panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    xD to jest znak że miałeś leżeć i pachnieć póki procentów nie wygrałeś xD
    ja mam prawie to samo - różnica polega na tym, że o te procenty to u mnie trudno nawet poza eventami

    musisz odpocząć :p - koniecznie xD
    udanej wizyty tam gdzieś pojechała :D
    .......
    cioteczkę coś wzięło, wyjechała miejmy nadzieję że wróci spokojniejsza :D

    Gratuluję poziomów, no mówiłam że na spokojnie spacerkiem mnie dogonicie lada moment xD

    Dobry :)
     
  2. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    No jak Was tu poczytałam to najpierw do stodoły pobiegłam coby zobaczyć ile tego zwierza mam
    Jak zobaczyłam to... z lekka mnie zdziwiło:wuerg:
    aż w końcu sobie rzekłam; hakuna matata
    Co ja się będę przejmować - i tak nie lubię przecież tych hodowlanych:DxD:cry:
     
  3. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    dziękuje się zrobił sam:)

    zwierzaki potrzebne pomału hoduję zbyt wiele ich nie mam ale myślę, że wystarczy


    .
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A chciałbyś? ;)xD
    Nie nada się, co prawda jedna rodzina ale Felis leo, czy też Panthera leo to nie to samo co Felis catus.:)
    Chociaż niektórzy mają marzenia ....

    [​IMG]

    Zwierzaki to nie problem, jak będziesz chciała, to wystawisz zagrody i się uhodują.
    Niedźwiedzi i kotów mam około połowy tego co Zosia, a myszy połowę połowy, myślę, że spokojnie starczy. a jak nie to się dokupi, w ZZ już dawno było, że będą potrzebne więc nie sądzę, żeby ceny jakoś drastycznie poszły w górę. :)
     
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    w sówce masz ogólne info o to co pytałaś, powtarzam ogólne, także spokojnie :) jak coś jestem do dyspozycji w miarę możliwości czasowych :D
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Uff, niezbyt lubię wystawiać zagrody, a właśnie przeczytałam w ZZ, że po tych myszokotach będą potrzebne pandy, pawie i kameleony,
    a u mnie liczby zatrważające, a pawie to raczej w Łazienkach są a nie na mojej farmie. xD.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2018
  7. adikab

    adikab Ekspert forum

    U mnie na targu ani pawi, ani kameleonów nie ma :D Za to niedźwiedzi śpi masa, a w koło nich pełno kotów biega za myszkami :D
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ceny zwierząt które robią jakieś produkty są już bardzo wysokie, więc dużo więcej nie podskoczą

    pasza dla pawi i kameleonów to "bułeczka z masełkiem" ale ta dla pand się strasznie długo robi, co z tego

    że składnik tani jak młyn nie nadąża, wszystko idzie w odstawkę (dobrze że mam jakieś zapasy) i kręcimy papu dla pand

    dziękuję :)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Przedziwnie targ zareagował na te plotki, u mnie też nie ma kameleonów, jest kilka ofert pawi po 53 tys., a pand po 24 tys. SG.
    U mnie pasza na targu droga nie jest, ale się kończy, więc pójdzie w górę. Szczęśliwie paszę dla tych zwierzaków mam.:D
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Paszy dla pand wykupiłam kiedyś jak oszalała na targu więc mam zapas i pandzi też,najgorzej z pawiami bo wszystkie przerobiłam na wachlarze ,ale jest jeszcze trochę czasu więc pójda w ruch wszystkie łąki na zagrody;)
    Wykupiłam wszystkie kameleony po 8 tyś
     
  11. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Ja też nie za bardzo te zagrody wystawiam a pawie... no, te czasem słyszę w mojej łazience - :music: jak młodzi przedobrzą z imprezką
    a może to kaczki tam puszczają - nie wiem bo nie dopytuję ,coby mnie o wścibskość nie posądzali 8) - wolę okulary założyć i udawać że niczego nie dostrzegłam
     
  12. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    nie ma sprawy, więcej info bardziej programowych w sówce, w razie potrzeby wiesz gdzie jestem :D
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Co miałam posiać to posiałam, znaczy kolczoch z maską tiki,
    na farmie zagrody wystawiłam i zmykam do łóżeczka,
    jutro przywiozę Wam trochę Mazur. A teraz dobrej nocy życzę.:D
    ********************
    Muszę jeszcze się pochwalić, przy 18 gierce trafiłam od razu, moje pierwsze 8 skrzynek.:D

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2018
  14. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    Przez BP zaczynam wpadać w manię prześladowcząxD Oni chyba ustawiają misje i eventy w oparciu o mój stan posiadania. Pandy, pawie i kameleony to akurat te stwory, które mi jakoś "wyszły". Nawet miałam je dorabiać po uprzątnięciu myszy i niedźwiedzi. Teraz wręcz muszę. Dziwne, że królików nie dali - jeden się ostał... Może uznali, że za szybko się mnożą i to żadne wyzwanie dla ambitnego farmeraxD Z pandami nie wiem co zrobiłam, zawsze ich miałam bardzo dużo... dziwne... A w ogóle piękny dzień się zaczyna (mieszkam w Rzeszowie). Oby zapowiadał piękny weekend:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2018
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)u mnie pochmurnie mam nadzieję ze po południu sie rozpogodzi na działkę chce mi się pójść :)ale sie Eli trafiło:Dsuper brawo :D ja kopie i kopie tylko jeden skarb sie trafia -.-
    miłej soboty wszystkim życzę :)
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek u mnie słonko świeci ,wczoraj chciała być burza ale jej nie wyszło ;)
    A dziś zaczynamy weekend komunijny dziś jedna jutro druga ,tak ,żeby człowiek nie odwykłxD
     
  17. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Dzien dobry:)
    ze skarbow u mnie zwykle po 6 skrzyneczek wpada:D Pogoda sliczna za oknem:D az szkoda ze do pracy trzeba isc;)
     
  18. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Bingo! Gratulacje :)
    Cieszcie się słonkiem. W przyszłym tygodniu, tylko deszcz i burze :( Na szczęście na farmie zawsze świeci słońce :)
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    gratulacje, pięknie :):):)

    na 25 gier miałam cztery razy po 8 skrzyń, trzy razy za pierwszym a raz za drugim razem, reszta po 6 i 4 ze zdecydowaną przewagą tych po 6 skrzyń
    pnącze wisi i misja skończona :)
     
  20. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    brawo to teraz możesz przystąpić do misji specjalnej, proponuję w euro rtv :)

    ___

    ale tu cisza dzisiaj aż dziwne, wszyscy na grilla pewnie gdzieś poszli i cyfrzak samiuśki sobie siedzi
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2018