panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Iza - gratuluję numeru postu:D

    Zbiór z wyspy o 13.20 (jak na razie skończyłem na 18/75 po lewej) a z farmy 13.03. Konewek 1316/1650 do wszystkich zadań, toreb koniec, białek też zaraz.
     
  2. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    sieję eventówkę na wyspie i w lesie tropikalnym, a na wodospadach na połowie pól...

    brakuje jeszcze 1 niesamowita niebieska perła i 1500 eventówki do ośmiornic... zdążę :D
    zadań z lewego rzędu nie ruszam :(
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2018
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Do pnącza wyspowego brak około 4 tys. gwiazdy, na luzie:D A pereł mam o 4 za dużo jak na razie:p Na pnącze rzecz jasna;)

    A ja głupi na małych siałem...
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2018
  4. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Też wstałam - i raptem tylko 5,5h było tego snu bo;
    ...wstawaj trzeba siać - było zaraz po przebudzeniu no i się zerwałam do tego siania :D
    Ale już niedługo i już bardzo niedaleko - jeszcze tylko trochę cierpliwości a potem...
    Nooo... cały miesiąc o_O:eek: - ej , no to chyba niemożliwe-.-
    bo to nawet dla mnie będzie za wiele - uwielbiam siać ale wolę mieć wybór co i kiedy, a tak z konieczności to już mi się to mniej podoba
    No nie czytałam od kilku dni zgaduli i nie wiem jakie atrakcje się na farmie jeszcze szykują, ale coś czuję że ten piłkarski to mi do gustu nie przypadnie:sleepy::oops: - tak długo jedną i tą samą roślinkę wysiewać to może być ...ciężko :(:cry::cry:
    Aż pójdę zobaczyć na własne oczy bo jednak nie dowierzam :wuerg:
    Miłego dnia :)
    Gratulacje dla Izy - tyle piątek za jednym zamachem:);)
    A ja też mam pewne skromne osiągnięcie i się pochwalę , a czemu nie - na Bahamie dziś wskoczył mi 300lvl :inlove::D
    - od powrotu do gry przeszłam ich 153 w ciągu 237dni (dokładnie tak wskazuje moja seria nieprzerwanego logowania - podczas tego ostatniego ,,trzęsienia,, na farmie jakoś mi ocalało to logowanie , choć co niektórzy podobno utracili ciągłość):)
    ale teraz to już będzie coraz bardziej pod górę więc...gdzieś tam jeszcze może da radę dojść :DxD
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zmarł Roman Kłosowski:cry::cry::cry:
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gratulacje wielkie pokonałaś kolejny próg a to sie najbardziej liczy.:inlove:
    Sama tez dziekuję trafiłam w piątki ,druga Basia zauważyłaxD


    Odchodzi pokolenie Czterdziestolatka,niestety.:cry:
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Moje pokolenie pamięta go głównie z "Niani" z Agnieszką Dygant:cry:
     
    kalinamala, agucha31 oraz brzustinka lubią to.
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    A stworzył wiele ciekawych postaci np. w Hydrozagadce;)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki za info:) A tak poza tym - jeszcze 7 ZB i 8 farmarków i zostaną do zrobienia tylko misje na wodospadach:D
     
    kalinamala, agucha31 oraz brzustinka lubią to.
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    też macie utylizator na placu w mieście?
    bardzo się zdziwilam
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ja nie mam

    U Was też tak leje?
     
  12. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    raczej małe szanse, coś się poskubie, a cmj jest za drogi heheh, zresztą ostatnio mam mega olew na jakiekolwiek eventy, zawsze tak mam jak są mistrzostwa w piłce nożnej heheh euro czy world :) jeden pies :D
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kalinamala - robisz całość? Ja nie:p


    Koniec tuż, tuż:D
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2018
  14. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    sprawdziłem i do pnącza z wymaganymi itemami brakuje mi 3300 roślinek i 400 konewek a obecnie mam 261 roślinek i 25 konewek :D oki zostawiam roślinki na dwóch łąkach, dzika i leśna :D na głównej mam koniki i strusie i rancza rodeo oraz fabryki strusich jaj :)

    w pasku się kiszą jakieś zagadkowe później powystawiam :D najważniejsze to 1000 roślinek i 250 konewek i będzie pnącze, a itemy hmm, no zobaczymy trochę czasu jeszcze jest :D

    jutro 2 zbiory w środę jeden :) no chyba że jutro posieję popołudniu z super nawozem hehehe

    __

    sprawdziłem, i z super nawozem dam radę extra :D
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2018
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Wstajemy śpioszki .xD
    Piękny dzień , słonko świeci , ptaszki śpiewają . xD
    Miłego wtorku wszystkim życzę .xD
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Witaj Ewuniu,
    ptaszki śpiewają ,ale u nas deszczyk wisi w powietrzu i na szczęście trochę się ochłodziło,bo wczoraj było duszno,że nie dało się oddychać;)
    Miłego wtorku
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wstajemy, wstajemy, ptaki kwiatają.:D
    A co Was budzi? U mnie takie cudo śpiewa pod okienkiem.:D


    Ktoś zna tego przystojniaka?
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    W Bydgoszczy popadało 2 dni temu , ale to wszystko za mało , strasznie sucho jest ..:(

    U mnie za oknem sroki się kłucą co rano , ale o co , to tylko one wiedzą .xD
     
  19. 92weronika

    92weronika Baron forum

    Dzień dobry, dzień dobry. Deszczowe Opole wita :)
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Z okna widzę staw z kaczkami rożnej maści,krzyżówki kwa, kwa,łyski a sporadycznie mandarynki(kaczki oczywiście),mewy,kawki zjeżdżające po blaszanym dachu na pazurach i wrony.Co mnie budzi?Nie wiem coś co wydaje dźwięk cii cii.:p