panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Też mam to pnącze i mam już ponad 200 masek - nie do wykorzystania :p
    Baletnica daje białą niewinność, więc jeśli już to ten item by mnie interesował, ale na targu mogę ją kupić bez wydawania kokosów, więc nie wiem czy będzie mi się chciało ryzykować


    Na temat robotów tzn. eeee wywaru czarownicy pisałam tutaj.
    Brzustinka, jeśli nasze kombinacje będą się sprawdzać, to będzie dobrze :D obym miała rację, bo inaczej to ... zmarnowali bardzo fajny event
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2018
  2. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    ja chętna do sprawdzania:D wpisywać też mogę;)

    i tak myślę, że dobrze by było, żeby każdy na początek zrobił 1 układ (1 i ten sam każdy)- napisał wynik i podał nr targu- wtedy sprawdzimy czy są jakieś zależności czy bp robi ruletkę8)xD
     
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    O! To byłoby dobre :) Ty masz dostęp jeszcze z ostatniego razu :D ja właśnie się bawię w zakładki i już nie wiem czy lepiej jak będzie jeden plik i 32 zakładki czy 32 pliki... Jak sobie wspomnę ostatnie roboty, to zaczynam wątpić w ludzi :p
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek popołudniowy,mogę sprawdzić na targu 9 ,ale nie wpisze do tabelek ,bo jestem komputerowa noga.
    Postaram się wysiać sporo roślin nawet z SN:)
     
  5. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Zaraz chyba założę wątek, żeby nie latać między dwoma tak jak było to ostatnio. Tylko... gdzie można było taki wątek założyć? W "rozmowy o grze i nie tylko"?
     
  6. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    o! oddzielny wątek- to dobre:D ale gdzie to ja już nie wiemxD

    i najlepiej ustalić jakieś zasady:music: np. osoby, które wpisują lajkują wpisany post- inne nie- to będzie wiadomo co tam przenosić a co już przeniesione:D ja mogę na pewno od rana tak do 16 wpisywać- czasem dłużej;)
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    zdecydowanie lepiej jeden plik i 32 zakładki (możliwie krótko opisane, żeby je było wszystkie widać)

    a czy jesteś w stanie upilnować ludzi, żeby nie lajkowali?
     
  8. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Nawet jak wpiszę same liczby to widać tylko zakładki do targu nr 20... :oops:

    Fajnie by było gdyby nie lajkowali, bo byłoby przejrzyście które nagrody są wpisane, a które nie.
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    z doświadczenia wiem, że ludzi się nie da upilnować, nawet jak 50% się temu podda o co poprosisz, to kolejne osoby z przyzwyczajenia zalajkują i kilka następnych postów będzie na ten temat

    jedynie rozwiązanie jest takie, żeby wpisujący byli bardziej zdyscyplinowani i było wiadomo, kto wpisuje od której do której - dokładnie, a najlepiej, żeby robiły to pary, które będą się sprawdzać
    zresztą jak dobrze pogłówkujemy, to znajdzie się najlepsze z możliwych rozwiązań :)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2018
  10. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    no nie- ale jak będziemy znali grupę osób, która wpisuje to będziemy wiedzieli czy ktoś z wpisujących dał lajka a tym samym przeniósł wynik;) lajki osób niewpisujących zignorujemy:p
     
  11. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    No cóż, tak chyba będzie najlepiej. Ale jak za dużo osób zalajkuje, to potem widać, że polubiła "dalsza osoba" i trzeba wchodzić w to, kto dokładnie polubił ;)

    Może dla pewności w zasadach wątku wpiszemy, żeby nie lajkować, a jak ktoś polajkuje to... trudno :p

    Ja się zastanawiam co w tym targiem, bo niektórzy jako targ mają na myśli serwer.
    I nie wiem czy prosić o nr targu czy ID i sami policzymy targ


    Sama już nie wiem czy te moje teorie targowe mają sens...:oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2018
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    pewniej jest poprosić o ID
    i lepiej to zrobić na początku, niż potem dopisywać
     
  13. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    tego to się do jutra nie dowiemy:p ale czy wspólny targ to razem na dzień dobry sprawdzimy i się okażexD
     
  14. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A wątek zakładać dziś czy jutro?
    Jutro będę ok.16stej w domu
     
  15. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    jak Ci wygodniej;) jak założysz dzisiaj to pewnie część ludzi już go zobaczy a jak założysz jutro to też będzie spoksikxD tylko w eventowym chyba trzeba coś klepnąć:p
     
  16. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Dyskusje o Grze i nie tylko :) z jasnymi zasadami w pierwszym poście, no i potem gdy już nie będzie potrzebny zdecydujesz jak poprzednio czy i kiedy ma być zamknięty.
    Przypomnijmy sobie jak to było :)
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/taniec-robotów-nagrody.58756/

    Jest jeszcze "chwila" by pomyśleć (zanim się event zacznie).

    Jestem nieprzytomnie zmęczona, nie wiem co z tymi lajkami? o co chodzi? ;)

    Chcesz liczyć innym nr targu?- ja myślę że większość wie na jakim jest, a jak nie wie to może znając proste dostępne sposoby zwyczajnie sprawdzi i będzie wiedział. Czy się nie pomyli, pewności nie ma nigdy, równie dobrze można i pomylić przez przypadek nr ID

    Ja bym sobie darowała, tym bardziej że to tylko przypuszczenie i może wprowadzać w błąd lub zbędne zamieszanie.
    Pamiętasz zamieszanie ostatnio:(

    Jak będzie ze schematami, to po kilku będziemy mieć pewien obraz sytuacji.

    Moim skromnym zdaniem, kombinacje warto sobie zapisywać bo jest ich sporo :)(120)

    I skupiłabym się podobnie jak wtedy, bo zależy wam na testowaniu schematów i nagród.

    Dobry mocno zmęczone :sleepy:
     
  17. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    no to ja proponuję rzucić hasło w eventowym, że najpierw sprawdzimy jeden układ, wpiszemy wynik i nr targu w odpowiednim watku a potem wyciagniemy wnioski i napiszemy czy uklady sie powtarzaja dla wszystkich czy jest podzial na nr targu. jak wszyscy maja jednakowe wyniki to dzialajmy jak przy robotach- jak jest podzial na targi to zrobimy eksperymenty dla poszczegolnych grup.
    o i aż tyle mam do powiedzeniaxD
     
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Dzięki :) Zaraz otworzę wątek.
    Fajnie by było, gdyby szło wg targu, ale zobaczymy jak będzie.


    Odnośnie CMJ, to wchodzę sobie co jakiś czas i skupuję oferty poniżej 300 tys. i tak dziś sobie myślę, że zniknęło mi 10 mln. Poszłam zobaczyć ile to CMJ stoi na półce. Ponad 70! A jak zaczynałam skupować, to miałam ledwo naście CMJ :) Mimo wszystko, nie żałuję tych zakupów :)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2018
  19. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    fajnie to by było jakby były jednakowe układy dla wszystkich;)

    dobry:D
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj a co tutaj tak pusto?
     
    .Basia410. i brzustinka lubią to.