panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    ja tez stanęłam na deskorolkach zabrakło mi do nich 50 pkt

    dziękuje wszystkim za graki:D
    .
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to popłaczemy razem nad tymi deskorolkami :(:cry:
     
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Elu wybacz - ja przedtem nie doczytałam - za bardzo zmęczona byłam, a teraz czytam i nie wierzę
    I nie wiem co napisać , no przecież...ech, to ja może później coś napiszę bo teraz to tak... :inlove: :cry:
    Jeszcze tylko tych poziomów pogratuluję wszystkim - Jza tobie także, bo chyba dobrze zauważyłam mimo zmęczenia :p:)
    Efektów hazardu oczywiście też :D;)
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziekuję;)

    Kalina teraz masz czas to w szklarni popracuj nad cebulą na przyszłość się przyda;)
     
  5. 92weronika

    92weronika Baron forum

    No ja właśnie też wszystkie narzędzia wrzuciłam z rana do misji jakiejś magazynowej a potem ukazał się poradnik do nadchodzącego eventu i nie wiem czy nazbieram.... :/
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Witaj w klubie,młotki wypadają z cebuli jeśli masz uszlachetnioną to włóż do slotu w szklarni tego dodatkowego i powinno Ci wylecieć ,gwoździe to mniejszy problem:p
     
  7. 92weronika

    92weronika Baron forum

    Nie mam niestety uszlachetnionej cebuli. Zaraz się zabieram. Może akurat się trafi

    EDIT: miałam szczęście. Z uszlachetniania cebuli wpadły młotki za pierwszym podejściem.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lipca 2018
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mnie chyba na otarcie łez po deskorolkach wypadło gniazdo rudzika:inlove: a ze skrzynki latająca słonica idę prostą drogą do różowego masła;)
     
  9. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    damy radę i bez nich nie płaczemy luzik:D

    .
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Pewnie szkoda ocząt pięknych naszych,zwykłe deskorolki kurzą sie w pasku ale czerwone może bym wystawiła czasamixD
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dobrze, że w czasie ewentu żeś nie zawołała, że Ci się marzy czerwona deskorolka, bo do salamander jakoś się doczołgałam, ale jednak ewentowa deskorolka to poza moim zasięgiem była, chyba, że taką chcesz. Będzie pasowała do czerwonego kapturka. :pxD

    [​IMG]
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Elu dokładnie taką kiedyś miałam,teraz chyba bym się nie odważyła używać,w głowie się kręci i bez jazdy na takim urządzeniu.

    Uwielbiam czerwień więc będzie pasować na pewno;)xD[​IMG]

    Juz pojawiły się zielone ale zaraz będą dojrzewały,to taka moja farma w domowym zaciszu:inlove:
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    piekną masz farme :)a jakie zdrowe juz widze te pomidorki :Dpyszniutkie
    dobry wieczór :)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Musze dosiać żurawinę, agrest i coś jeszcze:p Tylko pytanie, co najlepiej siać na deski i młotki.. Reszty mam prawie 20 tys.xD No dobra, roślin nie:p
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lipca 2018
    kalinamala, agucha31 oraz brzustinka lubią to.
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na deskorolce masz rację, lepiej nie próbować, ale mnie ostatnio zafascynowały hulajnogi, szczególnie te elektryczne, jest się czego złapać, no i czerwone też są.;)xD

    [​IMG]


    Cudne. :D Też kiedyś hodowałam koktajlowe na balkonie, ale w tym roku wstyd się przyznać, ale balkon mam bardziej kamienny.:(
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    A co zmieniasz Vertulino na mniejsze kółeczka?

    [​IMG]

    Japoński ,kamienny też ładny:D
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mijają mnie te małe kółeczka, może Veturillo rozszerzy ofertę.:pxD
    Ładny, ale ja jednak lubię kwiaty.:D
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ostatnio widziałam u nas na podwórku jak matka za trzylatkiem na takich kółeczkach pomykałaxDxDxD
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Już wiem dlaczego te hulajnogi tak bardzo mi się podobają.:pxD
    Dzień dobry.:D
     
  20. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    A co tu tak pusto? Wszyscy siły przed kolejnym eventem zbierają?;)xD

    A pogoda w końcu zaczyna sie poprawiać i słoneczko coraz częściej chmurki przegania:D

    Dobry wszystkim:)