panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jakby tak się dało grupowo, to miałybyśmy razem szansę :)
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja wiem , że jesteś bogata , tylko tak ściemniasz .
    Bo ja to bidna jestem , nawet na sałatę nie mam - chyba zamknę farmę , usiądę przed bankiem i ........ jakoś zarobię .
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Kurcze ja nie wiem jak ja to przeżyję jak wygram te 10 sztuk SP ;) albo jeszcze przez nieostrożność wrzucę o jedno listko sałaty za dużo i ugram cjm dodatkowo xD Nie wiem no ,nie wiem jak, toż to szok będzie i trauma na całe farmerskie życie xD:cry:
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ale sława jaka - normalnie celebrytka .
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O żesz a o tym to nie pomyślałam :D ach! kurza stopa a ja taka nieuczesana i stare gumiaki mom ;)xD
     
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    tak i waży 40kg, czy chcesz go na 2 tygodnie????
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    gumiaki podrzucę , a fryzjera można zamówić do domu .
     
  8. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    jak bidna, jaka bidna??????xDxDxDxD.
    Bidna to ja jestem.....:):):):)
     
  9. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    oooo jakieeeee piekneeeeeee
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dobra , obie jesteśmy bidne - trzeba coś z tym zrobić . Tylko za Chiny nie wiem co . :p
     
  11. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    nie poddawać się i tylexDxDxDxDxD
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wiecie co kochani ja myślę że my wszystkie bidne ;) jak by tak razem można było do tego ''topu'' tak rodzinnie i w grupie to my z minuty startu topu już na samym szczycie jesteśmy [​IMG]
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    bardzo mi się podoba na odległość, ale ja się bardzo boje psów, i dużych i małych
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kto się poddaje - ja nie i może dlatego jeszcze tu jestem .
     
  15. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Dzień dobry :D
    Kurczę no, musisz mi teraz monitor wyczyścić ;) xD


    A teraz o dożynkach :D Nie wiem, jakie emocje były przy wcześniejszych edycjach, ale myślę, że teraz też może być ciekawie ;) Zdziwiłem się, że pnącze (w stosunku do itemów) jest takie dobre - ponad 10000 PD dostaniemy dodatkowo (za itemy na dobę 4800 PD/TPD, za pnącze 15000 PD i TPD i garść SG/24h - kurczę, przez mój zmysł matematyka-informatyka chciałem zrobić nawias, żeby zawrzeć treść o pnączu xD Chyba za dużo liczenia :oops:). Mnie się podoba, lekkie czyszczenie stodół ;)
    Jeszcze inna sprawa: czekałem na ogłoszenie dożynkowe, więc nie kończyłem misji z pucharami. A jako że miałem 40000 cebuli (ahh te wypadajki xD), to skończyłem Wystawę, o, proszę :D
    [​IMG]
    Teraz się skupię na zawodach rolniczych :D Ale to chyba po dożynkach, jak ceny wrócą do współczynnika 0,2-0,25 xD


    W TOP-ie nie startuję, mnie nie będziecie kibicować, przykro mi :p xD
    Z ciekawości i z faktu, że mam weekend (w końcu!), to zrobię sobie inwentaryzację i zobaczę mój dokładny stan stodoły :D


    A nowe misje... nie miałem kaczek i owiec xD Ale ceny to były okropne o_O


    Agnieszko, przesyłam przez płot maliny do ugotowania i miód :D
     
  16. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    co Ty, on jest słodziak, zaliże na śmierć:):):):):)
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    gratuluję :)

    on pewnie się nie będzie mnie bał, ale ja będę się bała i nawet nie wejdę do pomieszczenia gdzie on będzie....
    mam straszny uraz, boje się i już
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratuluję .
    Wygląda jak słodziak .
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    I straszny pieszczoch. Wystarczy raz go podrapać za uchem i potem będzie tyrpał nosem, żeby o nim nie zapominać ;)
     
  20. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No to jest co świętować!!!