panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :D
    Kawa z serduszkiem, ho, ho :inlove:
    Nie wiem co ja mam jeszcze, ale u mnie cebula
    na superpolach - 54.36
    z wodą - 41.58
    z wodą i nawozem - 37.21
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jak rano przeczytałam 54:36 to sobie myślę, że długo i że 7 już minęła, a moja cebula nie wysiana xD więc wysiałam jedno pole i widzę 38:06...
    mam włączone wczesne dojrzewanie, miłość ekologiczna, miłość do SN, i tak rozumuję, że ta miłość do SN działa tylko jak ta cebulę podleje SN.....
    a może jeszcze mogę coś na drzewie włączyć?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2016
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Sprawdziłam, mam jeszcze miłość do wody. :)
     
  4. tosia

    tosia Nadzorca forum

    Dzień dobry:)
    Dobrze, że poczytałam posty z wczoraj, bo kompletnie zapomniałam o goździkach na super polach, które rosną z wodą i zwykłym nawozem 46 z groszem i dziś jak wrócę to muszę je posadzić:sleepy::sleepy:aby na piątek były na wypadajki, ehh a już myślałam że uzupełnię stodołę:sleepy::sleepy:
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mam miłośc do wody ale muszę włączyć, dzięki za kawałek wiedzy :)

    a sprawdzałaś może ile rośnie miechunka na super polach z woda i nawozem?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2016
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    U mnie cebula też tyle rośnie 37, 21 i właśnie ją posiałam , ale na niecałych 2 polach . Na leśnej polanie zagrody stoją .
    Na wyspie melon , wielbłądy i drzewa .
    Zosiu posty połącz , bo masz 1 pod 2 .
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a melon ile rośnie na super polach z woda i nawozem?
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Melon z dodatkami - woda i nawóz rośnie 46,05 .
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Melon - superpola 64 / z wodą 51.12/ z wodą i nawozem 46.05
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A wiecie , że dzisiaj dzień wiedzmy - szkoda , że nie w piątek - byśmy poczarowały i ewent w 5 min. skończony .
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    co za zgodność :) a miechunka???? :cry: bo melona nie mam jeszcze odblokowanego i musiałabym przejść na nast poziom na wyspie, pewnie zaraz to się stanie, ale jeszcze chwila.... no i zbieram banany na ogród...

    i tak szybko te koty zrobiłaś, bez czarowania... no tak, ale Ty pewnie myślisz już do przodu o nast. piątku...
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Posiałam dzisiaj , dlatego wiem - a miechunka - nie wiem .
    popatrzałam w stodole , mam 6 wiertarek , ale desek tylko 4000 , a potrzeba 6000 , żeby menażerię rozbudować na wyspie ,
    na farmie już rozbudowałam .
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tez na farmie rozbudowałam, a na wyspie zbieram zwierzaki, bo deski już mam, ale jeszcze wiertarek nie mam i dlatego pomyślałam, że postawie ogrody na wyspie i farmie takie podstawowe, to tam za dużo zysku powierzchni nie będzie, ale może wiertarek wyleci więcej. Więc zbieram ZB i gwiazdki :)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Warto , bo jak się rozbuduje to mamy 8 zagród .
    Miechunka z wodą i nawozem rosnie 31,41 .- bez dodatków 46 .
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dziękuję :inlove:
     
  16. tosia

    tosia Nadzorca forum

    miechunka 31:41 tyle rośnie z woda i nawozem:)u mnie to najwyższa roślinka:)wróciłam i robię przemeblowanie farmy;)
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki za wiedzę :) i powodzenia w demolce farmy xD
     
  18. tosia

    tosia Nadzorca forum

    trochę mnie to drażni ta demolka, bo nie wiem jak wszystko pogodzić event z uzupełnianiem stodoły i na kolejny event się przygotować, no ale zobaczymy co z tego będzie, jeszcze nie wiem czy będę w przyszłym tyg dostępna na farmie, więc aż tak się nie angażuję w dożynki ale na wszelki wypadek szkoda by było całkiem odpuścić;):)
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a ja właśnie znowu mam plus PD i nie posieje tych roślin na wypadajki dziś, tylko w piątek rano i znów trzeba zdobyć trochę SN żeby posiać coś ekspresowego, ale nie narzekam, bo przy okazji wpadną gwiazdki :)


    ---------------------
    zauwazyłam na dwóch ostatnich BB, że u mnie jakieś trochę wyższe zwierzaki się klonują pod koniec BB, więc wstawiłam jeszcze trochę kotów i kukułek
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2016
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja o tym piątku myślę , bo dożynki się zaczynają .