panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Wreszcie udało mi się mozolnie nazbierać 500 gwiazdek:D i mam mały dylemat co odkryć:music: menażerię czy manufakturę :music:...
    Chyba jednak menażerię, a Wy co radzicie?:music:
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    no jasne, że menażerię i wstaw tam wszystkie neony i róże i będziesz miał ponad 20 zwierzaków za jednym zamachem :) (po lekkim rozbudowaniu tej menażerii)
    u mnie tak już 3 tydzień stoi (4 neony i 2 pom. żaby)

    Tosia, i w końcu co robisz? bo chyba nie wpadłaś w panikę? xD
     
    Ostatnie edytowanie: 13 listopada 2016
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja tez mam menażerię i jestem bardzo zadowolona . niestety jeszcze nie mam rozbudowanej do końca .
     
  4. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Dzięki:) Właśnie tak zrobię;)
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja tez tylko o 2 sloty powiększyłam, bo brak zwierząt ciągły, mimo, ze menażeria stoi cały czas, często wszystkie pola są zastawione klatkami, a zwierzaki się wolno robią...
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie brak wiertarek i narzędzi - na ostatnią rozbudowę potrzeba 12 wiertarek - mam połowę na razie .
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja mam 4 dopiero , po tej pierwszej rozbudowie, ale jest szansa, ze z drzewa ja kilkanaście dni zgarnę kolejny magazyn (mam 345 gwiazdek i dość szybko przyrasta ich liczba - robię dużo misji) i wtedy wiertarki zaczna lepiej lecieć
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A narzędzi tyle masz ? Bo mi desek brakuje na rozbudowę .
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mam ok 7000 desek
    --------------
    dobrego wieczorku :)
    zmykam pograć do sąsiadów ;)
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Miłego grania .
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pograj z nami potem:p Naucz mnie od nowa:D
     
  12. bulabar

    bulabar Forumowy żółtodziób

    Witam i mam pytanie... czy cerber jest do kupienia w sklepie u Jacka
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj !
    Tak z tego co pamiętam .
     
  14. tosia

    tosia Nadzorca forum

    hehe, Ty się śmiej, naprawdę spanikowałam rano jak zobaczyłam zgadulę ale potem na spokojnie zaczęłam przeglądać targ, może ktoś zera zapomni;) kręcę SP na zmianę z paszą zwykłą;)uzupełniam stodołę;)drzewka wystawiłam na polance i zbieram owocki, na dwóch innych na razie sieję a jak pasza się ukręci, to zwierzaki wystawię;)


    miłego grania:) ja idę robić topielce Ewy;)

    Ewcia a jak tam twoje różowe zagródki?;):D
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Z cukrem , keczupem czy śmietanką to jadłam, ale z łososiem to jeszcze nie .
    Ale jak mówisz że niebo w gębie to Ci wierzę :)

    Pewnie liczy ile przez te panikę włosów se wyszarpała xD

    Tak jest do kupienia w sklepie Jacka za mroczne roślinki i to w ogromnych ilościach . Niedawno go w końcu zakupiłam na pnącze .

    Teraz jest zagadka w zgaduli o zwierzaczku do następnego eventu hodowlanego . Nijak nie potrafię zgadnąć :oops:xD

    Komu udało się coś fajnego różowego zdobyć ? Chwalić się , chcę troszkę pozazdraszczać :D
     
  16. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dobry wieczór ;)
    powróciłam z długiego weekendu (rogali świętomarcińskich sie za Was najadłam - takich prawdziwych certyfikowanych i nawet do domu przywiozłam), forum w miarę ogarnęłam (trochę to zajęło), klonowaniem się zajęłam i evencik w czasie BB zrobić zdążyłam (w miarę tanio i w miarę szybko) ;)

    Wszystkim gratuluję ukończenia, chociaż Wy to już widzę dawno zrobili i zapomnieli ;) I innymi sprawami się zajęli ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 listopada 2016
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Według życzenia - chwalę się :)
    Poza drabinami zdobytymi w nocy mam też różowe koty :D

    Teraz testuję zwierzątka na następny różowy warsztat, bo nie mam pomysłu, jaki chcę, poza kocim, którego mam już połowę :)
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie mam różowych kotów - normalnie wyjdę z siebie i stanę obok . Tak fatalnego BB nie pamiętam .
    Różową koziarnię mam - zrobiłam misję z kukułkami - przynajmniej one mnie nie zawiodły .
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Na pewno fajnie tak samemu zbudować coś różowego , mieć(o) coś zdobyte samemu :) Ja to zaraz widzę moimi gałami[​IMG] ,ile idzie na takie ''cudeńka'' SP .

    Ja to się tak lekko, uparłam na różowe wrony:inlove: i jedną ''wronę czarownicę'' mam, ale nie z klonów , nie ;) wpadła kiedyś z farmerskiego koła :D
    Ogólnie to mało co klonuję i miksuję, jakoś tak za dużo mi się wydaje że idzie SP a klonów jak nie ma tak nie ma . Są dni że trafi się taka wyjątkowa ''bomba'' a są dni że cofka popędza cofkę :cry:
    Pilnuję targu i czekam aż ktoś miły kupi mojego maine coona , kasę muszę odzyskać no ;).

    Mało coś ''za nas'' zjadłaś tych rogalików , nawet nie poczułam dobrze smaku ;)xD
     
  20. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Heh ;) No te rogale bardzo pożywne są - przeciętnie taki jeden to ma 1200 kalorii :wuerg: Ale trzeba przyznać, że pyszne bardzo ;)

    Ja też jakoś różowości nie kręcę - ostatnio SP paszę wydaję na eventach, to na jakieś szaleństwa inne to się jakoś nie porywam. Kilka różowych zagród mam - bo albo z tajemniczych zagród wpadły, albo z koła. No a jak już mam, to przecież nie wyrzucę - niech pracują sobie ;)