panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    my najczęściej gramy w 3 czasem w 2 osoby
     
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Troszkę tak a jak w gronie znajdzie się jakiś osiłek troszkę bardziej niż troszkę ale zabawa fajna :)
    Liczy się refleks i spostrzegawczość i nie męczy umysłu :)
     
  3. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Dzień dobry :D
    Ja znam! Ja! :D
    Ale niezbyt na mój refleks jest xD, aczkolwiek śmiechu mnóstwo, prawda :D Albo chwile, kiedy się patrzy na te karty i "czy one są takie same, czy nie..." xD
    No tak powiem Ci, że niezbyt xD Bo jakoś przedmiot z Linuxem leży trochę odłogiem teraz sobie i mam bardziej podejście, żeby go zaliczyć xD Wolę się skupić na matmach, które bardzo ciężko zdać :) Ale kiedyś poczytam, na pewno!
    Gratuluję! :D Mnie by się już dawno odechciało xD
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a ktoś czytał ten ostatni post w zgaduli? #17184
    bo tam jest napisane 75000x przy zwierzętach i 50000x przy roślinach - znaczy się tyle sztuk trzeba? czy to jest wartość.... bo ja nie rozumiem....
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Są kotki różowe , a pisałam , że uparta jestem i konsekwentna w swoich dążeniach - a to dowód .
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a poidełka skąd miałaś tak szybko? jesteś błyskawica :)
    już wiem, miałaś nierozpakowane skrzynki z narzędziami ;)
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    To pewnie tak do "siania paniki " dali w obrazkach tyle roślin i zwierząt . Kiedyś też podobne były liczby a w ostateczności wcale tak nie było . No mam nadzieje ;)

    Gratuluje Ewuś będziesz miała czym się zachwycać na farmie . Fajnie wyglądają te różowe kotki :)
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Z misji wyciągnęłam , muszę mieć bodziec i wtedy już idzie .
    Dzięki Aga .
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    w misjach są same poidełka?
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No gdzie - skrzynki są , a w nich poidełka .A widziałyście , że bez BB zdobyłam
    drugiego kociaka . Przy BB same cofki miałam .
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    naprawdę to szybko zrobiłaś :)
    ja mam stresa, ze jak zacznę klonować jakieś wyższe koty w czasie BB to będą same cofki, nie mam żadnego pozytywnego doświadczenia w klonowaniu wyższych kolorowych, a nie mam aż tyle tych kotów ani SP żeby się bawić w zgadywankę
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja właśnie dlatego dzisiaj wsadziłam koty do oaz , bez BB , lepsze efekty miałam .
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ale więcej wsadziłaś kotów do oazy ode mnie, ja dużo sprzedałam, ale można jeszcze trochę nastawić
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja nie sprzedawałam tym razem , ale co chciałam to mam i to się liczy - zarobić można zawsze .
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A mnie coś nie lubią wysokie klony, miksy a BB tylko czasami:oops:
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To wiele tłumaczy. Ale i tak jak się gra do takiej liczby, to w późniejszym etapie wiele kart jest za darmo, albo prawie darmo. Dla nas to by było trochę za łatwe. No ale ja się obracam w gronie zapaleńców i dla nas mało jest trudnych gier :)
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja bym chciała skończyć ta misję z kotami jak się pojawi, ale podejrzewam, ze stanę na 7 zadaniu i nie drgnę, no może 8 zacznę. Nie mam żadnego parcia na różowości, choć mam kilka takich zagródek. Podziwiam, ze Tobie się chciało robić samej te różowe koty :)
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tomek , bo trzeba dużo cierpliwości , sp i zwierząt , żeby osiągnąć co się chce .
    Ambitna jestem .
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to na pewno :inlove:
    ale to jest dla mnie za dużo nerwów, jak w niedzielę mi wyszło parę cofek tak pod rząd, to zamknęłam komputer, to nie jest na moje słabe nerwy

    ------------------
    a za chwilkę za "podaj cukier" dostanę 26400 PD a nie 8000 :)
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Brawo Ty !!!!!!