panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wiecie co ja już się nie nadaję na grę na eventy
    wszystko mnie drażni [​IMG]

    ***
    Ela no wiesz co z szybkością światła to za mało powiedziane , tak szybko lecisz xD
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Spokojnie... wdech, wydech, wdech, wydech...
    Teraz zjedz kostkę czekolady.
    I ponownie wdech, wydech...
    Pomogło? ;)
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    i ja się dołączam do gratulacji :)
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No właśnie oddechy i wydechy ćwiczę gorzej z czekoladą
    wczoraj to jeszcze była ;)xD
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przez reanimację Agniechy zapomniałam o gratulacjach.
    Elu gratuluję tempa i awansów :)

    Ale jak to?
    Serio? Nie masz zapasu na czarną godzinę?
    Szukałaś dobrze? W lodówce, pod poduszką, w szufladzie z dokumentami?
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    U mnie
    zapasy xD gdzie xD
    wszystko wsio idzie na bieżąco
     
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przyjeżdżaj do mnie :)
    U mnie czekolada potrafi się przeterminować.
    Kupuję tabliczkę lub dwie i potem leży, leży i w końcu ląduje tam, gdzie inne mocno przeterminowane produkty.
    Z bombonierkami jest nieco lepiej, ale też nie wszystkie udaje się pokonać ;)
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dziękuję. :D
    Tempo stałe od jakiegoś czasu, można zegarki regulować.:pxD
    Są u nas tacy co osiągają prędkość większą niż światło.xD
    Jak będę miała chwilę czasu to może coś jeszcze usprawnię w moim perpetuum mobile, ale ostatnio jakoś się nie zanosi, no chyba, ze GT będzie łaskawe.;)xD
    ***********************
    Widzę, że nie pogadam z nikim. Przestawiacie itemy? ;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 10 maja 2018
  9. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Tego się właśnie obawiam najbardziej, że też będę tak miała jak mi już ta 100-tka stuknie i ... nie będę się nadawać na te różne rzeczy.
    Uchowaj Boże bym się tak trzęsła i pięściami waliła o_O - i jeszcze te miny które ani chybi wykoślawią mi zgryza na amen. :eek: O nie. Na takie coś się nie piszę, to już wolę sałatę i rzeżuchę naprzemiennie siać przez najbliższą 5-latkę coby tą 100-tkę odwlec jak najdłużej - może się uda :music:
    Niech ja lepiej będę sobie tu gdzie jestem bo przynajmniej jeszcze się nadaję... choćby do tego rymowania
    ... W radiu śpiewa ktoś piosenkę
    której nie rozumiem słów
    Lecz czy słowa są potrzebne
    - tą muzyką do mnie mów.
    Powiedz do mnie wiatru szumem
    powiedz migotaniem gwiazd
    Nawet jeśli nie zrozumiem
    to powtórzysz jeszcze raz.
    Powiedz do mnie nocy mrokiem
    i tą ciszą która trwa
    Choć się łza zakręci w oku
    nikt nie pozna że to łza
    Chociaż serce bić przestanie
    by inaczej zacząć bić
    Co ma stać się niech się stanie
    - trzeba kochać aby żyć.
    To miało być tak przed zaśnięciem , ale już wszyscy dawno śpią, no to zostawiam Wam na urozmaicenie poranka- mój pewnie będzie dość późny, bo jeszcze trochę trzeba posiedzieć.

    Elu ja także gratuluję - zrazu nie byłam... w temacie, ale w końcu mnie oświeciło:p;)
     
  10. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Dzień dobry śpiochy:D




    Kawa i śniadanko czeka;)

    [​IMG]


    Elu, Zosiu- gratuluję nowych poziomów:D


    A jak Wam idzie szukanie skarbów?;)
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek.
    Dziękuje Justynko za pomoc kaloryczną ,zdrową lekko słodkawą zachętę do wstania z łóżka.
    Zbieram skarby z mieszanymi odczuciami raz nawet trafiłam za pierwszym razem, jednak średnio 5-6;)

