panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    moi bardzo dobrze :) codziennie dostaje 7-9 prezentów, sama wysyłam 7 i zwykle mam "zaległości" ;)
     
  2. tosia

    tosia Nadzorca forum

    u mnie to zależy ale ostatnio z 7 dostanę (byle nie zapeszyć), sama też tyle wysyłam, może by było więcej gdybym np. mogła 20 wysłać czyli tyle ile max może każdy otrzymać:)wtedy byłoby uczciwie i bez zaległości a tak to różnie bywa:)

    Zerknęłam na puchar, kurcze trzymam kciuki za k.tynka. musi to wygrać, tyle towaru a gdzie tam koniec;):D


    a widziałyście Zgadulę? O wielbłądach to wiadomo ale ciekawe ile SP trzeba będzie zużyć:sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 21 listopada 2016
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jeszcze o SP nie myślę, zaczęłam mielić tylko pasze dla garbusów i już szykuje klatki dla nich, bo najpierw to trzeba ich naprodukować parę dobrych setek.... a to chce jeść.... xD
    oczywiście wielbłądy na targu już ponad 10000
     
  4. tosia

    tosia Nadzorca forum

    ja na razie puściłam SP hurtem, na bahamie wymiele te sreberka, to dorobię paszy dla garbusków, kupić nie kupię bo drogo garbus jeszcze po 8tys a pasza 4700, pare garbusków mam w stodole ale będę musiała wystawić całe pole,hmmm
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja tam myślę o 2 łąkach z garbusami, ale pięknie będą wyglądać :)
    mam trochę ponad 350, a cały czas się w menażerii robią razem z jedną cz.pandą
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jeśli to co w ZZ napisane, prawdą jest, że ten event wielbłądzi podobny będzie do żabiego, to Sp nie będzie potrzebne. U mnie na targu wielbłądów już nie ma i kończą się niskie kolorki. :)
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Zebrałam żółtą kalię ze wszystkich pól i dostałam o 11 mniej niż zwykle .
    Brakuje mi 27 srebrnych papierków . Sąsiedzi u mnie nie zawodzą , są stali i niezawodni .
    Ale tych prezentów jest za mało według mnie - na czas ewentów powinna być większa pula do wysłania .
    Z 1000 w topie wyleciałam , ale w drugim jeszcze jestem .
    U mnie w menażerii też wielbłądy stoją .
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    już nie pamietam, czy była SP potrzebna, pamietam, że pierwszy raz zarobiłam na sprzedawaniu zwierzaków. A kolorwych wielbładów takich śrenich i niskich mam trochę (nie zeby jakoś dużo), mimo że zrobiłam kawałek misji.
    ---------------------------
    teraz z 4 łąk żółtej na małych wypadło 33 rosy a z klombu - chociaż miał teoretycznie gorsze rośliny wypadło aż 14 :)
    dalej posiałam żółtą ale na dużych polach, zobaczymy :)
    i oczywiście jeden klombik, tym razem malutki xD
     
  9. tosia

    tosia Nadzorca forum

    właśnie ja na żabkach też zarobiłam ale sp potrzebowałam mimo wszystko, wtedy jeszcze miałam sporo tego dobra, teraz to zaczęłam kombinować skąd, jak itd:)muszę misje podgonić...a święta za pasem, już nie mogę sie doczekać zmiany dekoracji na farmie i tej świątecznej atmosfery:inlove::music:
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a to tak będzie? :inlove:
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ciekawe, czy znajdziemy jakieś prawidłowości. :) Ja oprócz tej zmienności dobowej, jakoś nie mogę nic znaleźć.
    U mnie rekord padł na wyspie - 4 , a w sumie 43 szt. Jeszcze tylko 31 sreberek brakuje. :D
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to u mnie teraz brakuje 306 rosy, moje liczydło mi napisało, że będę zbierać rosę (wg średniego wypadania od początku eventu) jeszcze 35,5 godziny...
     
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D Bo resztę świstak zawija;) widać na wyspę sie przeprowadził.
    Masakra z tym eventem:cry:Brak mi już pomysłów:cry:
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ale na teksty pomysły masz świetne, uśmiałam się jak rzadko kiedy xDxDxDxDxD
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie 3 zasiewy i powinien być koniec , bo teraz z zasiewu robię 9 papierków .
    Witaj , a ile Tobie brakuje ?
     
  16. tosia

    tosia Nadzorca forum

    tak na zimę zawsze zmieniają dekorację, ładnie wtedy wygląda farma, mi sie zawsze ten czas najbardziej podoba, zresztą całą grudniową atmosferą uwielbiam:inlove:
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Fajnie jest i te sygnatury świąteczne - super .
    Jeszcze z ewentami by mogli dać na wstrzymanie i byłoby git .
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    pięknie wszystko i dekoracje i atmosfera i prezenty i ..... ale czy to jest najważniejsze ;)
    Najważniejsze przemilczę ;) a przewrotnie napiszę, ze jakby nie było eventów to co byśmy tu robili xDxDxD nikt by się ani na farmę ani na forum nie zalogował

    Ewcia sugerujesz jakąś zimową sukienkę?
     
    Ostatnie edytowanie: 21 listopada 2016
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja nie mówię , że w ogóle nie ma być ewentów w okresie świątecznym , ale jak dadzą znowu taki jak ten - kto będzie przed świętami siedział tyle na farmie , o samych świętach już nie wspomnę .
    A kieckę zimową już mam .
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Świstak to się tak uwinął , że z listy TOP też zwinął. xDxDxD

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 21 listopada 2016