panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    gratuluję Agniecha :inlove:
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zmęczona już jestem , więc grzecznie mówię dobranoc wszystkim .
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Dobranoc Ewcia :)
    też pewnie zaraz skończę - dobranoc wszystkim :)
     
  4. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    a ja z córką padłam i teraz wstałam ;) kotów idę pilnować, gratuluję Agnieszka zrobienia :)
    masz zaparcie na ten róż, ja dostałam pandę różową ale żebym się miała zabijać- tzn ciężko pracować ;)
    peterek - dawaj do mnie kawałek miejsca się znajdzie ;)
     
  5. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Witam w Niedzielny Poranek:) Kawkę dostarczam..
    [​IMG]
    Tajemnicze drzewka odkryłem z eventu i bardzo miła niespodzianka :D
    [​IMG]
    Mam do Was takie pytanko, zwolniły mi się trzy miejsca wśród Sąsiadów gdyby Ktoś miał miejsce i był chętny to Serdecznie Zapraszam:) Oczywiście Panoramke i Gogosie wśród Sąsiadów Mam:D
    Miłego Dzionka życzę;), u mnie na południu sporo śniegu spadło, ale na narty wciąż za małoxD
     
  6. tosia

    tosia Nadzorca forum


    Doberek:)

    Kawki się napiję i pączka zjem, do sąsiadów już Cię zaprosiłam (muszę przesiew zrobić), ogólnie to dziś w jakąś panikę wpadłam bo właśnie w zgaduli kolejne zwierzaki i rośliny z owocami, sama nie wiem za co się zabrać najpierw, czy SP kręcić czy pasze kręcić i dla kogo:eek:uzupełniać stodołę, misje robić czy coo_Oo_O
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Bardzo chętnie się kawy napiję .
    U mnie wpadło drzewko rollinii drugie już , a tak to pitaja xxl


    Ło matko bo mi się udzieli Twoja panika ;) i się narobi . Kręć super paszę i zarabiaj ile się da, to zwykłą paszę po prostu kupisz .

    ------------------
    Mnie najbardziej ciekawi kalendarz na grudzień .Mam cichą nadzieję że na czas świąteczny nie będzie jakiegoś eventu , szczególnie czasochłonnego .
    Ktoś pamięta czy dali wcześniej ogłoszenie w tamtym roku ? Muszę pogrzebać na forum
    No nic teraz muszę coś mądrego zadziałać na farmie i odrobić straty w sianogroszach ;) ach te kociska :cry:
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Miło, dziękuję. :D
    Gratuluję tajemniczości. :D Dobrze, że napisałeś, ja taka nakręcona ganianiem za kocimi ogonami, że zupełnie zapomniałam, że wartało by zobaczyć jakie to prezenty dostałam od BP. ;):)

    Wczoraj chyba nasz Peterek szukał sąsiada. :)
    Oj tam, oj tam, od razu przemoc. -.- Jakie manto, jaka przmoc? -.-
    Spokojnie :mad: i rzeczowo :pużyłam odpowiednich argumentówxD,
    które jak widać przyniosły właściwy skutek. :D
     
  9. tosia

    tosia Nadzorca forum


    właśnie polazłam na targ i analizuję ceny ale i pasza i zwierz drogie, no nic postanowiłam, że będę kręcić SP z przerwami na inne pasze i już;)

    mnie też ciekawi grudzień, ciesze się na kalendarz adwentowy:D i mam nadzieję, że w okresie świątecznym będzie np stajenny albo cosik takiego, nic czasochłonnego;):)

    teraz idę uzupełniać stodołę;)
     
  10. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Dzień dobry :D
    Dziękuję za zaproszenia Tosi, Agnieszce i Gogosi :D, postaram się być dobrym sąsiadem ;) xD
    A u mnie kolejny sąsiad się dziś wykruszył :p Coś Ci starzy sąsiedzi zawodni xD


    Też jestem ciekawy kalendarza na grudzień, bardzo nawet ;) Ale najbardziej chyba lubię prezenty z kalendarza adwentowego i tak xD
    I właśnie zobaczyłem, że w czasie najmniej pewnego momentu na forum i w grze (24-25 listopada) mnie nie będzie xD
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Głowa mnie dzisiaj boli , miałam wyjść i kartę kupić , ale chyba nie dam rady . Zagroda będzie musiała poczekać.
     
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Doberek :)

    Może spacer pomoże?
    A jak za bardzo boli, to połóż się, zmierz ciśnienie, jak za niskie kawę wypij...

    Moja zagroda chyba też poczeka. Już drugiego na różową miałam mieć, ale przeskoczyło jak na złość i nie mam. Mam jednego na zagrodę i jednego na warsztacik...
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Może pomoże . Chciałam kupić tą kartę pay - coś tam , żeby kupić sp , bo mi się skończyła . Innej możliwości kupna nie mam ,
    a najbliższy punkt gdzie mogę ją kupić jest daleko , muszę pół miasta przejechać - taka to wiocha u mnie - a niby duże miasto .
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Paysafecard, Ewo:) Płacić bezpiecznie kartą;)
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A dziś swoje święto mają placki ziemniaczane [​IMG] inaczej pyszne plyndze [​IMG][​IMG][​IMG]
    I coś nikt tu nie chwali że już je piecze na patelni , aż skwierczy ,boicie się że wpadnę i Wam zeżre wszystkie ;)xDxD
    No śmiało jak już ktoś napiecze to niech zawoła , spróbuję czy dobre wyszły ;)xD i obiecuję że się na nie łakomie nie ''rzucę '' xD

    Oj to nie dobrze mnie ostatnio się dała we znaki . Spacer lub kawka albo dobry sen pomoże .
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    O widzisz Tomku - o to mi chodziło - dzięki , gdzieś mam zapisane .
    Mnie nigdy głowa nie bolała , a jak na złość dzisiaj boli .
     
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Może głowa podpowiada, żeby kasy w grę nie ładować...?
    Wiesz, taka podświadoma sugestia... ;)
     
  18. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    mnie ostatnio placki nie wychodzą, nie wiem dlaczego. A tyle serca wkładam, trudno.....:):):)
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dziękuje za kawkę :inlove::inlove: pyszna, po spacerku i w ramach II śniadanka można kawusię wypić :)
    w tej chwili mam komplet sąsiadów, a tylko jedna osoba ma tylko troszkę niższy zielony słupek, reszta twardo pracuje :)
    dobrej niedzieli wszystkim życzę :):):)


    gratuluję niespodzianki :) moje nie były takie nadzwyczajne - już wszystkie miałam, choć dwa drzewka są xxl
     
  20. Ciernik44

    Ciernik44 Czeladnik forum

    Dzień Dobry :)
    Uwielbiam ziemniaczane placki :inlove:
    A jak tak jeszcze kropelka wyciśnięta z cytryny , śmietanka i kawałeczek wędzonego łososia na widelcu to niebo w gębie :)
    Pozdrawiam miłej niedzieli :)