    Zosi gratuluję nowego poziomu:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2018
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Smakowicie wygląda, dzięki.:D
    Dziękuję. :D Teraz same się robią. ;)xD
    Drażni Cię? A co? Że kopać trzeba?;)xD
    A ja nieustająco uwielbiam ewenty,
    a takie z mini gierkami szczególnie.:D
    Chciał nie chciał człowiek idzie do przodu, a rzeżucha i sałata daje najwięcej PD/h, więc uważaj.;)xD
    Z sentymentem wspominam moje dochodzenie do 100,
    to był cel do osiągnięcia, zdobycie szczytu, adrenalina, emocje. :DPotem jest inaczej, ale czy źle? Myślę, że nie. Mnie ta gra ciągle bawi, ciągle coś nowego odkrywam, teraz mam swoje malutkie cele i staram się je realizować, najważniejsze robić co się lubi. :D
    Jeden lubi gnać jak szalony, wykorzystywać każdą napotkaną okazję, żeby zdobyć PD, inny woli gromadzić dobra do stodoły z myślą o Topie, jeszcze inny żyje ewentami albo lubi na hamaczku poleżeć i nawet nie sieje między ewentami, a ewenty robi od czasu do czasu, rzecz gustu.
    A na dobry dzień ....
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Basiu gratulacje nowego poziomku:inlove:
    15 gier za mną
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2018
  14. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum


    Witajcie farmerskie pracowite duszki :)
    Za śniadanko dzięki - jeszcze nie jadłam więc się chętnie dosiądę do tych pyszności :inlove::inlove:
    A tam wyżej to już myślałam że ktoś moją fotkę dorwał o_O ( z tych zamierzchłych czasów gdy... jeszcze miałam wiatr we włosach ) ale widzę że jednak to nie ja - po paznokciach poznaję, nigdy takiego koloru nie używałam.
    Co do skarbów to u mnie można by powiedzieć że tak trochę lepiej niż średnio, ale... nadal mi nad farmą Anioły latają i te gałązki zrzucają tak obficie że się w stodole nie mieszczą :D. Tak więc na tej farmie wiele przeróżnych ,,skarbów,, się kryje i czasem nawet bez szukania same nam w ręce wpadają :inlove: To lubię :D
    Elu może sałata z rzeżuchą daje najwięcej na h ale przy zbiorze 4/5 x na dobę bardzo skutecznie spowalnia owe PD :DxD:cry:
    No dobrze, tak poważniej to nie spieszy mi się lecz nie znaczy , że mi nie zależy - w słowie ...olewać zawsze dodaję literkę p na początku ;) Gram jednak głównie dla ewentów - po prostu je uwielbiam i tylko hodowlane nie mają u mnie wzięcia , chociaż już chyba ze dwa udało mi się zrobić tak mimochodem - trzeba mieć dużo tej SP a mam raczej średnio.
    Zresztą cała gospodarka jest na takim średnio średnim poziomie,ale to mi wystarcza - najważniejsza wszak jest owa radość którą można czerpać z gry :D W żadne frustracje nie wpadam i nawet jak jakieś kataklizmy nawiedzają farmę to je spokojnie przeczekuję bo wiem że to jeszcze nie Armagedon - ten dla mnie będzie dopiero wtedy, gdy gra przestanie być darmowa, ale mam nadzieję że tak się nigdy nie stanie:);)
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też uwielbiam i to one pchały mnie, żeby mieć wyższy poziom i lepiej sobie z nimi radzić. Hodowlane są trudniejsze, szczególnie te z odznakami,wtedy nie ma jak pokombinowac, a SP to ciągły problem. Zawsze przed ewentem było odwiedzanie spółdzielni, włażenie na drzewo i buszowanie po świątyni, żeby choć trochę uzupełnić braki. Ostatnio jakimś cudownym sposobem udało mi się zgromadzić niewielką poduszkę bezpieczeństwa więc już i hodowlanych się nie boję.:D
    Pamiętacie ? Hodujemy koty, myszy i niedźwiedzie, pewnie już macie pokaźną gromadkę.xD
     
  16. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    u mnie już ostatnia partia myszy hoduje się na farmie- reszta już zgromadzona w wystarczającej ilości;)xD
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie też najgorzej z myszami, ciągle hoduję i jakoś słabo przybywa, podejrzewam, że koty je podżerają. ;)xD
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a u mnie kotów najmniej i jeszcze je ze 4 razy wstawię, najwiecej miśków ponad 1200, ale one okupują leśną i menazerie w kolorowych zagrodach i chociaż długo rosną to jak stoją od ponad 2 tygodni cały czas to ich przybyło trochę
     
  19. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    jakoś tego nie odczuwam
    to łgarstwo !
    jeden jest do dyspozycji jakby co
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    taki Wielki Królewski? ;)