panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.:)
    Uwielbiam bez. Chętnie posiedzę w twoim ogrodzie. ale muszę mieć na czym.:D Wypożyczułam takiego jednego nożycorękiego;)
    i ogrodowa kanapa gotowa. [​IMG] :D
    Podobno jamniki przydatne są w ogrodzie. Przekopią wszystko.;)xD
    [​IMG] to nie mój, przyplątał się.xD
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No i super :), widzę, że kanapę dużą obstalowałaś, wszystkie się zmieścimy.:D, a i jamniczek będzie miał co robić, w tajemniczej części mego ogrodu.;) A zapach bzu w ciepłą majową noc ....:inlove::inlove::inlove:, ech rozmarzyłam się .....:inlove::inlove::inlove:
     
    agnieska, Anetta41 oraz waderówek lubią to.
  3. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    ale to jest labuś a nie jamnik, mój labuś też tak kopiexDxDxD
    Ogród u gospodyni piękny, brawoooooxDxDxDxD
     
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    No labuś oczywiście, bo jamnik, cwaniak, schował się. Na gorącym uczynku go nie złapiesz.;):D
    Specjalista w kamuflowaniu się.xD [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] xD
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Faktycznie masz rację, okulary założyłam i od razu widzę, że na pierwszym planie labuś, ale jak myślisz, kto przekopał ten rów za aksamitkami, hm myślę, że to jednak sprawka jamniczka. ;) Pracują zespołowo :p
     
    Ostatnie edytowanie: 23 maja 2016
    agnieska, waderówek oraz Anetta41 lubią to.
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    mój czekoladowy labuś już 3 tygodnie nie jeździ na działkę, żeby nie stratował odnowionej trawy. Już nie wspomnę ko szocie odnowienia. xDxDxD

    Ale labusie to takie słodziakixD
     
  7. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    ;) To nie jest takie oczywiste.xD Są lepsi specjaliści od dołów;):pxD

    [​IMG]
    a przy okazji nieodłączni ich towarzysze.xD [​IMG]
    Ale wiadomo, że piękny ogród to dzieło zespołowe.xD Im trudniej, tym piękniej;)xD
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dobranoc przyszłam wszystkim powiedzieć i życzyć kolorowych snów .
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Witam, witam, dzień dobry, dzień dobry.:D
    Po wczorajszym ciężkim dniu łatwo wstawać nie było, oj nie. :sleepy:
    I w pracy dużo pracy było i po pracy dużo przyjemności i przyjemności i przyjemności.;)
    A na dodatek, te krety się rozmnożyły wszędzie, kochana, dobrze żeś mnie uprzedziła, że
    a Renzo jeszcze dał dokładną narzędzia i instrukcję: "Przyłóż w głowę jak największej ilości* kretów." Zgodnie z instrukcją, uważałam na zajączki, choć nie wiem, czy jednemu nie przyłożyłam zbyt mocno.;)

    * moim zdaniem powinno być "liczbie":)
     
    agnieska, waderówek oraz juras lubią to.
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD
    Ach co ten cyrk robi z ludźmi;)
    Nie lubię walić krecików ani w Renzo ani w realu:) ;)
    W siłomierza próbuję, miszcz wskazówki daje czyli pietruchin, ale ni kumata jestem na te wskazówki.:(
    I w ogóle w Renzo nic dla mnie sensownego nie znajduję.
    A nie przydałaby się w ogrodzie huśtawka, Ogrodniczko?;)
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dzień dobry , wstajemy , czas na kawę . Słoneczka przez cały dzień , uśmiechu i humoru wszystkim
    życzę .
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień doberek Waderko :),
    no cóż, jest cyrk, trzeba się zabawić ....;)
    W siłomierza powiadasz, hm ... no niby ....
    "mierz siły na zamiary nie zamiar podług sił", ale ja mimo wszystko najlepiej lubię strzelać do baloników. :)
    A ogród .....urządzajmy, urządzajmy.....
    Pewnie, że by się przydała.:)
    Jak znajdę jakiegoś pomocnika ;) to będzie i huśtawka.



    Dzień doberek Ewuniu, dobrze Cię widzieć :), trochę się niepokoiłam o Ciebie, te wczorajsze hulanki, latanie na miotle ....xD, no, no super impreza xDxD
    A tu proszę, już od rana nasza Królewna Ewa wszystkich pięknie wita.:D
    Ależ Ty masz energii ....:)
     
    waderówek i agnieska lubią to.
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hej przytargałam huśtawkę [​IMG] Mam nadzieję ,
    że wygodna będzie .A ,że gorąco się robi , to dla ochłody .[​IMG]
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ewcia podziwiam Twoje różne przymioty duszy :), ale nie wiedziałam, że Ty taką krzepę masz, taką huśtawkę przytargać, no no pełny szacun.:D Dzięki wielkie :inlove:
    Zapraszam na huśtawkę wszystkich, a szczególnie królewny, które dzisiaj bujają w obłokach.:)
     
    BA_Czerwona, waderówek oraz xBabciaEwa lubią to.
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    kochana , tyle komplementów , dziękuję , bardzo mi miło , a na huśtawce się chętnie pobujam . :)
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzisiaj ja mówię wszystkim gościom dobranoc:) Wyjeżdżam na kilka dni, na rozpoczęcie sezonu żeglarskiego na Mazurach.:D Domek zostawiam otwarty, ogród piękny, czujcie się jak u siebie.:)
     
    waderówek i xBabciaEwa lubią to.
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Miłego , aktywnego odpoczynku Ogrodniczko , wracaj do nas cała i zdrowa .:)xD
     
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD
    Z przyjemnością i na luzie poczułam się w twoim domku. Trochę zajęło mi to czasu, ale szczęśliwi przecież go nie liczą.;)
    [​IMG] [​IMG] xD;)
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Witam
    odwiedzam sąsiadkę pod jej nieobecność

    A tu taki fajny evencik o [​IMG]

    że aż szkoda że nie bawi się z nami


    a podobno twórczy bałagan pomaga wpaść na genialne pomysły ;) kto wie co za geniusz wyskoczy
    a ja w sumie w bałaganie to wszystko znajdę jak posprzątam to nic nie potrafię znaleźć :p :D
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Witam :), co prawda wróciłam wczoraj, ale musiałam ogarnąć event genetyczny, a na jeziorze Bełdany, pływaliśmy ;)dość intensywnie, więc te groszki mi się z lekka pomieszały. Marzenka dała dobra radę: siej, zbieraj.... więc przez najbliższy tydzień zapraszam na zupę krem.xD
     
    xBabciaEwa lubi to.