panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    :D:D
    a licho wie co tam mają wszczepione :Dpo prostu muszą u mnie zostać :D
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hmm, myślisz, że cenzura wróci? o_O8)
    Tak, Polacy walczą o złoto z Brazylią, właśnie grają hymny, no i gramy, gramy, kibicujemy i wygramy.:D
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :) tak na szybko
    póki mogę pisać ;)


    Właśnie z godzinę temu statek kosmiczny został opanowany
    trochę panikowałam ( nie byłabym sobą gdyby było inaczej no nie xD )
    wiedząc że wejście ma farmę mam mocno ograniczone ,
    ale jak widać dobry plan strategiczny albo dobra strategia w planie i udało się [​IMG]

    na jutro też przygotowana :p

    gorzej z pociągiem :( malutko tajemniczości w pasku
    i nawet nie wiem czy mam kucyka
    nie było i nie ma kiedy wystawić

    no nic wychodzi na to że ładunki długo będą tajemnicze ;)

    Kalendarz na październik powalił mnie na łopatki xD do tej pory leżę xD
    chyba trza się odłączyć od reala xD:cry:;)


    Aj będzie się działo oj będzie
    albo owieczki z taczką albo kręcące kwiatki dla każdego coś fajnego ;)xD
    ********
    Gratulacje dla wszystkich
    za wyższy szczebelek na drabinie ukończenie eventu misji zdobycia kucyk czy innej upragnionej tajemniczości [​IMG]
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I wygraliśmy.:D Pięknie, mamy złoto.:D
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Nawet ja dotrwałam świetniexD
     
  6. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    świetny mecz :D dziś wracają do kraju szykuje się powitanie godne mistrzów :)
    wczoraj po powrocie z działki zaczęłam jeździć pociągiem może dojedzie 10 lądunków:)

    dzień dobry

    .
     
  7. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Dzień dobry:D

    Event skończyłam:p pociągiem trochę jeżdżę i pare ładunków jest- ale tak na całą łąkę bym chciała ich nałapać więc pewnie parę za floreny pogonię jak wrócę do domu i zdążę;)xD

    A teraz zmykam- do później:)
     
  8. 92weronika

    92weronika Baron forum

    Dzień dobry.
    Przed chwilą odblokowałam ostatnie zablokowane drzewko na wyspie. I zbieram ZB od nowa na pozostałe posągi.
    Event się robi. gdzieś mi umknęło jedno pole z oddaniem 2400 rośliny, więc jeszcze dosiewam. I brakuje mi jakieś 90 głośników do odblokowania pnącza... ALe myślę że do jutra wypadną. Wyspa totalnie nieprzygotowana na event paprotkowy, ale co tam. Najwyżej nie zrobię całego. Chociaż ulepszenia fabryk kuszą.... Brakuje mi jednego żeby przestawić fabrykę na wybieg.
     
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam, nareszcie jest pnącze :D

    Teraz zobaczyłam... nowy event na Bahamie, a ja wszystko zebrałam, posadziłam długorosnące i zostawiłam zagrody :(
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek od jutra Królowa na farmie,będzie sie działo bo będą trzy rodzaje wypadajek dwa farmowe jedna z BahamyxDxD
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to ja już zupełnie nie nadążam.:cry:
    Poproszę o jasny plan co mam robić i kiedy?
    Zosiu ratuj.;)xD
    Dzień dobry.:D
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :)
    Na Bahamie od dzisiaj siejesz eventówke i zbierasz wypadajki.
    Wieczorem/jutro rano według preferencji przygotowujesz sobie farmę, czyli główną polanę, dzika łąkę i leśną polanę pod wypadajki na jutrzejszą królową.
    Jeden event w drugi nie wchodzi, więc da radę ;)
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Widzę ,że Zetka mnie uprzedziła.;)
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)oj bedzie sie działo :)królowa:inlove: jak ja ją lubię :Dale Zetka śliczna ,kolorowa :Dtaka jesienna :)
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki.:D To znaczy mam wszędzie siać, to chyba ogarnę.;)xD
     
  16. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Na dzień dobry z kornegeli wypadło 268 wypadalców więc chyba nieźle;):D

    Co do królowej- uwielbiam:D I dobrze, że od razu kosze lecą ze wszystkiego:D a rośliny do wysiania za wiele też nie ma:music:
     
  17. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Ja dopiero powiesiłam pnącze ze statku, a tu już tyle nowej pracy :(
     
  18. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    dzień dobry o poranku(?), no co dopiero wstałem, tak to jest w trybie zmianowym :D ale spoko jest super, obudziłem się patrzę 14.25, o nie, szybko wstawać komp i zbierać roślinki, i na dzień dobry 171 zakraplaczy a mój plan wymaga tylko 260 więc spoko, na wodospadach ponownie karnegia a na plantacji 20 tropikalnych paproci na dużych :D wiadomo startowy zawsze na dużych :D towarzyszą jej winogrona, później przejdę na małe i czadowo

    dżemik z dyni całe tony więc spoko, paproci muszę wysiać 6500 :D powinno się udać :D zostały 102 godziny i 55 minut :D

    ___

    co tu taka cisza gdzie wszystkich wymiotło czyżby tak zajęci sianiem i zbieraniem pnączy :D :p
     
    Ostatnie edytowanie: 1 października 2018
  19. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    uważaj na media ;)
    Ja dziś wychodzę a tu bach kamera na mnie i czy pani była na filmie?
    o kurcza, no zgodziłam się na kilka słów komentarza ale na szczęście to nie nasza tv :p:cry:
    weź się ubierz jakoś,
    mnie totalnie z zaskoczenia wzięli - i tak przed kamerę i wywiad - będę sławna - znowu xDtylko nie wiem gdzie i kiedyxD:cry:
    w ciężkim szoku jestem a byłam specjalnie na wcześniejszym seansie by uniknąć mediów- ach ta sława xD
    za bardzo się rzucałam w oczy w czerwonym płaszczyku byłam :p- nie zakładaj czerwieni xD
    miałam to samo mam jakieś 3 ładunki jeszcze w pasku ale już nawet nie wiem kiedy je wystawię czasu brakuje
    :cry:
    tempo takie narzucili że już w żadnych butach nie wyrabiam -.-

    Dobry :) w przelocie ;)
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    E spoko, nie mam czerwonego płaszczyka, zresztą z taką obstawą idę, że nikt się nie odważy.:pxD

    Czyżbyś na zimę odlatywała do ciepłych krajów?;)xD
    Ja dopiero doleciałam do chałupy, zebrałam, posiałam, a teraz wbijam sobie w łepetynę, że królowa o 16, ale nie wiem czy do jutra nie zapomnę.xD