panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie ewent robi się sam, jak sobie przypomnę to zbieram, 11 tańców mam za sobą, a przed sobą któż to wie.;)xD
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to tak jak u mnie, tylko sieje co 3:36 albo co 4:00 godziny i tyle, na wyspie zwierzaki robią obornik, ale tej roślinie nie przeszkadza że to qpa od tropikalnych zwierzaków ;)
    na noc miałam marzankę i nawet nieźle wypadło ok. 90 z trzech łąk i trzech menażerii
     
  3. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    u mnie w tropikach głownie drzewa rosną zwierzęta na nie całej 1 łące i z gpą
    nie wyrabiają na potrzeby elektrycznej gwiazdy wiec ta głownie 4 godz rośnie

    .
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    moje wodospady są obstawione sandalowcami i XXL-kami żeby równo rosły i tam stoją magazyny, ale teraz nadrabiam braki w tropikalnych zwierzakach i co parę godzin wpada 82 sztuki do stodoly plus to co z menażerii (lwy, nosorożce, żyrafy, aksolotle, kolibry i inne homary i kraby) :)
     
  5. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    u mnie tez drzewa w tropikach- a qpę kupuję- niedroga jest jak na czas trwania eventu;)
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    pojęcie niedroga jest względne ;) u mnie już ponad 200 to nie jest wcale taka tania jak się sieje na małych polach
    ale pewnie masz rację, na co trzymać te SG....
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też posadziłam drzewa i nie chce mi się zdejmować, póki nie ma konieczności, mam spokojny zbiór dwa razy dziennie razem z itemami, a nawozu nie kupuję, bo widać niegrzeczna byłam i pomimo, że oferty jakieś są ale dla mnie niewidoczne.:(
    Jakby się ktoś pytał to wszystkie ciasteczka z komputera wyjadłam.:pxD
     
  8. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    u mnie dopiero zaczyna dochodzic do 180 sg...i jak przypomnę sobie poprzednie eventy gdzie cena dobrze 1000 sg przekraczała- to uważam, że ta jest tania;) a jednak oszczędność czasu troszki jest;)

    A dobre były?xD
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a chociaż dobre były? te ciasteczka znaczy....

    wszyscy zbierają owoce na dożynki, tylko ja taka jakaś niepozbierana....
     
  10. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    i wszyscy zbierają sg...a ja je nadal roztrwaniamxDxDxD

    ale co tam- ja nie patrzę na wszystkich tylko na siebie;):)
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie zbieram SG potrafię wydać 50 mln w jednej chwili, ale tak dość rozsądnie je wydaję - przynajmniej tak mi się wydaje
    są nowe drzewa i dwie misje z czego jedna z falstartu z lutego, bo dostałam ją prawie całą wypełnioną
     
  12. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Przepraszam, że się wcinam, ale mam problem z nowymi misjami, a moderacja nie odpisuje.... U mnie misja piżama party była w większości wykonana (tak pokazywało), a patrzałam, że nagród mi nie dopisało... Chciałabym zapytać, czy u Was też tak jest, czy tylko na mojej farmie jakiś złodziejszek grasuje???
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie sprawdzałam czy dopisało, ale zaraz zobaczę i napisze

    drzewka z czwartego zadania mi dopisało :) a to najważniejsze bo to nowe drzewka

    a przelogowałaś się?
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Moderacja odpisuje, ale też nie jest kajdankami do kompa przywiązana ;)
    Czasami potrzebujemy kilku minut, żeby znaleźć odpowiedź i ją napisać :)
     
  15. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Przelogowałam, ale być może tak, jak pisze Mod Zła - już zrobiłam te zadania podczas przedwczesnego startu misji a nie pamiętam.... a teraz wejściówki wydane i co? Szkoda, tak chciałam pokręcić kołem :p
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dla mnie były ważne tylko drzewka i to sprawdziłam, dostałam z każdej misji po sześć, reszty to ja na pamięć nie umiem ile czego mam
     
  17. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no tak magiczne papierosy z filtrem antyzwierzecym :D
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Trochę przeterminowane.xD
    Ale potem była kawa w doborowym towarzystwie.:D
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a ja właśnie odpaliłem pnącze :)
    ale nie umiem zrobić screena na tablecie...
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Gratki, wierzę bez screena.:D
    Ale, że nie ma klawisza prtsc, czy painta?
    Ja dopiero w połowie i o dziwo trzyma mnie roślina a nie wypadajki.xD