzo Dziękuję.
     
  5. 92weronika

    92weronika Baron forum

    Dzień Dobry :)
    Nie szuka ktoś z Was sąsiada? Zwolniło mi się jedno miejsce a wiadomo, że dobry sąsiad zawsze w cenie a tu sami dobrzy gracze :)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    E lepiej nie gryźć, zębów szkoda, a Iza chyba nie otworzyła jeszcze wirtualnego gabinetu.xD
    No co Ty? Zagrody moim zdaniem są ok., przed ewentem długie tak żeby była pewność, że będzie 1/1. Lupki to mniejsza, ważne, żeby te 400 neonowych serc szybko wypadło.
    Nie martw się, też tak mam, a jak przyszłam tu na forum, to najbardziej spodobał mi się aforyzm w sygnie Anhedrea:
    "Regulacje są dla idiotów. Geniusze potrafią żyć w chaosie"
    Sąsiadem dobrym nie jestem, nie ma co liczyć na prezenty ode mnie, ale jak ktoś chce to próbować można.;)xD
    Dzień dobry.:D
    Co tam u Was?
    Potrzeby na GT spisane?
    Już wiadomo ile kolorowańców potrzeba w hodowlanym?
    Jak siać, jak szukać, żeby zdobyć kawię i kucyka?
    Uff, trochę tego za dużo dla mnie. :cry:
    Na dodatek w domu będę dopiero wieczorem.:cry:
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek
    Niedługo tylko mi zostanie praca wirtualna,bo rzuciło mi na palce u prawej ręki,więc praca w realu sprawia mi tyle bólu,że ledwo wytrzymuję:cry:,ale bądźmy dobrej myśli ,że do wesela się wyleczy tylko nie wiem czyjegoxDxDxD
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jednak jak człowiek trochę się skupi, trochę poczaruje, to plan dnia znienacka się zmienia. To co miało być dzisiaj, będzie jutro, a ja siedzę sobie spokojnie w domku, czekając na 14.00, kompletując listę na GT.:)
    No to niedobrze, współczuję. A wesela to chyba co najmniej ze dwa przed Tobą.;)xD
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Jedyne co mi zostało to klikanie myszką choć DP twierdzi ,ze to od niej mnie palce bolą i masz tu babo placekxD
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ależ to rehabilitacja, ćwiczenia bez obciążenia są.;)xD
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Elu masz rację,oby z humorem:)
     
  12. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    hejo, to szukanie to jakas totalna masakra, niezle zamaskowane heheheh :D

    ale znalazłem wszystkie 30 startowych :D i mam 165 punktów :D

    ty miałem okulary przeciwsłoneczne, no przecież na nosie stracha były, a się naszukałem, dobre ćwiczenie na poprawę koncentracji
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Oliwiarka przy traktorze po lewej stronie,cebula w reflektorze traktora,zarówka w koszyku z pomarańczami,podkowa na masce traktor+8pkt za czas
     
  14. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no super, :D brawo :D

    przygarnę pinię ktoś może ma to malutkie drzewko, no i coś ktoś chce, może akurat mam, :D
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Super.:D Ale tych przedmiotów jest od groma i ja ich prawie w ogóle nie widzę.:cry:
    Dołożę swoje, laptop, po prawej stronie w szafce, słuchawka na nadbudówce traktora, statek zabawka, koło stracha na wróble, baton siana za ogrodzeniem po lewej, chleb przed szafką, telewizor w pojemniku przed płotem, taczka po prawej stronie za traktorem, śmigło na traktorze, choinka w drzwiach chałupy.
    Szukam tego:

    [​IMG]
     
    agucha31 i brzustinka lubią to.
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Co u mnie? Jutro mam hospitację dyrekcji o_O
    Co do siania, to rozwaliłam część leśnej polany, ale wszystkie drzewka naokoło na każdym polu zostawiłam, czyli będę siać na 412 poletkach. Czyli dostanę z nich na czysto 1236szt. eventówki, zatem czeka mnie 45000:1236= ok.36 zbiorów. Zakładając że zrobię 4 zbiory dziennie (na noc też będę siać eventówkę) to 9 dni z kawałkiem i będzie po evencie. Czyli na spokojnie powinnam zdążyć, bo 23-25.11 mnie nie będzie - ewentualnie z doskoku na telefonie.

    Gorzej jeśli mi to znajdowanie przedmiotów nie będzie wychodzić :p

    GT? Nie będę szukać nowości :p skupię się na:
    • kolorowych tartakach
    • zwykłych hydrantach
    • pomarańczowych fokach
    • żółwiach
    • różowych słoniach (raczej marzenie - może a nuż się trafi w balonie)
    No i teraz mam ładnie wypisane i będę tu wracać w przypadku ostrej sklerozy xD

    O matko! Wiedziałam, że tak będzie. Rzeczy które nie wiem jak wyglądają o_O
    Oliwiarka?

    A może będziemy sobie nazwajem robić screeny scen przed znalezieniem rzeczy? A potem w paincie sobie zaznaczymy w kółeczka? ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2018
  17. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    u mnie balon mś jest za różówą perfumerię ale niestety jej nie posiadam więc nie wymienię :/
     
  18. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    A jakaś mapa z graficzną legendą to gdzieś wisi? o_O:oops:
    Bo ja to pamięć wzrokową mam lepszą xD
     
    agucha31, brzustinka oraz ania1713 lubią to.
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    1. lampa naftowa
    2. samochód zabawka
    3. nakręcana mysz
    4. nóż
    5. tablica rejestracyjna
    6. odznaczenie z zawodów konnych
    7. kapelusz kowbojski
    8. świeca zapłonowa o_O
    9. kraciasta... flaga?
    10. wiadro

    A może osobny wątek? xD chyba nie muszę mówić, że czas się skończył zanim to badziejstwo znalazłam? :p
     
  20. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Jaka ładna mapa :inlove:
    Wygrałaś nagrodę losowąxD- zaraz poleci :D
     
    agucha31 i brzustinka lubią to.