panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    od lat robię zakupy przez Internet i kupuje wszystko - i spożywkę, i chemię, i książki, i ubrania, i buty, co tylko potrzebuję - nie znoszę chodzić po sklepach, mierzyć, oglądać - jak coś mi nie pasuję, to odsyłam i kupuje w innym sklepie

    jedynie mięso kupuję "ręcznie" bo to trzeba obejrzeć, a ponieważ jestem mało mięsożerna, to takie zakupy robię rzadko
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    ja mięcho sama kupuję w sklepie za moim blokiem , resztę tacha mój domowy dostawca .
     
  3. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    U mnie to ja głównie dzwigam, ale przełamanie się, żeby zakupy spożywcze zamawiać online trochę mi zajęło. Bo inne rzeczy to kupuje od lat - sprzet, elektronike, chemie, ksiazki, ubrania tez sie zdarza. Czasem oglądam w sklepie, a potem kupuję przez internet.
    Ale się w końcu do spożywki przekonałam. I bardzo sobie chwalę.
    Po sklepach łazic czasem lubię, ale dzwigac nie lubie ;)
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ja nie lubię - wolę na spacer pójść . Mnie ten nadmiar towarów przytłacza .
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Faceta od tego ma;)

    Ogląda ktoś Galimatias?
     
    dantic3 i kaniape4410 lubią to.
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jaja dobrze mieć, ale teraz to ciągle kombinuję w jakiej kolejności je odpalać.:)
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a jakie masz? bo to chyba od tego zależy
    najpierw takie co nie dają nic tylko %, czyli sowy, smoki, a potem ja odpalam te co stoją na WS, potem te co mają mniejsze podstawy w PD a dają większe % a na końcu te co maja więcej PD a najmniej %, ale na wybiegu dla zwierzą domowych postawiłam tylko takie co zbieram maszyną i zbieram je co 12 godzin, oprócz sów, które między 10 a 12 godzina muszę zbierać ręcznie, bo smoki stoją już gotowe
     
    Ostatnie edytowanie: 29 sierpnia 2018
  8. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    A ja lubię czasem poszukać czegoś nowego, fajnego i w ogóle ;)
    No ale nie za często..
    Ten od Kogla-mogla?
    No ja też kombinuję ;)
    Ale tyle dobrego, ze teraz wszystkie są na jednej łączce i nie trzeba biegać.
    Czekam już z niecierpliwością na chwile, gdy sie powierzechnie powiekszy.
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja wszystko postawiłam na wybiegu, ale nie zbieram kombajnem tylko po kolei ręcznie, sowy, wrony i smok to wiadomo, ale później to już zaczynam się gubić, nie pamiętam co ile daje procent, na co działa, chyba muszę sobie listę zrobić.;)xD
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mi się wszystko nie zmieściło, a ponieważ dość często sieję drobnicę (może nie rzeżuchę, ale proso czy owies) to te sowy są w ciągłym użytku, a jak już są na jednej łące, to wykorzystuję maszynę, i tak wszystko się nie zmieściło, więc to co ma inny czas niż 12 godzin stoi tam gdzie stało (oprócz sów i smoków), może kiedyś to przestawię na ten wybieg, ale musze to jakoś opatentować, żeby się nie mylić w zbieraniu
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie tylko neonowe przyśpieszacze kotów i niedźwiedzi śpią w pasku, a reszta grzecznie stoi. :)
    Kupiłam dwa ulepszenia fabryki za GT, ciekawe ile jeszcze potrzeba, żeby też się zmieściła na wybiegu.
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    chyba od 40 ulepszenia czyli od Nowoczesna fabryka 1 można stawiać na wybiegu
    a ja mam dopiero 17 poziom
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Moja nazywa się minifabryka 5, ale nie mam pojęcia, który mam poziom, jak to się sprawdza?
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    W tym poście jest tabelka, gdzie możesz sprawdzić poziom fabryki :)

    Dobry wieczór :)
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to jest 14 poziom
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór, dziękuje Ci dobra ..., ups ... Zła Kobieto.;)xD
    14 ulepszenie mam.:D
    Dziękuję Zosiu, już wiem. :) No to jeszcze trochę poulepszamy.;)
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tylko bez obrażania poproszę ;)
    Bo sie zamknę w sobie i krzakami obrosnę ;)
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wybacz, wymskło mi się.:pxD Już prawie śpię i mimo najszczerszych chęci nie dam rady dzisiaj zebrać, dobranocka.
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum