panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    taa niejedno 500+ SP wywaliłam i nawet wywaru na zupę z tego nie było

    dawaj więcej argumentów do nie robienia :DxD
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U Was padało, a u mnie napadało, piękna zima, dzień dobry. :D
    Ann ja ewenty robię bez argumentów,
    jak czytam OO, to tylko kolumny czego ode mnie chcą,
    dopiero później czytając forum dowiaduje się,
    że nie warto bo nagrody marne, albo że watro bo fajne pnącze, albo ...
    Takie skrzywienie ewentowe mam. ;)xD
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim .
    melduję się , żeby nie było , że się migam czy cuś .
    Kurcze na szybko przejrzałam stodołę i mam dylemat , bo konie na aukcję poszły i ni mam .
    Robić ewent czy se darować i odpoczywać ?xD
     
  4. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Nie omieszkamxD
    Już zaczęłam- na dodatki i pelerynę materiały mam;) Jeszcze legginsy i bluzka i zacznę klecić do kupyxD
    A no ma, ma;) Nikola ładnie bawi i dogaduje się z dziećmi ale swoje zdanie ma i nie leci na hura za wszystkimi:pxD

    xDxDxD

    Ja to się za pannę młodą przebierałamxD
    Ja tez od wczoraj bardzo pomagamxD
    U mnie też w końcu śnieżek leży:D
    Konie można odhodować;)


    Dobry wszystkim:D
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Masz rację , to chyba robię , tylko jeszcze nie wiem co i jak .xD Czasu na czytanie nie mam kurcze . Proszę o podpowiedź co robić mam , żeby się wyrobić .
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    najpierw siejesz 2500+2000 rośliny i dobrze się postarać to zrobić do północy dziś, potem robisz zadania z części głównej do 15 potem sklep i pocztę tak żeby dojść do przedostatnich zadań i je zrobić i fabrykę do zadania do zadania 5. Może się uda iść na skróty, ale ważne są te zadnia z jasnym serkiem, nie te czerwone serki na planszy (to są itemy), bo one wymagają sporo rośliny i masę wypadajek a to można zrobić na końcu, a te "białe serki" dają co 12 godzin dodatkowe nagrody i dobrze byłoby je odblokować dziś do północy, żeby się 9 razy uaktywniły, może się okazać, że wstępnie wystarczy 2500 rośliny, ale chyba trzeba będzie ukręcić 20 narzędzi detektywa (2000 rośliny plus wypadajki) na zadanie 13 na poczcie, ale to się w trakcie okaże, czy się uda obejść to zadanie
    z kręceniem narzedzi detektywa może być problem, bo takie 20 narzędzi będzie się kręciło 10 godzin (bez turbo), więc trzeba sobie "udrożnić" młyn
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2018
  7. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Kurczę no ja jakos tego nie zgłebiałam dokładniej ale myślę, że standardowo trzeba rozsiać.Ja chyba na Twoim miejscu Ewciu jakby mi brakowało koni to bym robiła normalnie rozsiewy a konie na 3 łąkach wystawiła na noc i na rano już miałabys wszystkie;)

    Dodatkowo tak jak pisała Zosia warto wysiać szybko 4500 mimozy ( 2500 do oddania i 2000 do młyna na narzędzia) i odblokować dostęp do tych nagród co będą się dopisywać co 12 h do końca eventu:) a potem dopiero po kolei lecieć resztę;)
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tak patrzę się teraz na te plansze i stwierdzam, że się uda obejść te 2000 rośliny dzisiaj, bo to 13 zadanie na poczcie to tak na uboczu leży i podejrzewam, że wstępnie uda się zrobić bez niego
    dobrego dnia wszystkim :)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wczoraj nie dość, że daty mi się pomyliły i czytałam OO z opóźnieniem, to po sprawdzeniu stodoły, okazało się, że mam braki nie tylko w koniach, ale i w krowach i w świniach, na targu baaardzoo drogo, więc wystawiłam zagrody na leśnej i hoduję. One w ewencie bronią dostępu do SP, więc do północy pewnie trzeba mieć wszystkie. :)
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    popatrz na planszę, do SP trzeba oddać proso, chmiel i krowy a konie są z boku....
    chyba, ze to zadziała tak, że on nie podświetli zadania 9 jak się nie zrobi 5, 6, 7, i 8
    zobaczymy ;)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak, tak Zosiu, masz rację, najpierw napisałam, potem spojrzałam.

    [​IMG]

    Na rozsądek powinno się iść do SP przez 1, 2, 4, 9 i 10 do 11, czyli wejścia bronią wszystkie krowy. ;)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dziękuję dziewczyny , coś tam zrobię jak dam radę , w domu jestem pod wieczór dopiero . xD
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Witam
    Ewent oczywiście robie, w stodole wszystko jest , tak więc bez większego spinania :)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mam 2 miejsca w sąsiadach wolne - chętnych zapraszam - tych w krzakach też .xD
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Czyżbyś znowu porządki robiła? xD;)
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Zosia jesteś Wielka,w tym sanatorium mam taki wstręt do kompa ,że tylko przejrzałam obrazki;)
     
  17. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Zaproszenie poszło;)
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Iza też tak miałam - w sanatorium miałam tylko tablet i na tym małym ekranie nic mi się nie chciało robić, a liczenie na kartce papieru..... masakra
    masz inne rzeczy do roboty - borowinka, spacerki, koncerciki, posiłki o określonych godzinach, tańce, basen - to wymaga sporo energii wbrew pozorom - ale jak możesz to się kuruj xD

    ============
    ale wyliczyłam - włośnica urośnie o 13:59 :)
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Takie niespodzianki z koła przy evencje to ja lubie, tym bardziej że jest na 24 h :)
    [​IMG]
     
  20. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    No to szybko się uporasz z roślinką;) Gratulacje:)