panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    zebrałam łąkę sandałów - zero, łąkę 20h zagród - 3/41 plus jedna lampa z XXL na obrzeżach, powalające wyniki, chyba będę siała eventowke i karmiła tego małego dywanami..... ale igły też nie lecą jakoś nadzwyczajnie, rośline mam dawno a na komplet igieł czekam
    jak skończę i wtedy zaczną lecieć te "...." wypadajki to się zdenerwuje naprawde
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja mam około 1000 nadmiaru białego kaktusa,igły jakoś nie lecą z niego powalająco z wodospadów ,gdzie mam sandały/menażerie w porywach wylatuje 25 igieł,w sumie mój postęp w większości zawdzięczam dobrosąsiedzkiej pomocy wypadajkowej:inlove::inlove::inlove:
    W drugiej kolejności po oddaniu dywanów dostaję lampy ,na końcu lampy uzyskane z pól i zagród
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a wiesz może czy można tymi dywanami karmić tego małego jak już się zdobędzie pnącze?
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wiem że można ;) Zosiu
    tak pisze w poradniku
    Dzień dobry [​IMG]
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Można i tak będę robić ,bo na wypadanie z Baśki nie mam wpływu:cry:
     
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja już obniżyłam moje cele eventowe. Do pnącza doczłapię, ale chciałabym do pierwszego ulepszenia fabryki, bo o dwóch nie ma co marzyć - no chyba, że zaczną pod koniec lecieć tak jak obsydianty, to jest szansa. Nie wiadomo co wystawiać, bo specjalnego wpływu to nie ma.

    Wczoraj z moich wodospadów (same drzewa XXL i 7 zagród) wypadły 4 lampy. Dzisiaj zero. A już myślałam, że to z drzew lepiej leci.
    I tak się cieszyłam, że więcej siać nie będzie trzeba... a tu wydra najwidoczniej ma być ratunkiem

    Widzieliście, Renzo odwołany. Nie będę płakać, bo ostatnio ciągle się zacinało


    Jest taki gorąc, że nic tylko
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 3 sierpnia 2018
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dziękuję Dziewczyny :)
    widać z jakim zrozumieniem czytam.....
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum


    [​IMG]
    Ja w domu nad klimatyzatorem robię tak jak Marylin
     
  9. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ja mam 9/58 i 4/42 :D hahaha :D

    bardzo dziękuję, znalazłem dzisiaj czas i wieczorkiem zrobię tą czasówkę z gruszą, więc może sobie zostawić :D
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a coś potrzebujesz z drzew czy zagród żeby zrobić jakieś misje?
    a może ktoś coś potrzebuje albo czegoś będzie szukał, poza mrocznymi itemami, bo tych to sama będę szukać
     
  11. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    głównie yangmei i sandałowiec :) oraz puchowiec, ewentualnie akacja, mam jeszcze pełno na liście ale sporo tego ogólnie
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    z tego co napisałeś mogę oddać akacje i jedno yangmei :)
    sandały to sama zbieram...
     
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    o zagrodach to nawet nie myślę coś tam się trafia z zagadkowych, wczoraj mi wpadły łasice i jelenie(albo łosie) ale chyba jelenie :D
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jelenie, bo łosi to już dawno nie widziałam w TS
     
  15. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    żeby bestia z głębin dawała pd trzeba ją wrzucić do paska i
    ponownie wystawić na pole
    a ja już patrzyłam na nią jak na dekorację☺️

    .
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ja potrzebuję kocie elfy, fabryki bikini i granatowce (całą furę to wyspy skarbów)

    Dobry wieczór u mnie 3/58 i 4/42

    U mnie bestia daje normalnie SP.
     
    agucha31 lubi to.
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    wyspę skarbów zrobiłam mając 2 albo 3 granatowce, kupowalam owoce na targu, warsztatów raczej się nie pozbywam, a elfy nawet jeżeli dopuszcza do wymiany to wyjęłam jednego ze strefy pełni i jest obiecany... można nasiać na 10 zagród elfów i kupić u Jacka

    Tomek grasz prawie 4 razy dłużej ode mnie, no 3 razy dłużej, i powinieneś mieć wszystkiego po kokardkę....

    u mnie też bestia dawała SP ale do czasu, zamieniła się w dekoracje i musiałam ją zdjąć i wstawić od nowa i teraz daje PD
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    już pisałem - przerwy, tracenie serca do gry..
     
  19. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no z tym sercem coś jest hhehehe, ja też czasami lenia dostaję ale teraz to sobie gdzieś poszedł

    a propo poszedł, książki są spoko, no i zawsze jakieś doświadczenie, no a może akurat to będzie coś co chcesz robić :)
     
    agucha31 lubi to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z pisaniem próbowałem i nic.