panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wstyd się przyznać ,ale ominęła mnie wycieczka szkolna i nie byłam ,ale w sobotę nadrobię:inlove:
     
  2. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    A miałam iść na dietęxDxDxD A tu takie ciachoxD

    No daj spokój- nic Ci nie może przejść;) W tym roku do Top-u wszystkie wleziem w gumofilcachxDxDxD


    Patrz Ty się bogacisz- ja tam jestem biedna spowrotemxD I co z tego? Do top-u i tak się wepchamxDxDxD

    Czasu jest jeszcze w kij:p;)

    No ja dokładnie nie pamieta, ale chyba właśnie piórami to załatwiłam- trochę miałam, trochę dokupiłam:)


    No to tak jak mnie i też jeszcze nie miałam okazji zobaczyć, ale nadrobię to kiedys;)
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I Twój 47 000 post na 2350 stronie też bardzo apetycznie wygląda. :D
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Łoł jej ale gaduły z nas :p :)
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    następna na dietę chciała iść dajta spokój zima jest a kochanego ciała nigdy ponoć za dużo xD
    ja miałam przez lata piękny płaski brzuch i trafił go balon i ni ma płaskiego już xD- chlastać się nie będę bo to też nic nie daje xD
    trza coś innego wymyślić :p
    a pewnie że się wepchasz na wcisk ale co tam xD
    też chyba pióra upchałam z tego co pamiętam ale dawno to było więc głowy nie dam
     
  6. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Tylko ja to tak bardziej zdrowotnie na ta dietę się wybieram ale zebrać się nie mogęxDxDxD

    Mój brzuszek już od dawna płaski nie jest i przywykłam- przynajmniej nigdy nie marznę:p
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie :inlove:
    Dzisiaj słoneczny, piękny dzień, może i ja będę miała spokojny dzień...

    Gdyby nie to, że muszę być cały czas w domu, to wyjechałabym szukać zimy,....tęskno mi za lekkim mrozem i białym, puszystym śniegiem.
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Witaj kochana, jak tam Twoje zdrówka cos lepiej?
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja na zdrowotną też powinnam przejść a już tym bardziej unikać tego co mnie uczula
    ale ciągle mam na zasadzie raz się żyje a wielokrotnie grzeszy :p
    podżerałam orzeszki sobie przez kilka dni i tadaam za dużo już zeżarłam już uczulenie się odezwało
    no ale swoje zjadłam xD:cry: dobre były
    Witaj :)
    ano klimat nam się zmienił nasze zimy słynne przeprowadziły się tam gdzie jeszcze nie były
    my mamy przejściówkę w co się zamieni nie wiem
    dawniej było spoko przy dużych mrozach i śniegu a teraz marzniemy przy niskich minusach
    śnieg dotarł na Saharę miejmy nadzieję że Sahara nie dotrze do nas :oops:
    ważne że słońce świeci :D:inlove:
     
  10. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    To dokładnie tak jak u mnie dlatego ciągle odkładam dietkę i wsuwam to, na co mam ochotęxD

    moim zdaniem te mrozy i śnieg były dużo lepsze niż obecne niewiadomoco- przynajmniej wszelkie zarazki i robactwo w znacznej mierze było wymrażane a teraz niestety:oops:
     
  11. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    cześć Skarby :inlove: u mnie słoneczko pięknie świeci, mrozek -1 (mogło by być więcej), ale nie narzekam ;)
    widzę, że tu sporo osób się dietuje :D ja mam trudności z każdą dietą ale wczoraj zamówiłam sobie kalendarz w drukarni, na którym prosiłam o taki obrazek ...
    [​IMG][/IMG] [​IMG]
    mam nadzieję, że od samego patrzenia uda mi się schudnąć xD;):p
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    taa a potem przyjdzie co do czego jedna drugą spotka i się okazuje że piękne szczupłe koleżanki są :DxD

    wszystkie schudną a ja przytyję xD
    ja jak patrzę na jedzenie to się okazuje często że bym zjadła
     
  13. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Jak zadziała to też poproszę:D Popatrzeć- tyle jeszcze mogę zrobićxD
     
  14. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    też mi się wydaje, że większość tu ściemnia, żeby tym większe wrażenie zrobić na otoczeniu :inlove: ja nie mam już możliwości przytycia, za to mam 20kg do zrzucenia, a jak by się udało, to i 25 też by było dobrze :cry:
    nie ma sprawy, napiszę Wam czy zadziałało :p
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie też mrozek i słonko świeci .xD
    Diet żadnych nie stosuję , bo nie muszę .Zawsze byłam szczupła , mimo 4 dzieci - podobno geny takie . xD
    Dziś jest cudny dzień i bardzo , ale to bardzo się cieszę , a dlaczego ? Wystarczy wiadomości obejrzeć . xD
     
  16. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    u mnie taka możliwość niestety istnieje cały czas8)


    mi tak z 15 kg schudnąć by się przydało;)
     
  17. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    jakbym przytyła choćby kilogram, to by mi łatwiej było się toczyć niż chodzić :cry::cry::cry:

    Ewuniu, ja też miałam takie geny dopóki mnie gips i sterydy (no i Jurek) nie utuczyły :oops:
     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :)
    Widzę, że nie tylko ja padłam ofiarą sterydów.
    Najgorsze jest, że nie pomogły, a wysokie dawki spowodowały nieodwracalne zniszczenia :oops:

    Odchudzać się już nie odchudzam. Staram się nie przytyć, odżywiać w miarę zdrowo (zgrzeszyć też się zdarza) i dbam, żeby mieć jakąś kondycję :p
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ach te sterydy , to świństwo jest , ale czasami trzeba zażywać . :sleepy:
     
  20. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    śmieję się, że kocham swoje kilogramy, ale wcale nie jest mi do śmiechu :( mój ortopeda mnie nastraszył, że jak nie zrobię czegoś z wagą, to w krótkim czasie wyląduję na stole operacyjnym :eek: faktycznie, wystarczy że trochę dłużej pochodzę i noga odmawia mi posłuszeństwa :oops: ale na razie psychicznie nastrajam się do myśli, że muszę .... jak nie ustawię sobie wszystkiego w głowie, to żadnej diety nie dociągnę do końca :cry: