panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    chodziłam już dawno do szkoły, ale z lekcji wychowawczych pamiętam tylko takie, gdzie trzeba było coś przygotować samodzielnie (w czasach bez Internetu), na lekcji poprzedzającej byliśmy dzieleni na grupy i grupy miały tematy do przygotowania i potem kilka minut na przedstawienie swojego zdania dla każdej grupy i dopiero potem dyskusja nad tematem
    teraz to nie wiem czy to przejdzie w szkole, bo dzieci i tak jęczą, że mają za dużo do zrobienia w domu

    a z matematyki jedna z lepszych lekcji na jakiej byłam to robienie brył z papieru ale nie tak, żeby miały ściany papierowe, tylko zwijaliśmy papier w ruloniki i to były krawędzie brył i lepiliśmy to kulkami z plasteliny (coś jak Twoje wykałaczki i żelki) - ale na tej lekcji byłam jako dorosła osoba, bo w moim liceum, to królowały zadania na czas i to w takim wydaniu, że nauczyciel rzucał dwa zadania na 5 i dwa na 4 i kto był gotowy do odpowiedzi to wychodził i pisał na tablicy, a jak zrobił źle to dostawał balona.... trzeba było wiedzieć co się wie
     
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    a jak już się dostaniesz nie olewaj na początku bo później nie wyrobisz z materiałem, a jest tego całkiem sporo, na analizie matematycznej przez 1,5 godziny wykładu zapisane około 12 stron A4, i to większość same regułki
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To faktycznie trzeba zainwestować w ten zeszyt z Aldi..
    U mnie w liceum na polskim nie mieliśmy nawet szansy przygotowania się i opracowywaliśmy tematy przy "Potopie" a przy "Dziadach" mieliśmy dyskusję czy Upiór, Widmo itd. to ta sama osoba, ale nasza grupa oczywiście skupiała się na tym, że to ta sama kochanka.. Pamiętam (chyba jeszcze), że najlepsi dostawali bardzo dobry. Na historii i społeczeństwie mieliśmy tematy o Unii Europejskiej i bardzo szczegółowe pytania (nawet o kolory), ale bardzo rzadko się udzielałem, bo ogółem nie lubiłem polityki.. Za to bardzo lubiłem granie w siatę na długich przerwach:D W gimnazjum mieliśmy bardzo interesujące kółko matematyczne a na matmie bardzo szybko podchodziliśmy do tablicy i robiliśmy zadania. I tak zostało do liceum. Oprócz tego na lekcjach matematyki w gimnazjum Pani dzieliła nas na grupy i mieliśmy podobnie tak jak Ty do zrobienia zadania. Czasami to były jakieś ze stron internetowych a innym razem powtórzeniowe z książki, ale Pani bardzo nam pomagała. Tylko niestety w wieku gimnazjalnym jeszcze o dziwo nie rozumiałem, że się nie rozdwoi i się na nią obraziłem (to była chyba 1 gim), potem przyszła inna a ta wróciła w 3 klasie, ale niestety nas już nie uczyła. O polskim i angielskim wolę nic nie mówić, bo w gimnazjum co roku nam się zmieniał przynajmniej jeden z tych nauczycieli, w liceum podobnie z tym, że w 2 i 3 klasie mieliśmy już te same nauczycielki i w sumie w liceum było o wiele mniej zmian, bo nauczycielka zmieniła nam się tylko raz. Za to z informatyki zmieniali się rok rocznie! Takie to moje koślawe szczęście..

    A teraz mówię wszystkim dobranoc:) Dajcie znać, czy dobrnęliście do końca tych moich wspominekxD

    PS. Jednak wziąłem sobie na pamiątkę "Zwodniczego delfina":D
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2018
    agucha31, xBabciaEwa oraz cyfrzakk lubią to.
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Miłego wtorku wszystkim życzę .
     
  5. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Dzień dobry:D

    Straszna burza się u mnie w nocy rozszalała- aż o dziwo- mimo twardego snu- grzmoty mnie obudziły- tak waliło:eek: Teraz też jeszcze pogrzmiewa8)
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie spokój , nawet ciepło mimo wczesnej pory .
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek,jaaa? nic a nic nie dosypałam;)
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A mnie się tak dobrze spało.;)xD
    Dzień dobry słoneczne.
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mnie tez wyjątkowo dobrze jak na moje możliwości łażenia po nocy;)
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jak Ty to robisz , że śpisz , a poziomy wskakują - gratuluję .
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Posadziłam żaby na jajach mogę lecieć na bazar po pomidorrry i przetwórnię przecieru otworzyć na całegoxD
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Chciałam kawę zrobić i ciacho podać , ale nic mi nie wchodzi z obrazków - ktoś wie dlaczego ?
     
  13. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    nie wiem- ale u mnie też często nie wszystkie obrazki wskakują:sleepy: tylko u mnie to pewnie wina mojego wysłużonego laptopusia;)xD
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Laptop mam nowy . Może to o prawa autorskie chodzi .Zmykam na spacerek z wnusiem .
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dziękuję, a to zasługa jaj, wiesz jak to mówią, farmer śpi, a mu rośnie.:pxD
    Ja wiem, dopiero dotarłam do komputera i teraz można robić południową kawkę.;)xD
    No to ja podam.:D

    [​IMG]

    Bałam się tego warzywnego, że każą mi oddać pół stodoły, a tu proszę, łatwizna.:)
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Elu musi być łatwy bo od czwartku 24 godzinna czasówka 11 nakładkowy item na BascexD
    jednym słowem,żebyśmy za dużo nie trwoniły czasu,Proszę zupę na trzy dni ugotować bo od kompa nie odejdziecie;)

    wystawiłam sobie nawóz po 1300SG i ktoś go kupił:cry:
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie burczy, huczy i mamrota. Do tego leje. I tak od 6 rano.

    Dzień dobry :)
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry wszystkim :)
    jak będą lecieć dobrze wypadajki, to będzie łatwizna....

    też tak robię, że w poprzednim evencie sobie wystawiam po maksymalnych cenach 1000 nawozu "na zaś", ale teraz nie było bardzo wysokich cen i wystawiałam po 900 i po 1400 i jeszcze tego nie kupili, jeszcze sprawdzę jak długo będzie tam wisiał
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. Poszedłem spać o 3 w nocy. Nie pytajcie dlaczego.. Powiem tylko, że to ma coś wspólnego z podwórkiem, ale nie była to burza.

    PS. Coś pewnie skubnę przy imprezie, bo klony wystawiłem, ale nie wiem, czy uda mi się zebrać 1000 dropów..
     
    Ostatnie edytowanie: 4 września 2018
    xBabciaEwa lubi to.
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jak wiesz to mi powiedz , dlaczego nie mogę wstawić obrazków .