panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja uwielbiam z siebie głupa robić na lekcjach (takie lekcje bardziej zapadają dzieciakom w pamięć), no ale wygłupiać to się mogę np. w czwartej klasie, bo te dojrzewające "dzieci" to inaczej pojmują świat i trzeba je krócej trzymać.

    Jak tłumaczyłam ułamki (gdzie licznik a gdzie mianownik - no mylą to ciągle), to.. weszłam na biurko (oczywiście dzieci patrzą na mnie jak na idiotkę a ja mam ubaw xD) i pytam się: czy teraz mogę was wszystkich policzyć? klasa: Taaaak.
    Potem weszłam pod biurko i krzyczę stamtąd: a teraz mogę was policzyć? Niee.
    Jak w końcu się wygramoliłam spod biurka, pytam: to gdzie jest licznik? klasa: Do góry!

    Mam ubaw na samo wspomnienie ;) Robiliśmy też graniastosłupy, sześciany i inne bryły (w zależności które klasa) z wykałaczek i miśków haribo :D A potem chodzili po całej szkole i mówili innym, że dziś zjedli na drugie śniadanie ostrosłup prostokątny xD

    Wiedziałeś jakie ciastka przynieść :inlove: a że nadgryzione to nie szkodzi xD
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Iza, ja do z deszczu pod rynnę, ale widzę, że beze mnie też świetnie się bawicie.:D
    Takiej imprezy to jeszcze nie mieliśmy.xDxDxD
    Całe towarzystwo w lesie siedzi i próbuje destylatu. :pxD

    Zgredzio ciastko pokoju przyniósł.;)xD
    No to stosowny toast wznoszę, za to, żeby domek stał jak stoi,
    a rozmownych gości było coraz więcej.:D
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Chodzi bardziej o żarty i rozluźnianie atmosfery a nie wygłupy;)
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ach zupełnie bym zapomniała mam dla Ann akwarium.;):D
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Pod obrazkiem był opis "wytwórnia ziołóweczki"
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A może Tobie też kupić akwarium, kochana:pxD ???
     
  7. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no przyznam że z tym licznikiem to niesamowita metoda :D, hmmm to ty matmy uczysz czy ogólnie nauczanie początkowe
     
  8. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Matmy 8) ale jak mnie ludzie widzą, to mnie biorą za katechetkę albo psychologa :cry:
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak zwał tak zwał, ważne, że w dużych ilościach jest i dla każdego starczy, bo wiesz u nas w krzakach to tłumy siedzą, widzę, że nie tylko bywalcy krzaków, ale i salony opustoszały.;)xD
    Tomek, dziękuje, ale ja pazerna jestem, cały sklep wykupiłam, nawet ocet nie został, a Ann marzyła o akwarium, no to wzięłam i dla niej.:D
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    a ja nie mam już na co wydać, bo itemy kisiłyby się w pasku..
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Zawsze możesz komuś prezent zrobić na GT.:)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    dlatego się pytam, jaki item braćxD
     
    agucha31 lubi to.
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    zawsze uwielbiałem matmę, wcale się nie uczyłem, sama mi wchodziła, ale geometria to był koszmar, jak ja nienawidziłem rysować brył
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    no normalnie bratnia dusza:D Ale geometria.. nawet obliczenia w niej.. Br.. Nienawidzę..
     
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    A ja się zastanawiam, kto mi ciasteczka zabrał :p
     
  16. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    co ciekawe mimo że mam umysł maxymalnie ścisły to fizyka i chemia niespecjalnie mi wchodziły heheheh dziwne nie :D
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak siedzę nad tą ziołóweczka, siedzę i myślę i tak się zastanawiam jakich ziół, żeś tam nasypała. :pxD
     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na temat lekcji matematyki się nie wypowiem, bo u mnie to bardzo specyficznie było.
    A godziny wychowawcze w moich czasach sprowadzały się do cotygodniowego apelu w podstawówce. W liceum na godzinach wychowawczych mieliśmy dodatkowe lekcje rachunkowości, bo wychowawczyni się z materiałem nie wyrabiała.
    W sumie jest to inspiracja. Bo może warto dzieciom uświadamiać pewne rzeczy. Na przykład, że trzeba płacić rachunki, że w domu i szkole nie ma prądu, wody i innych rzeczy za darmo, powiązanie potrzeby pracy z zaspokajaniem miecia?
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Same wyszły xD:cry:xD
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie tak było w gimnazjum. Zamiast GW bardzo często mieliśmy lekcje polskiego albo angielskiego:D No chyba, że był przegląd teatralny (taki konkurs), to wtedy inaczej;)
    Chemia mi dobrze wchodziła (miałem 4), ale fizyka - po prostu koszmar:( Ale jak chcę iść na matmę albo infę, to braki trzeba nadrobić darmowymi kursami:p
     
    agucha31 lubi to.