panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    faktycznie w tym trzeba mieć talent :D
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG] Moje pnącze dynda.Miłej sobotyxD
     
  3. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Normalnie słów mi na Ciebie już brakuje....Ogarnij się

    ja też miałam przerwę i to ponad trzy lata a jakoś się nie użalam....takich rzeczy co Ci brakuje to możesz sobie sam naprodukować i nawet z długą przerwą można to spokojnie zrobić...a granaty...kup na targu- ale nie Ty zaraz zaczniesz biadolić, że masz mało sg i tak dalej- masz mało sg- zarób je....bo przecież prościej pomarudzić i posępić niż zapracować sobie na coś...pamiętam któreś poprzednie gt jak latałeś po wszystkich domkach i nawet jak ktoś Ci obiecał jakieś itemy to i tak dalej chodziłeś i je sępiłeś ( bo inaczej tego nazwać nie można)8)
    jak w grze tak w życiu...zacznij chłopie dorastać bo marnie widzę Twoją przyszłość...Na tym temat kończę

    Gratulacje Iza:D U mnie zadynda dzisiaj wieczorem- najpóźniej jutro rano;) Z lampami za to się nie wypowiadam- trzy łąki drzew i 1 lampa:cry:xD:cry: a w dodatku musiałam się przelogować bo event mi zniknąłxD

    Dobry:D
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    gratuluję i wzajemnie

    dzień nie wiem czy dobry

    xD O 16:12 będę mieć o 166 sztuk kaktusa za małoxD
     
    Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2018
    dantic3 i agucha31 lubią to.
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek ,u mnie gra ostatnio muli ,kręcą się kwiatki oczyściłam komputer ciasteczka itp.Mam szybki internet i takie tam,dobrą kartę graficzna a mimo to jest kiepsko.
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry



    Gratuluję wszystkim zagarnięcia pnącza
    ciekawe czy lepiej jak dynda czy jak wisi xD

    Staram się o ulepszenia ale nic z tego nie będzie :cry:

    Myślę że to celowe i każde następne ulepszenia z takim trudem będziemy zdobywać



    Justyna spokojnie
    wdech ,wydech , wydech , nie oddychaj ...przytrzymaj ,jeszcze , jeszcze trochę dasz radę xD dobra oddychaj
    Lepiej zarezerwować sobie nerwy na działanie a raczej nie działanie gry ;)


    Taka myśl mnie od pewnego czasu męczy
    spieszmy się kochać farmę zanim całkiem padnie :cry:

    Gra jest niestabilna co chwilę poważne błędy i awarie
    działania na farmie się nie zapisują albo zapis jest opóźniony
    to nie rokuje dobrze
     
  7. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    I tu się z Tobą zgodzę;) Już to, że sami coś odwołują bo się boją, że padnie to mówi samo za siebie8)

    Akurat cierpliwa- w miaręxD-jestem ale czasami lubię powiedzieć co myślę:p
    xDxD

    Ogólnie jestem sklętą osobą- a one są podobno szczere więc jak chcesz znać prawdę to wal do mniexD;)xD

    A nerwy- cóż to akurat nie był dla mnie powód do nerwów tylko do lekkiej irytacji zaistniałym stanem;) Wnerwionej ani Ty a ni nikt nie chciałaby mnie poznać8)xDxD
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Prościej proszę co to jest ta ''sklęta '' :oops: szukałam ale chyba źle


    A kto powiedział że nie chce
    to może być ciekawe doświadczenie poznać wnerwioną Anie :pxD

    mogę już zacząć
    mam nawet długą listę co bym chciała xD za darmo oczywiście :p xD
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry wszystkim :)
    u mnie muli od kilku dni już, ale oprócz spowolnienia gry teraz mam cienki internet, ale dobrze że jest :)

    gratulacje Iza :)
    też mam dywany załatwione, gorzej z lampami, najwyżej nie zdobędę ulepszeń do fabryki....
     
  10. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    sklęta- taka co dużo przeklina;)
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xDxDxD a widzisz takie cuś to znalazłam xD
    a ok ok
    podajmy se dłonie :pxD;)


    Zosia brawo
    a co tam ulepszenie w koszykach ich nie braknie ;)xD
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    raz w życiu kupiłam koszyk, bo był nim Item, który mi się bardzo podobał, Item do dziś stoi w ogrodzie ...
    a tak to będę sobie radzić bez koszyków
    ta fabryka mnie denerwuje, irytują mnie też te nowe pnącza, każde do innego rodzaju zwierzaków i każde innej długości - komuś kto takie kretynstwo wymyślił kazałbym używać tego i z dokładnością do jednej sekundy odpalać te pnącza i jeszcze mieć na polach wszystkie te zwierzaki, które te pnącza skracają
     
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    oby jak najszybciej przeszli w technologię unity, bo ten flash to jakaś paranoja :) sklęta? raczej oklęta :D no ale kto nie przeklina czasami tylko że trzeba uważać i będzie si :) o cyfrzak np., wesoły ale wyjątkowo wredny hehehe :D
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Popieram irytację popieram
    też nie ogarniam
    staram się połapać żeby jak najwięcej z tego wypracowanego z eventów pnącza czy skrzatów , itemów wyciągnąć
    ale szukanie sprawdzanie co ,ile i na działa - męczy i w dodatku sporo czasu umyka
    a przy ręcznym klikaniu w ogóle zniechęca

    dość często się poddaję i pnącza lecę bez względu co mam na polach
    taki mechaniczny zbiór byle zebrać i mieć z głowy :(


    szeregują rozdrabniają i pnącza i bonusy i itemy i pola
    a potem technicy nie ogarniają co padło :cry:
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    staram się te procentowe pnącza odpalać ręcznie, ale przy zbiorze z sowami jest mało czasu, chociaż to nowe pole pomaga bo nie trzeba biegać za sowami, chociaż dwa razy zapomniałam ich odpalić przy dużym zbiorze itemow, a straty idą wtedy w miliony TPD czy ok. 1 mln PD
     
  16. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    gratki mnie jeszcze 3 dywanów brakuje
    do ulepszeń fabryki idę jak dojdę to przyjdę się pochwalić

    milego dnia wszystkim
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Juuuupi!!!! Jednak już mam w komplecie białego kaktusa:D
     
    dantic3, .Basia410. oraz agucha31 lubią to.
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jeśli ktoś po polsku powie: jesteś wredny - to wiadomo, negatywnie, ale po chorwacku to już całkiem co innego :music:
    i teraz wyobraź sobie, że Chorwat przychodzi i mówi "jesteś wredna/-y" a znasz go zaledwie jeden dzień. Okazuje się, że wredny znaczy u nich pracowity xD Autentyczna historia ;)


    Dostałam parę lamp od... nieznajomych :inlove: Nigdzie się nie ogłaszałam a tu takie niespodzianki
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jesteś sławna ;) albo masz cichych wielbicieli ;)

    jeszcze 8 lamp do pierwszego ulepszenia :)
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Pamiętacie dożynkowy event gdzie trzeba było siać i siać eventówkę bo tylko z niej leciały wypadajki
    mamy prawie że podobną sytuacje

    ale tam przynajmniej było wiadomo na czym stoimy i regularne sianie dawało pewną wygraną

    w obecnym jakakolwiek obrana strategia na zdobycie wypadajki jest wielką niewiadomą i przeważnie kończy się porażką
    Jeżeli tak będą ustawiane eventy aby zdobyć dalsze ulepszenia to ja mam je gdzieś ,mogą se je zabrać razem z fabryczką
    zresztą mogę im zagrać na nosie bo jeszcze jej nie kupiłam [​IMG]